Też tak mam i wiem,że inni też mieli z tym problem.Wyłączam i włączam telefon i działa przez najbliższe parę godzin.Ale to nie wina naszych telefonów :)
Louis van Gaal wydał 230 milionów funtów na transfery w 14 miesięcy w United. Czyli około 100 milionów funtów więcej niż Swansea w całej swojej historii.
1
Też tak mam i wiem,że inni też mieli z tym problem.Wyłączam i włączam telefon i działa przez najbliższe parę godzin.Ale to nie wina naszych telefonów :)
7
ŹRÓDŁO
RMC
Już myślałem,że RM.pl.. :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Valencia remisuje z Deportivo 1:1
Dla Valenci strzelił Negredo a dla Depor...Perez! :)
0
Chicharito piłkarzem Leverkusen wg kickera. Jutro oficjałka.
1
Atletico 3:0 na wyjeździe z Sevillą.Będzie ciężko o 3 punkty z nimi.
0
Gdzie na naszej stronie?
Czy chodzi Ci o komentatorów Eleven? :)
9
Najdroższy nie oznacza najlepszy! :)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
11
Równe 3 lata temu Iniesta został wybrany najlepszym zawodnikiem Europy.
https://pbs.twimg.com/media/CNprg3fWwAEumE1.jpg :)
0
Przemysław Tytoń w Bundeslidze:
3 mecze
2 faule na rzuty karne
1 czerwona kartka
7
Komentarz usunięty
0
United przegrało to jeszcze niech dziś P$G przegra i będę zadowolony.
5
Pogba jest strasznie medialny.Myślę,że lepszy od niego byłby Coutinho czy nawet Pjanić.
2
Jak ja się ciesze,że Barca nie kupiła Pogby.Nie jest wart nawet 50 milionów...
5
Louis van Gaal wydał 230 milionów funtów na transfery w 14 miesięcy w United. Czyli około 100 milionów funtów więcej niż Swansea w całej swojej historii.
Swansea wygrywa z United 2:1...
1
Barcelona w pierwszych 5 oficjalnych meczach sezonu strzeliła 8 goli.To najgorszy start od sezonu 2008/09. :)
3
Już wolę Sandro niż Aubameyanga :)
0
Pepe Mel: " Real to najlepsza drużyna świata.
"
Pepe Mel to obecny trener Betisu :))
7
Ryszard Kalisz - Atak na bramkę.Mecz TVN vs POLITYCY 2013:
Haha :)
3
Ten koleś z TVN wykonał rzut wolny lepiej niż Ronaldo! :)
8
Swansea wygrywa!
Bardzo dobrze,niech pokażą United,że te ich wielkie transfery nic nie znaczą!
12
Zdjęcie z wczorajszego meczu:
https://pbs.twimg.com/media/CNpSmPtWoAExcIs.jpg:large :)
0
Roma dobrze radzi sobie z Juve...dopiero 6 minuta :)Ale na razie Roma gra dobrze :)
3
Leo sam na TVN+TVP :)
0
Ja biorę lewe skrzydło! :)