1

Haha.To jest śmiech na sali..Niech odejdzie Leo a po paru meczach Ci co uważali,że Leo ma odejść z reprezentacji będą błagali o jego powrót...
Co to w ogóle za kibice....

0

Bartomeu mówi,że koszulka Barcy na sezon 2016/17 ma wyglądać jak ta z 1992 roku. @Diario SPORT
Czyli mniej więcej tak:
https://pbs.twimg.com/media/CJdY2jKXAAA-RGK.jpg
I to genialne zdjęcie..http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/05/27/article-0-0BE70EA800000578-191_634x430.jpg

0

Rok po pokonaniu Brazylii na mundialu 7-1 Thomas Mueller wrzucił do sieci to zdjęcie: http://static.fangol.pl/content/9/6/8/96831ae493b2344b5f21725fafd71cb6-554.jpg ze słowami: "Przyjmijcie to z humorem. Kocham moich fanów z Brazylii"

1

Bartomeu obiecuje 150 mln euro rocznie z kontraktów Nike i Qatar Airways.Obecnie Barca zarabia od tych sponsorów : 90 mln.

0

Neymar : Każdy kibic Barcelony wie że Messi jest nr 1.[Sport]

12

Mieli zbawiciela Messiego to teraz tym zbawicielem będzie Higuain...

0

Messi w Barcelonie gra jak kosmita a w Argentynie jak zwykły człowiek choć i tak jest najlepszy.Ludzie tego nie doceniają,ponieważ Leo za bardzo nas rozpieścił.Argentyna pogra sobie trochę bez Leo to dopiero przejrzą na oczy,że do nawet 1/4 finału Copa America i MŚ 2014 by bez niego nie doszli...

4

Teraz zobaczą,że reprezentacja Argentyny bez Messiego jest nic nie warta i będą prosić go o jak najszybszy powrót...

39

Pique i Bartra zagrali w tym sezonie razem ze sobą 10 meczów w 8 z nich Barca zachowała czyste konto.
@Barca19Stats

0

Znasz któregoś z nowych kolegów? "
Ivana Rakiticia, często rozmawiam z nim po meczach."

Rakitić 29 stycznia 2015 r.

"Arda rzucający butem w sędziego liniowego? Nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy jak zareagować ...Cały mecz był bardzo napięty.."

6

Sergi Samper rozpocznie presezon z Barceloną w poniedziałek, po czym zapadnie decyzja o jego przyszłości. [MD]

1

Widzieliście zdjęcie młodego Ardy Turana z Paris Hilton?
https://pbs.twimg.com/media/CJaKUUoUkAE5Y9p.jpg :)

1

Real tak mocno chce się pozbyć Casillasa, że jest podobno gotowy dać mu 14M€ brutto różnicy między pensją w Madrycie a tą w Porto.
@Kręcidło

90

Poranny suchar z rana:

Przychodzi Higuain do baru i mówi:

- Barman, daj dwie setki.
- Nie dostaniesz bo i tak zmarnujesz.

5

SER: Ed Woodward, Dyr. Generalny United powiedział Mendesowi, że nie sprzedadzą De Gei póki nie dostaną Ramosa.

8

A w następnym roku: Euro 2016.Copa America i Igrzyska Olimpijskie. :)

1


Teraz ci działa??

0

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CJUzEnjUwAAfAtC.mp4
Asysty Messiego i Ronaldo w tym sezonie. :)

0

Pawło Ksionz zagra w Legii.!

1

Terry Bradbury (Były piłkarz Chelsea) został milionerem w brytyjskiej loterii Lotto.

40

Jak można nie lubić Daniego :)

64

Idealnie się tu nadaje ta statystyka.

.Messi i Ronaldo ostatnie 6 sezonów.

Messi------------- Ronaldo
Mecze: 321--------300
Gole: 332--------313
One-touch goals: 167 (50%)----------228 (73%)
Gole w finałach: 18 (0,95%)----------8 (0,73%)
Gole vs Top 4 w La Liga: 36 (1,04%)---------27 (0,84%)
Karne: 40 (12%)-----------57 (18%)
Gole z rzutów wolnych: 15 (5%)----------25 (8%)
Gole po odbiorze piłki przed polem karnym: 121 (36%)-------90 (29%)
Gole otwierające spotkanie: 277---------231
Gole po 1 dryblingu: 77-------33.... :)
Gole po 2 dryblingu: 23--------5.... :)
Gole po 3 dryblingu: 11---------1..
Trofea: 16---------7
@Grup14

1

Barcelona zremisowała w tym sezonie tylko 4 razy to najmniejsza liczba remisów od sezonu 1966/1967.

0

Messi rozegrał 473 mecze z 600 oficjalnych mecze Barcelony w ostatnich 10 sezonach.To 79%...

5

https://pbs.twimg.com/media/CJaBFsEWcAAhJv1.jpg
Stadion Porto.
Nawet tam Iker Casillas będzie miał koszmary.. :)

0

Mascherano nie odchodzi z reprezentacji.Zaprzeczył na Twitterze..

1

Mascherano zaprzeczył na Twitterze pogłoskom o tym,że chce skończyć grę dla reprezentacji po przegraniu Copa America.
@barcastuff

0

Ale mi szkoda Messiego w reprezentacji.Tyle co Leo daje z siebie dla swojego kraju..Biega.drybluje.co chwile go faulują, strzela i asystuje i przegrywa finał MŚ 2014 i finał Copa America 2015.Dosłownie Leo daje z siebie wszystko a potem cała fala krytyki spada na jego,też bym się wkurzył i przestał grać przez pewien czas w reprezentacji.Ale jak nie będzie Leo teraz grał w reprezentacji to dopiero docenią,że bez Messiego nic nie jest warta reprezentacja Argentyny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?