Redaktor serwisu FCBarca.com
27 sierpnia 2015, 01:13
9
Moglibyśmy ich dostać w grupie.Pokazali by wtedy jacy są "mocni".
27 sierpnia 2015, 00:47
3
Wiem,po prostu się zrymowało trochę. Zero poczucia humoru. Nie wszystko bierz na poważnie.
27 sierpnia 2015, 00:39
Ale i tak Perez losowanie ustawi!
26 sierpnia 2015, 23:18
0
Niby tak,ale niektórzy mogli tego nie wiedzieć.
26 sierpnia 2015, 23:14
5
Ciekawostka: z Astany jest bliżej do Tokio niż do Lizbony! :)
26 sierpnia 2015, 23:10
Jak ty to odnalazłeś! Ale wiem,że interesujesz się boksem i WWE i te wszystkie inne :-)
26 sierpnia 2015, 23:02
1
Labiedziński-Wyobrażam sobie, ze Astana wpada do grupy z Benfiką. Ponad 7 tysięcy km, 10h samolotem z Lizbony, 3,5 dnia autem. 60 dni "z buta"... No nieźle,oby Barca na nich nie trafiła,podróże strasznie męczące szczególnie takie długie...
26 sierpnia 2015, 22:51
Drużyny w Lidze Mistrzów: https://pbs.twimg.com/media/CNXN3MFUYAEUXaO.jpg:large :)
26 sierpnia 2015, 22:49
8
Kazachstan w Lidze Mistrzów,Izrael w Lidze Mistrzów,a polskich drużyn nie ma...
26 sierpnia 2015, 22:35
6
Taka grupa była by fajna: - Barça - Leverkusen - Lyon - Genk
26 sierpnia 2015, 22:23
Barcelona w Lidze Mistrzów zawsze mierzyła się z co najmniej 1 drużyną z Anglii.Wyjątkiem był sezon 1993/1994 oraz 2012/2013. :)
26 sierpnia 2015, 21:57
Oni te 200 milionów dziennie zarabiają.Chore sumy są teraz wydawane na zawodników.Ale niestety nic tym nie zrobisz...
26 sierpnia 2015, 21:50
Chyba wolę nie wiedzieć. Pogby,Hazardy i te inne co nie?
26 sierpnia 2015, 21:43
Na prezentacji Illarry w San Sebastian tyle ludzi co na pożegnaniu Casillasa...
26 sierpnia 2015, 21:39
Llorente w Sevilli! Ciekawy transfer Sevilli mam nadzieję,że Sevili uda się wyjść z grupy i może dotrzeć nawet do 1/4 finału Ligi Mistrzów. :)
26 sierpnia 2015, 21:32
Zawodnicy Barcelony którzy strzelili najwięcej goli na wyjeździe w 2015 roku: - Messi 16 - Neymar 14 - Suarez 13 - Pedro 4 - Raki 3 - Piqué 2 - Mathieu 2 - Adriano 1 - Rafinha 1 - Roberto 1
26 sierpnia 2015, 21:18
Kupisz sobie w Fifie.
26 sierpnia 2015, 21:15
13
Tak sobie przeglądam Twittera Ray'a Hudsona i znalazłem taki cytat: Ray Hudson: " W Stanach Zjednoczonych,huraganom dajemy nazwy.Jeśli kiedykolwiek jeden z huraganów zostanie nazwany Lionel Messi to najlepiej będzie aby szybko się ewakuować." :)
26 sierpnia 2015, 20:39
4
Martial ( AS Monaco ) kolejnym kandydatem do zastąpienia Pedro w Barcy.[Sport]
26 sierpnia 2015, 20:13
Komentarz usunięty
26 sierpnia 2015, 19:45
Człowiek który prawdopodobnie był zaangażowany w Rzeź Wołyńską a ty go ustawiasz w avatarze? Już może ustaw sobie lepiej samego Jarmołenkę...
26 sierpnia 2015, 19:40
Stepan Bandera, – ukraiński polityk niepodległościowy o poglądach skrajnie nacjonalistycznych, przez część określanych jako faszystowskie...
26 sierpnia 2015, 18:38
30
Dobrze,że na pewno nie dostaniemy Ajaxu lub Celticu!Byle by jeszcze nie dostać City w grupie i będzie super.Losują legendy Barcelony a więc liczę na udane dla nas losowanie! :)
26 sierpnia 2015, 18:15
Ostatni raz gdzie Malaga strzeliła Barcelonie więcej niż 1 gola to sezon 2003/04 w 14 kolejce La Liga.Malaga vs Barcelona-5:1.
26 sierpnia 2015, 18:11
Teraz takie czasy,że wnuczka możesz mieć za rok i może za rok od razu Polską drużynę w LM! :)
26 sierpnia 2015, 17:58
Samper trenował dzisiaj z pierwszą drużyną. Jak miło! :) https://pbs.twimg.com/media/CNVXKKCWsAAD6rK.jpg https://pbs.twimg.com/media/CNVXKKIW8AQ3lwb.jpg
26 sierpnia 2015, 17:51
25
Ronaldo jako grający trener,mógłby prowadzić zespół i strzelać karne, :)
26 sierpnia 2015, 17:34
2
Nolito podpisał nowy kontrakt z Celtą. Jego klauzula wykupu nadal wynosi 18M, ale tylko do 31 sierpnia. Później wzrasta do 30M. [md]
26 sierpnia 2015, 15:35
Działacze Manchesteru United doszli do porozumienia z przedstawicielami Beşiktaş JK w sprawie transferu Victora Valdésa.[Sky Sports]
26 sierpnia 2015, 15:28
Halilović został powołany do reprezentacji Chorwacji U21 na mecze przeciwko Gruzji i Estonii w dniach 3 i 7 września.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
Moglibyśmy ich dostać w grupie.Pokazali by wtedy jacy są "mocni".
3
Wiem,po prostu się zrymowało trochę. Zero poczucia humoru. Nie wszystko bierz na poważnie.
9
Ale i tak Perez losowanie ustawi!
0
Niby tak,ale niektórzy mogli tego nie wiedzieć.
5
Ciekawostka: z Astany jest bliżej do Tokio niż do Lizbony! :)
0
Jak ty to odnalazłeś!
Ale wiem,że interesujesz się boksem i WWE i te wszystkie inne :-)
1
Labiedziński-Wyobrażam sobie, ze Astana wpada do grupy z Benfiką. Ponad 7 tysięcy km, 10h samolotem z Lizbony, 3,5 dnia autem. 60 dni "z buta"...
No nieźle,oby Barca na nich nie trafiła,podróże strasznie męczące szczególnie takie długie...
1
Drużyny w Lidze Mistrzów:
https://pbs.twimg.com/media/CNXN3MFUYAEUXaO.jpg:large :)
8
Kazachstan w Lidze Mistrzów,Izrael w Lidze Mistrzów,a polskich drużyn nie ma...
6
Taka grupa była by fajna:
- Barça
- Leverkusen
- Lyon
- Genk
0
Barcelona w Lidze Mistrzów zawsze mierzyła się z co najmniej 1 drużyną z Anglii.Wyjątkiem był sezon 1993/1994 oraz 2012/2013. :)
0
Oni te 200 milionów dziennie zarabiają.Chore sumy są teraz wydawane na zawodników.Ale niestety nic tym nie zrobisz...
0
Chyba wolę nie wiedzieć.
Pogby,Hazardy i te inne co nie?
0
Na prezentacji Illarry w San Sebastian tyle ludzi co na pożegnaniu Casillasa...
0
Llorente w Sevilli!
Ciekawy transfer Sevilli mam nadzieję,że Sevili uda się wyjść z grupy i może dotrzeć nawet do 1/4 finału Ligi Mistrzów. :)
8
Zawodnicy Barcelony którzy strzelili najwięcej goli na wyjeździe w 2015 roku:
- Messi 16
- Neymar 14
- Suarez 13
- Pedro 4
- Raki 3
- Piqué 2
- Mathieu 2
- Adriano 1
- Rafinha 1
- Roberto 1
3
Kupisz sobie w Fifie.
13
Tak sobie przeglądam Twittera Ray'a Hudsona i znalazłem taki cytat:
Ray Hudson: " W Stanach Zjednoczonych,huraganom dajemy nazwy.Jeśli kiedykolwiek jeden z huraganów zostanie nazwany Lionel Messi to najlepiej będzie aby szybko się ewakuować." :)
4
Martial ( AS Monaco ) kolejnym kandydatem do zastąpienia Pedro w Barcy.[Sport]
1
Komentarz usunięty
1
Człowiek który prawdopodobnie był zaangażowany w Rzeź Wołyńską a ty go ustawiasz w avatarze?
Już może ustaw sobie lepiej samego Jarmołenkę...
1
Stepan Bandera, – ukraiński polityk niepodległościowy o poglądach skrajnie nacjonalistycznych, przez część określanych jako faszystowskie...
30
Dobrze,że na pewno nie dostaniemy Ajaxu lub Celticu!
Byle by jeszcze nie dostać City w grupie i będzie super.
Losują legendy Barcelony a więc liczę na udane dla nas losowanie! :)
1
Ostatni raz gdzie Malaga strzeliła Barcelonie więcej niż 1 gola to sezon 2003/04 w 14 kolejce La Liga.Malaga vs Barcelona-5:1.
0
Teraz takie czasy,że wnuczka możesz mieć za rok i może za rok od razu Polską drużynę w LM! :)
0
Samper trenował dzisiaj z pierwszą drużyną. Jak miło! :)
https://pbs.twimg.com/media/CNVXKKCWsAAD6rK.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CNVXKKIW8AQ3lwb.jpg
25
Ronaldo jako grający trener,mógłby prowadzić zespół i strzelać karne, :)
2
Nolito podpisał nowy kontrakt z Celtą. Jego klauzula wykupu nadal wynosi 18M, ale tylko do 31 sierpnia. Później wzrasta do 30M. [md]
1
Działacze Manchesteru United doszli do porozumienia z przedstawicielami Beşiktaş JK w sprawie transferu Victora Valdésa.[Sky Sports]
0
Halilović został powołany do reprezentacji Chorwacji U21 na mecze przeciwko Gruzji i Estonii w dniach 3 i 7 września.