9

Moglibyśmy ich dostać w grupie.Pokazali by wtedy jacy są "mocni".

3

Wiem,po prostu się zrymowało trochę. Zero poczucia humoru. Nie wszystko bierz na poważnie.

9

Ale i tak Perez losowanie ustawi!

0

Niby tak,ale niektórzy mogli tego nie wiedzieć.

5

Ciekawostka: z Astany jest bliżej do Tokio niż do Lizbony! :)

0

Jak ty to odnalazłeś!
Ale wiem,że interesujesz się boksem i WWE i te wszystkie inne :-)

1

Labiedziński-Wyobrażam sobie, ze Astana wpada do grupy z Benfiką. Ponad 7 tysięcy km, 10h samolotem z Lizbony, 3,5 dnia autem. 60 dni "z buta"...

No nieźle,oby Barca na nich nie trafiła,podróże strasznie męczące szczególnie takie długie...

1

8

Kazachstan w Lidze Mistrzów,Izrael w Lidze Mistrzów,a polskich drużyn nie ma...

6

Taka grupa była by fajna:
- Barça
- Leverkusen
- Lyon
- Genk

0

Barcelona w Lidze Mistrzów zawsze mierzyła się z co najmniej 1 drużyną z Anglii.Wyjątkiem był sezon 1993/1994 oraz 2012/2013. :)

0

Oni te 200 milionów dziennie zarabiają.Chore sumy są teraz wydawane na zawodników.Ale niestety nic tym nie zrobisz...

0

Chyba wolę nie wiedzieć.
Pogby,Hazardy i te inne co nie?

0

Na prezentacji Illarry w San Sebastian tyle ludzi co na pożegnaniu Casillasa...

0

Llorente w Sevilli!

Ciekawy transfer Sevilli mam nadzieję,że Sevili uda się wyjść z grupy i może dotrzeć nawet do 1/4 finału Ligi Mistrzów. :)

8

Zawodnicy Barcelony którzy strzelili najwięcej goli na wyjeździe w 2015 roku:

- Messi 16
- Neymar 14
- Suarez 13
- Pedro 4
- Raki 3
- Piqué 2
- Mathieu 2
- Adriano 1
- Rafinha 1
- Roberto 1

3

Kupisz sobie w Fifie.

13

Tak sobie przeglądam Twittera Ray'a Hudsona i znalazłem taki cytat:

Ray Hudson: " W Stanach Zjednoczonych,huraganom dajemy nazwy.Jeśli kiedykolwiek jeden z huraganów zostanie nazwany Lionel Messi to najlepiej będzie aby szybko się ewakuować." :)

4

Martial ( AS Monaco ) kolejnym kandydatem do zastąpienia Pedro w Barcy.[Sport]

1

Komentarz usunięty

1

Człowiek który prawdopodobnie był zaangażowany w Rzeź Wołyńską a ty go ustawiasz w avatarze?
Już może ustaw sobie lepiej samego Jarmołenkę...

1

Stepan Bandera, – ukraiński polityk niepodległościowy o poglądach skrajnie nacjonalistycznych, przez część określanych jako faszystowskie...

30

Dobrze,że na pewno nie dostaniemy Ajaxu lub Celticu!
Byle by jeszcze nie dostać City w grupie i będzie super.

Losują legendy Barcelony a więc liczę na udane dla nas losowanie! :)

1

Ostatni raz gdzie Malaga strzeliła Barcelonie więcej niż 1 gola to sezon 2003/04 w 14 kolejce La Liga.Malaga vs Barcelona-5:1.

0

Teraz takie czasy,że wnuczka możesz mieć za rok i może za rok od razu Polską drużynę w LM! :)

0

Samper trenował dzisiaj z pierwszą drużyną. Jak miło! :)
https://pbs.twimg.com/media/CNVXKKCWsAAD6rK.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CNVXKKIW8AQ3lwb.jpg

25

Ronaldo jako grający trener,mógłby prowadzić zespół i strzelać karne, :)

2

Nolito podpisał nowy kontrakt z Celtą. Jego klauzula wykupu nadal wynosi 18M, ale tylko do 31 sierpnia. Później wzrasta do 30M. [md]

1

Działacze Manchesteru United doszli do porozumienia z przedstawicielami Beşiktaş JK w sprawie transferu Victora Valdésa.[Sky Sports]

0

Halilović został powołany do reprezentacji Chorwacji U21 na mecze przeciwko Gruzji i Estonii w dniach 3 i 7 września.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?