Haha.To jest śmiech na sali..Niech odejdzie Leo a po paru meczach Ci co uważali,że Leo ma odejść z reprezentacji będą błagali o jego powrót...
Co to w ogóle za kibice....
Messi w Barcelonie gra jak kosmita a w Argentynie jak zwykły człowiek choć i tak jest najlepszy.Ludzie tego nie doceniają,ponieważ Leo za bardzo nas rozpieścił.Argentyna pogra sobie trochę bez Leo to dopiero przejrzą na oczy,że do nawet 1/4 finału Copa America i MŚ 2014 by bez niego nie doszli...
Ale mi szkoda Messiego w reprezentacji.Tyle co Leo daje z siebie dla swojego kraju..Biega.drybluje.co chwile go faulują, strzela i asystuje i przegrywa finał MŚ 2014 i finał Copa America 2015.Dosłownie Leo daje z siebie wszystko a potem cała fala krytyki spada na jego,też bym się wkurzył i przestał grać przez pewien czas w reprezentacji.Ale jak nie będzie Leo teraz grał w reprezentacji to dopiero docenią,że bez Messiego nic nie jest warta reprezentacja Argentyny...
1
Haha.To jest śmiech na sali..Niech odejdzie Leo a po paru meczach Ci co uważali,że Leo ma odejść z reprezentacji będą błagali o jego powrót...
Co to w ogóle za kibice....
0
Bartomeu mówi,że koszulka Barcy na sezon 2016/17 ma wyglądać jak ta z 1992 roku. @Diario SPORT
Czyli mniej więcej tak:
https://pbs.twimg.com/media/CJdY2jKXAAA-RGK.jpg
I to genialne zdjęcie..http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/05/27/article-0-0BE70EA800000578-191_634x430.jpg
0
Rok po pokonaniu Brazylii na mundialu 7-1 Thomas Mueller wrzucił do sieci to zdjęcie: http://static.fangol.pl/content/9/6/8/96831ae493b2344b5f21725fafd71cb6-554.jpg ze słowami: "Przyjmijcie to z humorem. Kocham moich fanów z Brazylii"
1
Bartomeu obiecuje 150 mln euro rocznie z kontraktów Nike i Qatar Airways.Obecnie Barca zarabia od tych sponsorów : 90 mln.
0
Neymar : Każdy kibic Barcelony wie że Messi jest nr 1.[Sport]
12
Mieli zbawiciela Messiego to teraz tym zbawicielem będzie Higuain...
0
Messi w Barcelonie gra jak kosmita a w Argentynie jak zwykły człowiek choć i tak jest najlepszy.Ludzie tego nie doceniają,ponieważ Leo za bardzo nas rozpieścił.Argentyna pogra sobie trochę bez Leo to dopiero przejrzą na oczy,że do nawet 1/4 finału Copa America i MŚ 2014 by bez niego nie doszli...
4
Teraz zobaczą,że reprezentacja Argentyny bez Messiego jest nic nie warta i będą prosić go o jak najszybszy powrót...
39
Pique i Bartra zagrali w tym sezonie razem ze sobą 10 meczów w 8 z nich Barca zachowała czyste konto.
@Barca19Stats
0
Znasz któregoś z nowych kolegów? "
Ivana Rakiticia, często rozmawiam z nim po meczach."
Rakitić 29 stycznia 2015 r.
"Arda rzucający butem w sędziego liniowego? Nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy jak zareagować ...Cały mecz był bardzo napięty.."
6
Sergi Samper rozpocznie presezon z Barceloną w poniedziałek, po czym zapadnie decyzja o jego przyszłości. [MD]
1
Widzieliście zdjęcie młodego Ardy Turana z Paris Hilton?
https://pbs.twimg.com/media/CJaKUUoUkAE5Y9p.jpg :)
1
Real tak mocno chce się pozbyć Casillasa, że jest podobno gotowy dać mu 14M€ brutto różnicy między pensją w Madrycie a tą w Porto.
@Kręcidło
90
Poranny suchar z rana:
Przychodzi Higuain do baru i mówi:
- Barman, daj dwie setki.
- Nie dostaniesz bo i tak zmarnujesz.
5
SER: Ed Woodward, Dyr. Generalny United powiedział Mendesowi, że nie sprzedadzą De Gei póki nie dostaną Ramosa.
2
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/p75x225/1908117_1667427516819951_8177762831044611168_n.jpg?oh=bdcf931ee5f437cf330da07e7f2fa694&oe=5613FC35
Widać,że fake.. :)
8
A w następnym roku: Euro 2016.Copa America i Igrzyska Olimpijskie. :)
1
Teraz ci działa??
0
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CJUzEnjUwAAfAtC.mp4
Asysty Messiego i Ronaldo w tym sezonie. :)
0
Pawło Ksionz zagra w Legii.!
1
Terry Bradbury (Były piłkarz Chelsea) został milionerem w brytyjskiej loterii Lotto.
40
Jak można nie lubić Daniego :)
64
Idealnie się tu nadaje ta statystyka.
.Messi i Ronaldo ostatnie 6 sezonów.
Messi------------- Ronaldo
Mecze: 321--------300
Gole: 332--------313
One-touch goals: 167 (50%)----------228 (73%)
Gole w finałach: 18 (0,95%)----------8 (0,73%)
Gole vs Top 4 w La Liga: 36 (1,04%)---------27 (0,84%)
Karne: 40 (12%)-----------57 (18%)
Gole z rzutów wolnych: 15 (5%)----------25 (8%)
Gole po odbiorze piłki przed polem karnym: 121 (36%)-------90 (29%)
Gole otwierające spotkanie: 277---------231
Gole po 1 dryblingu: 77-------33.... :)
Gole po 2 dryblingu: 23--------5.... :)
Gole po 3 dryblingu: 11---------1..
Trofea: 16---------7
@Grup14
16
https://pbs.twimg.com/media/Bsln19fCYAMfq3S.jpg :)
1
Barcelona zremisowała w tym sezonie tylko 4 razy to najmniejsza liczba remisów od sezonu 1966/1967.
0
Messi rozegrał 473 mecze z 600 oficjalnych mecze Barcelony w ostatnich 10 sezonach.To 79%...
5
https://pbs.twimg.com/media/CJaBFsEWcAAhJv1.jpg
Stadion Porto.
Nawet tam Iker Casillas będzie miał koszmary.. :)
0
Mascherano nie odchodzi z reprezentacji.Zaprzeczył na Twitterze..
1
Mascherano zaprzeczył na Twitterze pogłoskom o tym,że chce skończyć grę dla reprezentacji po przegraniu Copa America.
@barcastuff
0
Ale mi szkoda Messiego w reprezentacji.Tyle co Leo daje z siebie dla swojego kraju..Biega.drybluje.co chwile go faulują, strzela i asystuje i przegrywa finał MŚ 2014 i finał Copa America 2015.Dosłownie Leo daje z siebie wszystko a potem cała fala krytyki spada na jego,też bym się wkurzył i przestał grać przez pewien czas w reprezentacji.Ale jak nie będzie Leo teraz grał w reprezentacji to dopiero docenią,że bez Messiego nic nie jest warta reprezentacja Argentyny...