Jeśli komuś wyskakuje komunikat-"Nie udało się opublikować komentarza.Odśwież stronę",to wystarczy w prawym górnym roku tego powiadomienia nacisnąć krzyżyk (prawie go nie widać,ale jak na niego najedziecie to myszka zamieni się w taką łapkę) A potem klikacie ponownie dodaj komentarz! :) Żeby nikt nie musiał odświeżać strony i pisać od nowa komentarza,bo to denerwujące.
Fakt,może i pomysł z usunięciem poleceń był zły,ponieważ dzięki nim można dowiedzieć się ciekawych rzeczy przeglądają najlepsze komentarze. Może po prostu zablokować dodawanie kilku komentarzy jeden pod drugim?
Żeby nie było nikomu nie zazdroszczę poleceń a sam wstawiam ciekawostki i statystyki,chodzi mi o to aby nie było kilku komentarzy pod sobą od tego samego użytkownika.
Fakt,dostając polecenia można potem zobaczyć co było ciekawego przez cały dzień i może lepiej aby te polecenia zostały ale wkurzające jest to,że jest 10 komentarzy pod sobą od tego samego użytkownika.
Niech redakcja usunie polecenia z tej strony a wprowadzi jakieś rangi czy coś w tym stylu.
Ja dziennie pisze tutaj 10-15 komentarzy a użytkownik "DrogbatheLegend" na 1 stronie komentarzy dodał 9 komentarzy z pogłoskami o transferach...
Nie będzie poleceń to zostaną Ci którzy naprawdę chcą podyskutować o piłce nożnej i Barcelonie. :)
11
Milan jest zainteresowany Songiem.[ Corriere dello Sport]
1
Równy rok temu Barcelona kupiła Douglasa! :)
31
Całe MSN już trenuje.Nie mogę się doczekać aby z powrotem zobaczyć ich razem :)
14
Nasz talizman! Oby dalej strzelał gole dla Barcelony. Jego transfer był strzałem w dziesiątkę! :)
5
MD: Barcelona jednak nie ściągnie Yarmolenki.
4
Song,Neymar i Alves:
https://pbs.twimg.com/media/CNU7tGdVEAAO3M8.png =D
22
Matka wraz z synem Neymara przeniosą się z Brazylii do Barcelony na stałe, gdzie chłopiec rozpocznie naukę w szkole. [UOL]
22
Ankieta MD:
Kto powinien zastąpić Pique?
Vermaelen 86%
Bartra 10%
Mathieu 3%
Busquets 1%
(głosujących - 2602 )
0
Od razy walnąłeś odpowiedź na mój komentarz oraz użytkownikowi wyżej. :)
4
Jeśli komuś wyskakuje komunikat-"Nie udało się opublikować komentarza.Odśwież stronę",to wystarczy w prawym górnym roku tego powiadomienia nacisnąć krzyżyk (prawie go nie widać,ale jak na niego najedziecie to myszka zamieni się w taką łapkę) A potem klikacie ponownie dodaj komentarz! :) Żeby nikt nie musiał odświeżać strony i pisać od nowa komentarza,bo to denerwujące.
15
https://pbs.twimg.com/media/CNSSsCCUwAAeCIo.jpg :)
1
Ciekawe co się dzieje z takimi użytkownikami jak Jooe czy MESSIah16?
Nie widać aby mieli usunięte ostatnie komentarze...
1
Nie no to chyba tak nie działa.Wyskakuje komunikat,żeby odświeżyć stronę i nie da się wtedy na nic kliknąć.Strona jest jakby w takiej "mgle" :)
0
Dokonali też ciekawych transferów:
Neto,Dybala,Khedira,Cuadrado,Mandziukić,Sandro,Zaza.Liga Mistrzów będzie naprawdę ciekawa! :)
0
Jak nie jak tak! Przecież ja napisałem,że według mnie są faworytami!
2
Obronić Ligę Mistrzów będzie ciężko ale mam nadzieję,że się to uda Barcelonie.Oprócz Barcy myślę,że faworytem jest Real,City,PSG i Juventus.
0
To też prawda,może niech zostanie tak jak jest i będzie najlepiej :)
0
Fakt,może i pomysł z usunięciem poleceń był zły,ponieważ dzięki nim można dowiedzieć się ciekawych rzeczy przeglądają najlepsze komentarze. Może po prostu zablokować dodawanie kilku komentarzy jeden pod drugim?
Żeby nie było nikomu nie zazdroszczę poleceń a sam wstawiam ciekawostki i statystyki,chodzi mi o to aby nie było kilku komentarzy pod sobą od tego samego użytkownika.
0
ale nie co parę sekund i są to ciekawostki o Barcelonie
0
Fakt,dostając polecenia można potem zobaczyć co było ciekawego przez cały dzień i może lepiej aby te polecenia zostały ale wkurzające jest to,że jest 10 komentarzy pod sobą od tego samego użytkownika.
9
Niech redakcja usunie polecenia z tej strony a wprowadzi jakieś rangi czy coś w tym stylu.
Ja dziennie pisze tutaj 10-15 komentarzy a użytkownik "DrogbatheLegend" na 1 stronie komentarzy dodał 9 komentarzy z pogłoskami o transferach...
Nie będzie poleceń to zostaną Ci którzy naprawdę chcą podyskutować o piłce nożnej i Barcelonie. :)
1
A kogo masz na myśli?
1
Jesteś zbudowany Rapidem? :)
8
Tymczasem Adama Traore strzela gola dla Aston Villi w Capital One Cup.Do przerwy 1:1 z Notts County. :)
2
12 goli w 30 minut w 5 meczach eliminacji do LM.To więcej niż w całej pierwszej rundzie La Liga.(10 meczów)! :)
2
Tak w ogóle to Enrique urodził się w Gjon.W 36 meczach dla Sportingu strzelił 14 goli.
1
Równe 19 lat temu Ronaldo strzelił swojego pierwszego gola w debiucie w barwach Barcelony.Barca przegrała w Superpucharze Hiszpanii 5:2 z Atletico.
0
Nie.Nie nadaję się do Barcy i tak!
0
I chyba mamy 5 Hiszpańskich drużyn w LM!
Brawo Valencia!
0
Komentarz usunięty