Fakt znalazłem to na innym twitterze już po polsku tą ciekawostkę i wkleiłem.Źródłem jest Barca19stats ale nie skopiowałem tego stamtąd.Nie kopiuje przeważnie wpisów z czyichś Twitterów tylko je tłumaczę z Barcastuff,barcastat,Barca19stats,messistat.Stamtąd biorę ciekawostki.Racja zdarzyło mi się teraz ale już się takie coś nie powtórzy. Sory. :)
Jeśli komuś wyskakuje komunikat-"Nie udało się opublikować komentarza.Odśwież stronę",to wystarczy w prawym górnym roku tego powiadomienia nacisnąć krzyżyk (prawie go nie widać,ale jak na niego najedziecie to myszka zamieni się w taką łapkę) A potem klikacie ponownie dodaj komentarz! :) Żeby nikt nie musiał odświeżać strony i pisać od nowa komentarza,bo to denerwujące.Szczególnie gdy ktoś pisze coś długiego :)
9
https://pbs.twimg.com/media/CNckiAGU8AESPs0.jpg :)
19
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNbizlLWoAADE5Y.mp4 :)
2
Fakt znalazłem to na innym twitterze już po polsku tą ciekawostkę i wkleiłem.Źródłem jest Barca19stats ale nie skopiowałem tego stamtąd.Nie kopiuje przeważnie wpisów z czyichś Twitterów tylko je tłumaczę z Barcastuff,barcastat,Barca19stats,messistat.Stamtąd biorę ciekawostki.Racja zdarzyło mi się teraz ale już się takie coś nie powtórzy. Sory. :)
1
To jest ciekawostka.Z Barca19stats.
3
Dobrze,że przed i po wyjeździe na Białoruś mamy 2 mecze na Camp Nou.
(Rayo i Eibar)
0
Sevilla.:)
0
Np.O miodowych latach i po chwili komentarze usunięte...
5
Lech Poznań w Lidze Europejskiej! :)
0
Jeszcze raz to piszę:
Jeśli komuś wyskakuje komunikat-"Nie udało się opublikować komentarza.Odśwież stronę",to wystarczy w prawym górnym roku tego powiadomienia nacisnąć krzyżyk (prawie go nie widać,ale jak na niego najedziecie to myszka zamieni się w taką łapkę) A potem klikacie ponownie dodaj komentarz! :) Żeby nikt nie musiał odświeżać strony i pisać od nowa komentarza,bo to denerwujące.Szczególnie gdy ktoś pisze coś długiego :)
1
W Fenerbahce.
3
Na co to wklejasz na naszą stronę?Każdy jest w dobry humorze po tej całej gali i nikt nie chce czytać tych wypocin...
18
Dziennikarz "Marki" zagłosował na Messiego!
6
Terminarz LM:
Roma - FCB (16/09)
FCB - Leverkusen (29/09)
BATE - FCB (20/10)
FCB - BATE (04/11)
FCB - Roma (24/11)
Leverkusen - FCB (09/12)
75
Messi: 49 głosów (największy wynik w historii)
Suarez: 3 głosy
Cristiano: 2 głosy (najmniejszy wynik w historii)
0
Barcelona pierwszy mecz w grupie LM zagra z Romą na wyjeździe a ostatni mecz w grupie zagramy u siebie z Leverkusen!
5
W finale pokonując Real Madryt. :)
3
https://pbs.twimg.com/media/CNbiUgfWsAAsfwo.jpg:large :)
8
Trzymanie rąk w kieszeni to w Hiszpanii nic złego tak samo jak w Brazylii czy Argentynie. Dla nas to wygląda dziwnie ale Leo został już tak wychowany.
50
Di María wraca do Madrytu, Mourinho wraca do Porto, Memphis wraca do Eindhoven. Arsenal wraca tam, gdzie zbiera zawsze wp**rdol.
20
Może prowadzić coś takiego jak "gif" tygodnia:
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNbjOZKUkAEwnaF.mp4 :)
96
Stanowski: "Interesuje mnie tylko, czy Messi dostał 100 procent głosów, czy też na sali jest dureń." :))
7
Krzyczenie na gali złotej piłki to już nie jest brak kultury?
7
Styczeń:
https://pbs.twimg.com/media/CNbllghUAAEmnY7.jpg :)
43
Mina Ronaldo:
https://pbs.twimg.com/media/CNbjOCdWIAEdyBN.jpg :)
6
Leo zgarnia wszystko w tym sezonie.
Szkoda,że nie wygrał Superpucharu Hiszpanii i Copa America :)
158
- Cristiano, o co walczycie w przyszłym sezonie?
- O to co zawsze, pichichi. :)
2
Messi jakie spojrzenie :)
2
Simeone o wyjeździe do Astany: "Kilometro a kilometro"
6
"Ciekawe co by było, gdyby Benfica nie mogłaby polecieć do Astany z powodu chmury (jak Barca do Interu) ?"
0
https://pbs.twimg.com/media/CNbdHhkWgAAgnXn.jpg :)