Neymar: " Nie wiem czego się najbardziej boję.Zawsze staram się nie bać,robić to co trzeba i być szczęśliwym.Dla mnie to coś wrodzonego być szczęśliwym na boisku i poza nim." [MD]
Neymar: " Przed wyjściem na boisko nie mam żadnych specjalnych myśli.Nie jestem z tych którzy myślą o meczu 24 godziny na dobę.Przebieram się,wychodzę na rozgrzewkę,proszę Boga o błogosławieństwo i mówię sobie: "Zaczynamy!" [Marca]
Już prawie 1 a Majerr pracuje.Szacunek za to! Co do Rafinhi to mam nadzieję,że będzie występował w kadrze regularnie i nie zawiedzie oczekiwań kibiców oraz przede wszystkim trenera. :)
BATE Borysów ustanowiło rekord wszech czasów z największą ilością straconych goli w fazie grupowej Ligi Mistrzów: 24 straconych goli w sezonie 2014/2015.
Najwięcej bramek w fazie grupowej LM to 20 goli.Jest to rekord wszech czasów ustanowiony przez Barcelonę w sezonie 2011/2012.Bate znajdowało się w tej grupie.
Sergi Roberto swojego pierwszego gola w barwach Barcelony strzelił przeciwko Bate w 2011 roku.
Barcelona przeciwko Bate: -2 mecze ( Mecze oficjalne) -2 zwycięstwa -9 strzelonych goli -0 straconych goli
Barcelona przeciwko Romie: -2 mecze ( Mecze oficjalne) -1 remis -1 porażka -1 strzelony gol -4 stracone gole
Barcelona przeciwko Leverkusen: -8 meczy ( Mecze oficjalne) -5 zwycięstw -1 remis -2 porażki -17 strzelonych goli -7 straconych goli
A wieczorem może Real znowu straci punkty? :) Najważniejsze jest to żeby to Barca zgarnęła 3 punkty,każdy mecz Barcelony to święto,nareszcie mecze Barcelony są już regularnie i będziemy mogli oglądać grę najlepszej drużyny na świecie! :)
Oprócz tego myślę,że jutro warto będzie zobaczyć takie mecze jak:
Chelsea vs Crystal Palace o 16:00 na Canal Sport Manchester City vs Watford o 16:00 Bayern vs Leverkusen o 18:30 na Eurosport 2 o 20:30 mecz Barcelony na Eleven 22:30 Real vs Betis na Eleven! :)
Dzisiaj z ciekawszych meczy do obejrzenia,myślę,że warto zobaczyć:
Ligue 1-Guingamp vs Marsylia
La Liga - Villarreal vs Espanyol na Eleven
Bundesliga - Wolfsburg vs Schalke Eurosport 2
Ekstraklasa - Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław Canal + Sport
Minusem jest to,że wszystkie te mecze będą o tej samej godzinie-20:30 :)
Jednak ja wybiorę chyba La Ligę. :)
Villa: „Pedro to zawodnik, którego bardzo lubię. To świetny przyjaciel. To bardzo konkurencyjny piłkarz, który chce grać. Patrząc na niego, przypomniała mi się moja sytuacja sprzed trzech lat. Poczułem utratę znaczenia, spowodowaną mniejszą liczbą minut i dlatego wolałem odejść do innego zespołu”
Villa: „Pedro zrobił to, co uważał za stosowne. To świetny chłopak i chce pokazać swoją postawę na boisku”, przyznał napastnik.
[Sport]
7
Messi to jedyny zawodnik w historii La Liga który strzelał co najmniej 2 Hat-tricki 7 różnym drużynom.
Drużyny którym Messi strzelał co najmniej 2 Hat-tricki:
- Valencia 3
- Osasuna 3
- Madrid 2
- Atleti 2
- Espanyol 2
- Depor 2
- MALAGA 2
15
Dziennikarz: " Czego się najbardziej boisz?"
Neymar: " Nie wiem czego się najbardziej boję.Zawsze staram się nie bać,robić to co trzeba i być szczęśliwym.Dla mnie to coś wrodzonego być szczęśliwym na boisku i poza nim." [MD]
3
Neymar: " Przed wyjściem na boisko nie mam żadnych specjalnych myśli.Nie jestem z tych którzy myślą o meczu 24 godziny na dobę.Przebieram się,wychodzę na rozgrzewkę,proszę Boga o błogosławieństwo i mówię sobie: "Zaczynamy!" [Marca]
3
8:0 od razu.Jak mnie wkurza takie typowanie wyniku przed meczem.Najważniejsze to wygrać i zgarnąć 3 punkty.
0
Masz niezłą fantazję.;)
0
Na Eleven jest.Był o tym nawet artykuł...
1
Pierwszy poważny test Eleven! :) Po 3 punkty!
0
Już prawie 1 a Majerr pracuje.Szacunek za to! Co do Rafinhi to mam nadzieję,że będzie występował w kadrze regularnie i nie zawiedzie oczekiwań kibiców oraz przede wszystkim trenera. :)
5
Haha,komentarz ze składem Kaiserslautern już usunięty.Powód spamowanie i ban! :)
61
Udane dryblingi Messiego w La Liga w ostatnich 6 sezonach:
09/10 - 145
10/11 - 186
11/12 - 176
12/13 - 122
13/14 - 143
14/15 - 174
Średnia udanych dryblingów na sezon w lidze wynosi u Messiego-157.
Żaden zawodnik w każdym z ostatnich 6 sezonów nie miał więcej niż 100 udanych dryblingów.
@erMESSIdi
https://pbs.twimg.com/media/CNgzkBMWIAASB_l.jpg
.
.
.
https://pbs.twimg.com/media/CNgzj-tWoAADDMs.jpg
Dobranoc wszystkim! :)
12
Przewidywany skład według RAC1: Bravo - SRoberto Mascherano Vermaelen Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar.
3
A tak naprawdę nazywa się Barry Cotter. :)
12
Myślę,że w tym momencie warto podać zwycięski...
jednak nie chcę bana :)
19
https://pbs.twimg.com/media/CNhLGzTWsAAUy2F.jpg :)
1
W pierwszej kolejce La Liga się sprawdziło,
Mam nadzieję,że jutro będzie tak samo-Barca zgarnia 3 punkty a Real je traci.
http://www.fcbarca.com/65334-komplet-punktow-na-inauguracje-sezonu,dyskusja-3906577.html#feedback :)
1
Tutaj dowiaduję się kto strzelił szybciej niż na Livesporcie! :)
1
Barcelona będzie mogła odkupić Denisa Suareza z Villarrealu w 2016 roku za 3M bądź w 2017 roku za 6M. [Marca]
1
BATE Borysów ustanowiło rekord wszech czasów z największą ilością straconych goli w fazie grupowej Ligi Mistrzów: 24 straconych goli w sezonie 2014/2015.
0
Barcelona wygrała ostatnie 12 na 14 meczów przeciwko Maladze.
Barcelona strzeliła 3 lub więcej goli w 7 na 10 meczów przeciwko Maladze.
3
Wczoraj bardzo fajnie wyglądały te filmiki ze wstawkami z kreskówek:
https://x.com/messi10stats/status/637012644327653376 :)
7
Równe 49 lat temu urodził się były gracz Barcelony-Julen Lopetegui.Lopetegui jest teraz trenerem Porto.
14
Taa perma.Na pewno nie.Po prostu rzadko się udziela.Don Corleone pokaż,że żyjesz! :))
51
Drużyny które najwięcej razy kończyły grupę na 1 miejscu w LM:
- Barcelona 16
- Madrid 14
- Man U 14
- Bayern 13
- Juventus 10
- Chelsea 10
1
Lucho: Neymar szybko wraca do formy i na GPSie ma jedne z najlepszych wyników w zespole. Jest w stanie jutro zagrać.
3
Najwięcej bramek w fazie grupowej LM to 20 goli.Jest to rekord wszech czasów ustanowiony przez Barcelonę w sezonie 2011/2012.Bate znajdowało się w tej grupie.
Sergi Roberto swojego pierwszego gola w barwach Barcelony strzelił przeciwko Bate w 2011 roku.
Barcelona przeciwko Bate:
-2 mecze ( Mecze oficjalne)
-2 zwycięstwa
-9 strzelonych goli
-0 straconych goli
Barcelona przeciwko Romie:
-2 mecze ( Mecze oficjalne)
-1 remis
-1 porażka
-1 strzelony gol
-4 stracone gole
Barcelona przeciwko Leverkusen:
-8 meczy ( Mecze oficjalne)
-5 zwycięstw
-1 remis
-2 porażki
-17 strzelonych goli
-7 straconych goli
1
A wieczorem może Real znowu straci punkty? :)
Najważniejsze jest to żeby to Barca zgarnęła 3 punkty,każdy mecz Barcelony to święto,nareszcie mecze Barcelony są już regularnie i będziemy mogli oglądać grę najlepszej drużyny na świecie! :)
Oprócz tego myślę,że jutro warto będzie zobaczyć takie mecze jak:
Chelsea vs Crystal Palace o 16:00 na Canal Sport
Manchester City vs Watford o 16:00
Bayern vs Leverkusen o 18:30 na Eurosport 2
o 20:30 mecz Barcelony na Eleven
22:30 Real vs Betis na Eleven! :)
4
Dzisiaj z ciekawszych meczy do obejrzenia,myślę,że warto zobaczyć:
Ligue 1-Guingamp vs Marsylia
La Liga - Villarreal vs Espanyol na Eleven
Bundesliga - Wolfsburg vs Schalke Eurosport 2
Ekstraklasa - Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław Canal + Sport
Minusem jest to,że wszystkie te mecze będą o tej samej godzinie-20:30 :)
Jednak ja wybiorę chyba La Ligę. :)
6
Villa: „Pedro to zawodnik, którego bardzo lubię. To świetny przyjaciel. To bardzo konkurencyjny piłkarz, który chce grać. Patrząc na niego, przypomniała mi się moja sytuacja sprzed trzech lat. Poczułem utratę znaczenia, spowodowaną mniejszą liczbą minut i dlatego wolałem odejść do innego zespołu”
Villa: „Pedro zrobił to, co uważał za stosowne. To świetny chłopak i chce pokazać swoją postawę na boisku”, przyznał napastnik.
[Sport]
23
Były napastnik Barcelony– Jonathan Soriano dołączy do Bayeru Leverkusen i będzie mógł zmierzyć się ze swoją byłą drużyną w Lidze Mistrzów.
10
Henning Berg: " Celtic? Tyle co mam do powiedzenia na temat Celtiku-6:1." :)