Niektórzy widzę,że się czepiają o to, że ktoś pisze nie na temat.Ja myślę,że dzięki takim komentarzom można się dużo dowiedzieć i niektóre komentarze urozmaicają stronę.Dzięki użytkownikom którzy piszą nie tylko na tematy związane z Barceloną można się dowiedzieć czegoś o transferach,lekkoatletyce,statystykach i ciekawostkach,ponieważ nie każdy ma czas albo dostęp do takich rzeczy.
No i co z tego?My jak wygrywaliśmy 5:0 z beniaminkiem czy nie to też się cieszyliśmy.Wynik dobry,wygrali w dobrym stylu to się ciszą.Nie wiem co w tym dziwnego.
Kolejny mecz ligowy i według mnie bardzo dobre spotkanie po raz kolejny rozgrywa Vermaelen i Roberto.Cieszą 3 punkty po ciężkim meczu.Mam nadzieję,że to Vermaelen będzie podstawowym obrońcą obok Pique w tym sezonie.Messi z Suarezem dobry mecz.Neymar po dłuższej przerwie też rozegrał dobre spotkanie.Iniesta czarował na boisku i mam nadzieje,że wróci do formy na stałe i nie będą to pojedyncze przebłyski.
Niektórzy zamiast cieszyć się,że mogą oglądać mecze po polsku to narzekają na komentatorów.Każdy ich błąd jest wytykany na tej stronie.Spokojnie jeszcze będzie lepiej.
Wiadomo,że to nie ta półka co Wolski i Orłowski ale dajmy im jeszcze czas! :)
8
Trochę ciekawostek po meczu Barcelony z Malagą:
●Malaga jest jedyną drużyną której Barcelona nie strzeliła gola w zeszłym sezonie.
● Barcelona wygrała 12 z ostatnich 14 meczów z Malagą w La Lidze.
● Od 2000 roku Barcelona mierzyła się z Malagą na Camp Nou w lidze 13 razy wygraliśmy 12 z tych meczów.
● Malaga jest ostatnią drużyną która strzeliła Barcelonie 5 goli w oficjalnym meczu.Zdarzyło się to w sezonie 2003/04.
● Najwyższe zwycięstwo Barcelony nad Malagą to 7:0 w sezonie 1962/1963.
● Z obecnego składu najwięcej goli Maladze strzelił Messi (12), Iniesta (3), Piqué (3), Adriano (1), Bartra (1), Alves (1).
● Messi zagrał z Malagą 15 meczów,wygrał 12 a przegrał tylko 1 mecz.
● Messi nie strzelił gola Maladze w ostatnich 3 meczach.
● Malaga jest jedną z 7 drużyn którym Messi strzelał co najmniej 2 hat-tricki.
● Sędzia wczorajszego meczu Jaime Latre dał 5 czerwonych kartek w 22 meczach w poprzednim sezonie.
● Luis Enrique jako trener mierzył się z Malagą 4 razy. Wygrał 1 mecz,1 zremisował i 2 przegrał.
● Malaga zachowała czyste konto w jedynie 1 na ostatnich 7 meczów na Camp Nou przeciwko Barcelonie.
● Ostatni mecz w La Liga w którym Malaga strzeliła więcej niż 1 bramkę przeciwko Barcelonie na Camp Nou to mecz w sezonie 1999/2000.
● Malaga strzeliła jedynie 1 gola w podczas ostatnich 390 minut przeciwko Barcelonie.
● Jaime Latre sędziował 3 oficjalne mecze Malagi.Bilans jest następujący-1 zwycięstwo,1 porażka oraz 1 remis.
@Grup14 :)
2
Komentarz usunięty
15
Bravo nie stracił gola w La Liga od 728 minut.26 minut dzieli go od pobicia swojego rekordu w Barcelonie!
23
Niektórzy widzę,że się czepiają o to, że ktoś pisze nie na temat.Ja myślę,że dzięki takim komentarzom można się dużo dowiedzieć i niektóre komentarze urozmaicają stronę.Dzięki użytkownikom którzy piszą nie tylko na tematy związane z Barceloną można się dowiedzieć czegoś o transferach,lekkoatletyce,statystykach i ciekawostkach,ponieważ nie każdy ma czas albo dostęp do takich rzeczy.
1
Użytkownik " KSZAWI" to troll,który chce zaistnieć na stronie.Nie zwracajcie na niego uwagi i mu nie odpowiadajcie.
11
No i co z tego?My jak wygrywaliśmy 5:0 z beniaminkiem czy nie to też się cieszyliśmy.Wynik dobry,wygrali w dobrym stylu to się ciszą.Nie wiem co w tym dziwnego.
30
Tak gola Thomasa Vermaelena celebrował Luis Suárez...
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNmgoYiWEAAO1zX.mp4 :)
43
Bernabeu po hat-tricku Messiego. ;)
4
Kolejny mecz ligowy i według mnie bardzo dobre spotkanie po raz kolejny rozgrywa Vermaelen i Roberto.Cieszą 3 punkty po ciężkim meczu.Mam nadzieję,że to Vermaelen będzie podstawowym obrońcą obok Pique w tym sezonie.Messi z Suarezem dobry mecz.Neymar po dłuższej przerwie też rozegrał dobre spotkanie.Iniesta czarował na boisku i mam nadzieje,że wróci do formy na stałe i nie będą to pojedyncze przebłyski.
0
Tak,nie było źle ;)
1
Messi po raz pierwszy od 8 lat w pierwszych 2 kolejkach La Ligi nie strzelił gola ani nie zanotował asysty. :)
4
Arsenal na 4 miejscu to już naprawdę tradycja :)
0
W 4 z 5 ostatnich meczy na Camp Nou przeciwko Maladze,gole dla Barcelony strzelali tylko obrońcy.
0
Vermaelen ostatniego gola w lidze strzelił 40 miesięcy temu.Był to gol przeciwko Wigan w kwietniu 2012 roku.
6
Gole Vermaelena w ligach:
- Eredivisie 10 goli w 111 meczach
- Premier League 13 goli w 110 meczach
- La Liga 1 gol w 3 meczach
4
Barcelona zachowała czyste konta w dwóch pierwszych meczach La Liga po raz 3 sezon z rzędu.
@Barca19stats
17
Vermaelen: " Nie celebrowałem swojego gola,ponieważ nie jestem przyzwyczajony do takich sytuacji.Nie wiem jak cieszyć się z gola. " :)
0
Myślałem,że kibice na Bernabeu śpiewają Pedro,Pedro! :)
0
Co jeśli Ronaldo nie zależy już na indywidualnych nagrodach?
7
Jutro w Marce:
"Wielki Real gromi w pięknym stylu.Powrót Galacticos 2.0.Ronaldo najlepszy na boisku.Real pewnie zmierza po tryplet!" :)
1
Najważniejsze,że mamy w La Liga już 6 punktów :)
0
James do Barcy!
1
Hehe.
4
Z czego tu się cieszyć :)
6
*krul :)
5
Niektórzy zamiast cieszyć się,że mogą oglądać mecze po polsku to narzekają na komentatorów.Każdy ich błąd jest wytykany na tej stronie.Spokojnie jeszcze będzie lepiej.
Wiadomo,że to nie ta półka co Wolski i Orłowski ale dajmy im jeszcze czas! :)
2
Realowi to Jamesa zazdroszczę :)
Tak samo jak Isco.
5
Komentator drugi Laboga :)
1
Lucho: Neymar zagrał bardzo dobry mecz. Był gotowy na około 80 minut. Inni piłkarze nawet by nie zagrali będąc w jego sytuacji.
Lucho: Roberto? Inteligentni piłkarze potrafią zagrać wszędzie. Mógłbyś nawet pomyśleć, że on całe życie gra jako boczny obrońca.
9
Lucho: Sędziowie? Musisz pogodzić się z ich decyzjami. Wszyscy myślą, że arbitrzy są przeciwko nim.
Lucho: Dziś nie straciliśmy znów bramki? Jestem zadowolony z gry obronnej całego zespołu
Lucho: Vermaelen? Wiedzieliśmy, że to bardzo dobry zawodnik. Wciąż jednak potrzebuje minut, aby być w jak najlepszej formie