4

Przed poprzednim meczem z Niemcami pewnie też tak mówiłeś...

9

pedroroddrriguues :)

2

W przyszłym tygodniu Sergi Roberto zacznie trenować normalnie z drużyną. Piłkarz będzie dostępny w meczu z Atletico Madryt. [COPE]

8

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale jak któryś zawodnik Barcelony nie strzeli gola to Suarez zawsze bardzo żywiołowo reaguje.Łapie się za głowę,wdać czasami,że krzyczy itd.Jeżeli ktoś strzeli gola to Urugwajczyk jeszcze bardziej żywiołowo reaguje.Widać jak zależy mu na dobru drużyny jak chce walczyć.Jak się cieszy grą.Naprawdę coś niesamowitego,niesamowita pasja.Ale to jedynie tylko moje wrażenie.Czy macie podobne zdanie?

Wystarczy obejrzeć jakiś skrót meczu i po golu kolegi z drużyny czy niewykorzystanej sytuacji zwrócić uwagę właśnie na Urugwajczyka.

21

14

Komentarz usunięty

1

Ale to my jesteśmy UEFAlona i FIFAlona.. Oni o wszystko potrafią się przyczepić. ..

2

Rozsądnie,odważnie i z jajami. A nie z rozumem. :)

7

1

Neymar, który dwa dni temu opuścił trening reprezentacji Brazylii z powodu dyskomfortu kolana, wczoraj trenował normalnie. [Globo]

8

Rafinha przedłuży kontrakt z Barceloną o 5 lat. Jego obecna umowa wygasa w przyszłym roku. [Sport]

81

Według El País Messi, Neymar i Suarez mają na WhatsAppie prywatną grupę, w której są tylko oni trzej. ;)

0

Już tylko 8 dni do meczu Barcelony. Jakoś to zleci. ;)

0

Polska dzisiaj wygra to będzie super.

10

Dobrze,że dzisiaj jest mecz Polski.Liczę na ich zwycięstwo.

5

A co się miało stać? Jest nadal w klubie i pełni rolę skauta.

9

Aż by się chciało powiedzieć " o ku**a" :)

14

Turcja vs Łotwa 1:1.Arda miał asystę. ;)

1

Według mnie to ja w najlepszej "5" nie jestem. :)

2

W sumie to masz rację :)

7

Czasami wchodzę w profile niektórych użytkowników i patrze,że mają w obserwowanych tylko jednego użytkownika.Myślę sobie "Don Corleone" patrzę.. i się nie myliłem! Oby więcej takich użytkowników jak Don z jego komentarzy można naprawdę dużo się dowiedzieć i czasami mnie też rozbawiają.

Jeśli miałby wybrać Top 10 użytkowników tej strony to chyba wyglądało by to mniej więcej tak:

1.Don Corleone
2.pax
3.Sojerr
4.Korbel
5.Stinger
Niestety na pozostałą 5 nie mam pojęcia i wybór byłby trudny :)

A wy jaką wybralibyście najlepszą "10"? Czy może byście coś zmienili w mojej "5"? :)

6

Wiem,że cytat dość stary ale akurat mi się przypomniał:

Mario Balotelli: " Barcelona jest jedynym klubem, który ma dwa stadiony, Camp Nou na mecze i Santiago Bernabeu do treningów"

Nie mam pewności czy cytat jest prawdziwy ale chyba tak :)

9

Najwięcej rozegranych minut przez Messiego.Klub + Reprezentacja.Od sezonu 2004/05:

2004/05-244
2005/06-1666
2006/07-3392
2008/09-3713
2010/11-4659
2011/12-5386
2012/13-5567
2013/14-6034 !
2014/15-5885 !

12

Najwięcej asyst w La Liga w ostatnich 6 sezonach:

-Messi-85
-Ronaldo-65
-Alves-51
-Di Maria-49
-Ozil-47
-Xavi 45
-Benzema-45
-Iniesta-42

Zawodnicy Barcelony z największą ilością asyst od czasu gdy Enrique jest trenerem Barcelony:

- Messi 27
- Suarez 23
- Alves 12
- Xavi 9
- Rakitic 9
- Pedro 9
- Iniesta 8
- Alba 8
- Neymar 7
- Rafinha 5

1

Kuwejt vs Myanmar-5:0 57 minuta
Arabia Saudyjska vs timor Wschodni 5:0 38 minuta :)

11

Messi przybija " piątki" i przytula kibiców:

:))

9

Sergi Roberto co prawda doznał kontuzji, ale uraz nie jest groźny. Piłkarz będzie mógł zagrać przeciwko Atletico Madryt. [CatRadio]

4

Ale to stare! :)

0

Bardziej Busquetsa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?