Redaktor serwisu FCBarca.com
27 sierpnia 2015, 18:47
8
Benfica w grupie z Astana. Najdalej położone od siebie punkty na futbolowej mapie Europy. 7361 kilometrów.
27 sierpnia 2015, 18:46
0
Messi królem strzelców LM :)
27 sierpnia 2015, 18:41
3
Chyba grupa śmierci: Juventus Manchester City Sevilla Borussia
5
Z Lizbony do Astany. Współczuje Benfice :)
27 sierpnia 2015, 18:30
Szczęsny nie lubi tego. :)
27 sierpnia 2015, 18:27
1
Mamy Bayer https://pbs.twimg.com/media/CNbbcvxW8AAVbuJ.jpg :)
27 sierpnia 2015, 18:24
Bayer oznacza brak Wolfsburga!
27 sierpnia 2015, 18:21
Ominęliśmy City.Cud!
27 sierpnia 2015, 18:17
Belletti jest jedynym obrońcą Barcelony który strzelił gola w finale LM.Ale co to był za gol....
27 sierpnia 2015, 18:14
Barça nie może trafić na Manchester United, a Real ominie Bayern i Chelsea.
W tym forum Grimaldi chciałbym obejrzeć mecz Barcelony :)
27 sierpnia 2015, 18:03
Hehe...
27 sierpnia 2015, 18:01
Dać Chelsea Realowi i będę zadowolony :)
27 sierpnia 2015, 18:00
Zubi dobrze losuj!
27 sierpnia 2015, 17:58
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNbUd2_WcAAbSV8.mp4 :)
27 sierpnia 2015, 17:57
Zubi nam City wylosuje. :)
27 sierpnia 2015, 17:54
Andres wchodzi z pucharem,Barto się cieszy :)
27 sierpnia 2015, 17:52
2
Zapłakany Ronaldo.
27 sierpnia 2015, 17:47
Leo dzisiaj normalny garnitur.Jak myślicie jaki założy na galę złotej piłki? https://pbs.twimg.com/media/CNYDTcrUcAANBlt.jpg https://pbs.twimg.com/media/CNYDVyxU8AEhMCg.jpg https://pbs.twimg.com/media/CNYDWqhVAAANfE4.jpg https://pbs.twimg.com/media/CNYDW78UcAAP-lJ.jpg :)
27 sierpnia 2015, 17:43
Wszyscy!
27 sierpnia 2015, 17:38
4
Ale śmieszne! :)
27 sierpnia 2015, 17:34
Zanetti: " Messi powinien wygrać nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu według UEFA,ponieważ według mnie jest najlepszy na świecie.W każdym momencie jest wstanie zaskoczyć zagraniem którego kompletnie się nie spodziewałeś. " [Uefa]
27 sierpnia 2015, 17:25
https://pbs.twimg.com/media/CNbL2SkWIAAg6aw.jpg :)
27 sierpnia 2015, 17:02
11
Drużyny które były najwięcej razy w pierwszym koszyku: - Barcelona 16 - Man Utd 15 - Bayern 14 - Arsenal 14 - Real 14 - Chelsea 9 - Milan 8 - Inter 7
27 sierpnia 2015, 16:29
21
Nie.
27 sierpnia 2015, 16:23
Komentarz usunięty
27 sierpnia 2015, 16:17
27 sierpnia 2015, 15:56
Balotelli jest Milanowi tak potrzebny,jak łysemu z UEFA grzebień.
27 sierpnia 2015, 15:42
16
Bolt bez formy, to jak Messi z kontuzja, i tak najlepszy!
27 sierpnia 2015, 15:35
Tak,bez wątpienia.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Benfica w grupie z Astana. Najdalej położone od siebie punkty na futbolowej mapie Europy. 7361 kilometrów.
0
Messi królem strzelców LM :)
3
Chyba grupa śmierci:
Juventus
Manchester City
Sevilla
Borussia
5
Z Lizbony do Astany.
Współczuje Benfice :)
0
Szczęsny nie lubi tego. :)
1
Mamy Bayer
https://pbs.twimg.com/media/CNbbcvxW8AAVbuJ.jpg :)
0
Bayer oznacza brak Wolfsburga!
0
Ominęliśmy City.Cud!
0
Belletti jest jedynym obrońcą Barcelony który strzelił gola w finale LM.Ale co to był za gol....
0
Barça nie może trafić na Manchester United, a Real ominie Bayern i Chelsea.
0
W tym forum Grimaldi chciałbym obejrzeć mecz Barcelony :)
1
Hehe...
5
Dać Chelsea Realowi i będę zadowolony :)
0
Zubi dobrze losuj!
1
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNbUd2_WcAAbSV8.mp4 :)
1
Zubi nam City wylosuje. :)
1
Andres wchodzi z pucharem,Barto się cieszy :)
2
Zapłakany Ronaldo.
1
Leo dzisiaj normalny garnitur.Jak myślicie jaki założy na galę złotej piłki?
https://pbs.twimg.com/media/CNYDTcrUcAANBlt.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CNYDVyxU8AEhMCg.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CNYDWqhVAAANfE4.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CNYDW78UcAAP-lJ.jpg :)
3
Wszyscy!
4
Ale śmieszne! :)
1
Zanetti: " Messi powinien wygrać nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu według UEFA,ponieważ według mnie jest najlepszy na świecie.W każdym momencie jest wstanie zaskoczyć zagraniem którego kompletnie się nie spodziewałeś. " [Uefa]
0
https://pbs.twimg.com/media/CNbL2SkWIAAg6aw.jpg :)
11
Drużyny które były najwięcej razy w pierwszym koszyku:
- Barcelona 16
- Man Utd 15
- Bayern 14
- Arsenal 14
- Real 14
- Chelsea 9
- Milan 8
- Inter 7
21
Nie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Balotelli jest Milanowi tak potrzebny,jak łysemu z UEFA grzebień.
16
Bolt bez formy, to jak Messi z kontuzja, i tak najlepszy!
4
Tak,bez wątpienia.