1

Też tak mam i wiem,że inni też mieli z tym problem.Wyłączam i włączam telefon i działa przez najbliższe parę godzin.Ale to nie wina naszych telefonów :)

7

ŹRÓDŁO
RMC
Już myślałem,że RM.pl.. :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Valencia remisuje z Deportivo 1:1
Dla Valenci strzelił Negredo a dla Depor...Perez! :)

0

Chicharito piłkarzem Leverkusen wg kickera. Jutro oficjałka.

1

Atletico 3:0 na wyjeździe z Sevillą.Będzie ciężko o 3 punkty z nimi.

0

Gdzie na naszej stronie?
Czy chodzi Ci o komentatorów Eleven? :)

9

Najdroższy nie oznacza najlepszy! :)

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

11

Równe 3 lata temu Iniesta został wybrany najlepszym zawodnikiem Europy.

https://pbs.twimg.com/media/CNprg3fWwAEumE1.jpg :)

0

Przemysław Tytoń w Bundeslidze:
3 mecze
2 faule na rzuty karne
1 czerwona kartka

7

Komentarz usunięty

0

United przegrało to jeszcze niech dziś P$G przegra i będę zadowolony.

5

Pogba jest strasznie medialny.Myślę,że lepszy od niego byłby Coutinho czy nawet Pjanić.

2

Jak ja się ciesze,że Barca nie kupiła Pogby.Nie jest wart nawet 50 milionów...

5

Louis van Gaal wydał 230 milionów funtów na transfery w 14 miesięcy w United. Czyli około 100 milionów funtów więcej niż Swansea w całej swojej historii.

Swansea wygrywa z United 2:1...

1

Barcelona w pierwszych 5 oficjalnych meczach sezonu strzeliła 8 goli.To najgorszy start od sezonu 2008/09. :)

3

Już wolę Sandro niż Aubameyanga :)

0

Pepe Mel: " Real to najlepsza drużyna świata.
"
Pepe Mel to obecny trener Betisu :))

7

Ryszard Kalisz - Atak na bramkę.Mecz TVN vs POLITYCY 2013:


Haha :)

3

Ten koleś z TVN wykonał rzut wolny lepiej niż Ronaldo! :)

8

Swansea wygrywa!
Bardzo dobrze,niech pokażą United,że te ich wielkie transfery nic nie znaczą!

12

0

Roma dobrze radzi sobie z Juve...dopiero 6 minuta :)Ale na razie Roma gra dobrze :)

3

Leo sam na TVN+TVP :)

0

Ja biorę lewe skrzydło! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?