8

Trochę ciekawostek po meczu Barcelony z Malagą:

●Malaga jest jedyną drużyną której Barcelona nie strzeliła gola w zeszłym sezonie.

● Barcelona wygrała 12 z ostatnich 14 meczów z Malagą w La Lidze.

● Od 2000 roku Barcelona mierzyła się z Malagą na Camp Nou w lidze 13 razy wygraliśmy 12 z tych meczów.

● Malaga jest ostatnią drużyną która strzeliła Barcelonie 5 goli w oficjalnym meczu.Zdarzyło się to w sezonie 2003/04.

● Najwyższe zwycięstwo Barcelony nad Malagą to 7:0 w sezonie 1962/1963.

● Z obecnego składu najwięcej goli Maladze strzelił Messi (12), Iniesta (3), Piqué (3), Adriano (1), Bartra (1), Alves (1).

● Messi zagrał z Malagą 15 meczów,wygrał 12 a przegrał tylko 1 mecz.

● Messi nie strzelił gola Maladze w ostatnich 3 meczach.

● Malaga jest jedną z 7 drużyn którym Messi strzelał co najmniej 2 hat-tricki.

● Sędzia wczorajszego meczu Jaime Latre dał 5 czerwonych kartek w 22 meczach w poprzednim sezonie.

● Luis Enrique jako trener mierzył się z Malagą 4 razy. Wygrał 1 mecz,1 zremisował i 2 przegrał.

● Malaga zachowała czyste konto w jedynie 1 na ostatnich 7 meczów na Camp Nou przeciwko Barcelonie.

● Ostatni mecz w La Liga w którym Malaga strzeliła więcej niż 1 bramkę przeciwko Barcelonie na Camp Nou to mecz w sezonie 1999/2000.

● Malaga strzeliła jedynie 1 gola w podczas ostatnich 390 minut przeciwko Barcelonie.

● Jaime Latre sędziował 3 oficjalne mecze Malagi.Bilans jest następujący-1 zwycięstwo,1 porażka oraz 1 remis.

@Grup14 :)

2

Komentarz usunięty

15

Bravo nie stracił gola w La Liga od 728 minut.26 minut dzieli go od pobicia swojego rekordu w Barcelonie!

23

Niektórzy widzę,że się czepiają o to, że ktoś pisze nie na temat.Ja myślę,że dzięki takim komentarzom można się dużo dowiedzieć i niektóre komentarze urozmaicają stronę.Dzięki użytkownikom którzy piszą nie tylko na tematy związane z Barceloną można się dowiedzieć czegoś o transferach,lekkoatletyce,statystykach i ciekawostkach,ponieważ nie każdy ma czas albo dostęp do takich rzeczy.

1

Użytkownik " KSZAWI" to troll,który chce zaistnieć na stronie.Nie zwracajcie na niego uwagi i mu nie odpowiadajcie.

11

No i co z tego?My jak wygrywaliśmy 5:0 z beniaminkiem czy nie to też się cieszyliśmy.Wynik dobry,wygrali w dobrym stylu to się ciszą.Nie wiem co w tym dziwnego.

30

Tak gola Thomasa Vermaelena celebrował Luis Suárez...
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNmgoYiWEAAO1zX.mp4 :)

43

Bernabeu po hat-tricku Messiego. ;)

4

Kolejny mecz ligowy i według mnie bardzo dobre spotkanie po raz kolejny rozgrywa Vermaelen i Roberto.Cieszą 3 punkty po ciężkim meczu.Mam nadzieję,że to Vermaelen będzie podstawowym obrońcą obok Pique w tym sezonie.Messi z Suarezem dobry mecz.Neymar po dłuższej przerwie też rozegrał dobre spotkanie.Iniesta czarował na boisku i mam nadzieje,że wróci do formy na stałe i nie będą to pojedyncze przebłyski.

0

Tak,nie było źle ;)

1

Messi po raz pierwszy od 8 lat w pierwszych 2 kolejkach La Ligi nie strzelił gola ani nie zanotował asysty. :)

4

Arsenal na 4 miejscu to już naprawdę tradycja :)

0

W 4 z 5 ostatnich meczy na Camp Nou przeciwko Maladze,gole dla Barcelony strzelali tylko obrońcy.

0

Vermaelen ostatniego gola w lidze strzelił 40 miesięcy temu.Był to gol przeciwko Wigan w kwietniu 2012 roku.

6

Gole Vermaelena w ligach:

- Eredivisie 10 goli w 111 meczach
- Premier League 13 goli w 110 meczach
- La Liga 1 gol w 3 meczach

4

Barcelona zachowała czyste konta w dwóch pierwszych meczach La Liga po raz 3 sezon z rzędu.
@Barca19stats

17

Vermaelen: " Nie celebrowałem swojego gola,ponieważ nie jestem przyzwyczajony do takich sytuacji.Nie wiem jak cieszyć się z gola. " :)

0

Myślałem,że kibice na Bernabeu śpiewają Pedro,Pedro! :)

0

Co jeśli Ronaldo nie zależy już na indywidualnych nagrodach?

7

Jutro w Marce:

"Wielki Real gromi w pięknym stylu.Powrót Galacticos 2.0.Ronaldo najlepszy na boisku.Real pewnie zmierza po tryplet!" :)

1

Najważniejsze,że mamy w La Liga już 6 punktów :)

0

James do Barcy!

1

Hehe.

4

Z czego tu się cieszyć :)

6

*krul :)

5

Niektórzy zamiast cieszyć się,że mogą oglądać mecze po polsku to narzekają na komentatorów.Każdy ich błąd jest wytykany na tej stronie.Spokojnie jeszcze będzie lepiej.
Wiadomo,że to nie ta półka co Wolski i Orłowski ale dajmy im jeszcze czas! :)

2

Realowi to Jamesa zazdroszczę :)
Tak samo jak Isco.

5

Komentator drugi Laboga :)

1

Lucho: Neymar zagrał bardzo dobry mecz. Był gotowy na około 80 minut. Inni piłkarze nawet by nie zagrali będąc w jego sytuacji.

Lucho: Roberto? Inteligentni piłkarze potrafią zagrać wszędzie. Mógłbyś nawet pomyśleć, że on całe życie gra jako boczny obrońca.

9

Lucho: Sędziowie? Musisz pogodzić się z ich decyzjami. Wszyscy myślą, że arbitrzy są przeciwko nim.

Lucho: Dziś nie straciliśmy znów bramki? Jestem zadowolony z gry obronnej całego zespołu

Lucho: Vermaelen? Wiedzieliśmy, że to bardzo dobry zawodnik. Wciąż jednak potrzebuje minut, aby być w jak najlepszej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?