Wiecie co jest piękne?To,że każdy zawodnik nawet nowy od razu otrzymuje wsparcie od kolegów z zespołu i jest przez nich wychwalany.Barca to jedna wielka rodzina! :)
AS informuje, że ostatecznie w tym roku zostanie rozegrany mecz o Trofeo Santiago Bernabéu. Wszystko dzięki przesunięciu rozpoczęcia Ligi na 22 sierpnia,
Mecz ma się odbyć 14,15 lub 16 sierpnia.
A więc Real ma szanse jeszcze coś wygrać w tym sezonie.. :)
Sevilla sprzedaje dwóch zawodników-Bakkę i Vidala za 53-55 mln
Kupują N'Zonzi, a do tego Kakuta, Konoplanka, Rami, Krohn-Dehli, Escudero razem 15-20 mln..
Carlos Bilardo były trener reprezentacji Argentyny:
"Jeśli Messi zostawi reprezentację Argentyny,później będziemy musieli iść do niego na kolanach i prosić żeby wrócił.To już trzy czy cztery lata jak krytycy dają mu w kość.To szaleństwo.Byli:Pele,Maradona,Platini,Zico,Gullit.Gracze którzy wyznaczyli pewną epokę.Do tego grona możne również zaliczyć Messiego.Jeśli zrezygnuje to pójdę i będę go błagać o powrót do reprezentacji."
Według mnie Samper może być lepszy od Busquetsa i może to dla niego czeka numer "6" po Xavim?Jeżeli by dostawał szansę w pierwszym zespole w Barcelonie to powinien zostać ale zapewne będzie tak,że będzie wchodził jedynie na ostatnie minuty niektórych meczy a w Porto..też mógłby się dobrze rozwinąć przecież Porto to kopalnia talentów. :)
"Od wielu lat on sam reguluje podstawowe opłaty, takie jak za światło czy wodę, wszystkim osobom mieszkającym w sąsiedztwie bloku, w którym się wychował."
0
R.Carlos : Messi i Ronaldo to wielcy zawodnicy.Ale dla mnie,najlepszy jest Neymar.[Efe]
1
Przypuszczalne numery dla Ardy Turana.[Sport]
https://pbs.twimg.com/media/CJiR5mkUMAA9nz-.jpg
0
Barcelona oraz kilka innych klubów (Lazio, Atletico, Sevilla), interesuje się 23-letnim, lewym obrońcą Ajaxu - Nicolai Boilesen. [Sport/MD]
23
Thierry, twój ulubiony stadion to Red Bull Arena czy Emirates?
.
.
.
.
Henry: Zapomniałeś o moim ulubionym Highbury.
2
Wiecie co jest piękne?To,że każdy zawodnik nawet nowy od razu otrzymuje wsparcie od kolegów z zespołu i jest przez nich wychwalany.Barca to jedna wielka rodzina! :)
5
Dzisiaj swoje 39 urodziny Obchodzi Edmilson.Wszystkiego najlepszego! :)
19
AS informuje, że ostatecznie w tym roku zostanie rozegrany mecz o Trofeo Santiago Bernabéu. Wszystko dzięki przesunięciu rozpoczęcia Ligi na 22 sierpnia,
Mecz ma się odbyć 14,15 lub 16 sierpnia.
A więc Real ma szanse jeszcze coś wygrać w tym sezonie.. :)
14
Prawdopodobny wygląd koszulek na sezon 2016/17.
https://pbs.twimg.com/media/CJgRMyzUYAAvYNf.png
Inspirowane sezonem 1992/93 :)
7
Sevilla sprzedaje dwóch zawodników-Bakkę i Vidala za 53-55 mln
Kupują N'Zonzi, a do tego Kakuta, Konoplanka, Rami, Krohn-Dehli, Escudero razem 15-20 mln..
10
Po czym powiedział: "Chcę zobaczyć Messiego" :)
43
Xavi: "Myślę,że Ter Stegen będzie bramkarzem Barcy przez najbliższe 15 lat.Nigdy nie widziałem bramkarza który by tak świetnie grał swoimi nogami"
0
Toni Freixa, w ramach przypomnienia, był członkiem i rzecznikiem zarządu Rosella & Bartomeu.
7
Carlos Bilardo były trener reprezentacji Argentyny:
"Jeśli Messi zostawi reprezentację Argentyny,później będziemy musieli iść do niego na kolanach i prosić żeby wrócił.To już trzy czy cztery lata jak krytycy dają mu w kość.To szaleństwo.Byli:Pele,Maradona,Platini,Zico,Gullit.Gracze którzy wyznaczyli pewną epokę.Do tego grona możne również zaliczyć Messiego.Jeśli zrezygnuje to pójdę i będę go błagać o powrót do reprezentacji."
11
Toni Freixa potwierdził, że w ubiegłym roku pewna część dyrektorów Barçy domagała się sprzedaży Leo Messiego...
1
Oby jego gra cieszyła oko.Powodzenia Arda!
12
Bartra w tym sezonie zagrał:
1 minutę w LM (bez fazy grupowej)
2 minuty w Pucharze Króla (po 1/16)
@Barca19stats
6
Arda:
https://pbs.twimg.com/media/CJfAawUUkAAiE_e.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CJfAoODWIAAC_4w.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CJfBj86WsAAC4AO.jpg :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
22 :)
0
Ole (Argentyńska gazeta): "Messi powiedział Higuainowi,że zrobi to jak najlepiej,jest dobrze.Po czym Higuain nie trafił karnego"
0
Nie ma takiej opcji.Busquets to jeden najbardziej z kluczowych zawodników Barcy.
5
FC Barcelona potwierdziła, że Maciej Lampe odchodzi z klubu.
0
Według mnie Samper może być lepszy od Busquetsa i może to dla niego czeka numer "6" po Xavim?Jeżeli by dostawał szansę w pierwszym zespole w Barcelonie to powinien zostać ale zapewne będzie tak,że będzie wchodził jedynie na ostatnie minuty niektórych meczy a w Porto..też mógłby się dobrze rozwinąć przecież Porto to kopalnia talentów. :)
2
Najwięcej udanych dryblingów w ostatnich 6 sezonach La Liga:
- Messi 946
- Cristiano 415
- Iniesta 381
@messi10stats
1
Joan Laporta: "Gwizdać na Casillasa na Santiago Bernabeu to tak jakby na Camp Nou ktoś wygwizdał Carlesa Puyola.To bardzo dziwne."
2
CR7 ma pecha żyjąc w czasach Messiego
Messi ma pecha żyjąc w czasach... Higuaina :)
1
Gdyż są to eliminacje do MŚ? Strefa UEFA :)
26
"Od wielu lat on sam reguluje podstawowe opłaty, takie jak za światło czy wodę, wszystkim osobom mieszkającym w sąsiedztwie bloku, w którym się wychował."
Szacunek.Widać,że naprawdę spoko gość :)
1
Jeżeli Messi ma odejść z reprezentacji,to ja się boję pytać co ma zrobić Higuain...