Procent strzałów zamienionych na gole prze Messiego w różnych sezonach w lidze (od sezonu 2009/10:
2009/10 – 20.9%
2010/11 – 20.7%
2011/12 – 24.8%
2012/13 – 28.2%
2013/14 – 17.5%
2014/15 – 23.0%
@erMESSIdi :)
Messi i Ronaldo w tym sezonie.Porównanie gole+ asysty z drużynami z Top 3,4,5 itd..
Messi---------Ronaldo
Top 3 - 1------0,2
Top 4 - 1----0,195
Top 5- 1,25-----0,6
Top 6- 1,1------0,6
Top 7 - 1,3------0,8
Top 8 - 1.1-----0,9
Top 9 1---------1,1
Top 10 1.1-------1.3
Top 11 1,2-------1,4
Top 12 1.1-------1.4
Top 13 1.2-------1.4
Top 14 1.3--------1.4
Top 15 1.3--------1.45
Top 16 1.4--------1.5
Top 17 1.5--------1.7
Top 18 1.5---------1.6
Top 19 1.4--------1.6
Top 20 1.5---------1.5
@ Grup14
Jeśli nie trafi do nas Pogba to mam nadzieje,że będzie to właśnie Gundogan wszyscy dobrze wiemy jak Ilkay rządził 2 sezony temu w linii pomocy Borussi..
Oprócz tych dwóch chętnie w barwach Barcy bym zobaczył Isco lub Verrattiego.
Isco-gra w Realu,transfer prawie niemożliwy
Vereatti-PSG go nie odda raczej na 99%.. :)
Barcelona wykonała w tym sezonie w La Liga 25807 podań.To najwięcej w Europie i co najmniej o 5 tysięcy więcej od każdej drużyny z La Liga.
@Barca19stats :)
Już dziś urodziny obchodzi Leo Messi. Czego mu można życzyć?Chyba wygrania Copa America i dalszego bicia rekordów,bo Leo ma już chyba wszystko w swoim życiu. Oby dalej cieszył nas swoją grą ,bo oglądanie tego piłkarza to czysta przyjemność.Messi to ktoś więcej niż tylko piłkarz to Geniusz,Crack,Mistrz można by tak wymieniać bez końca i zabrakło by przymiotników...
Sevilla jest super nie dość,że kupujemy od nich zawodników to jeszcze teraz chcą Douglasa i bardzo dobrze tam przynajmniej sobie coś pogra i może się rozwinie a potem może wrócić do nas :)
17
A tymczasem Rakitić:
https://x.com/MESSlSTATS/status/613977557227012096 :)
4
Tak to jest pomysł!! Ten sezon był taki słaby kupmy ,Hazarda,Reusa i sprzedajmy MSN.......
1
Zawsze możesz tam poczytać.Mi tam pasuje teraz przegląd o 8:00 rano a redakcja też ludzie...
4
Procent strzałów zamienionych na gole prze Messiego w różnych sezonach w lidze (od sezonu 2009/10:
2009/10 – 20.9%
2010/11 – 20.7%
2011/12 – 24.8%
2012/13 – 28.2%
2013/14 – 17.5%
2014/15 – 23.0%
@erMESSIdi :)
8
Messi i Ronaldo w tym sezonie.Porównanie gole+ asysty z drużynami z Top 3,4,5 itd..
Messi---------Ronaldo
Top 3 - 1------0,2
Top 4 - 1----0,195
Top 5- 1,25-----0,6
Top 6- 1,1------0,6
Top 7 - 1,3------0,8
Top 8 - 1.1-----0,9
Top 9 1---------1,1
Top 10 1.1-------1.3
Top 11 1,2-------1,4
Top 12 1.1-------1.4
Top 13 1.2-------1.4
Top 14 1.3--------1.4
Top 15 1.3--------1.45
Top 16 1.4--------1.5
Top 17 1.5--------1.7
Top 18 1.5---------1.6
Top 19 1.4--------1.6
Top 20 1.5---------1.5
@ Grup14
36
Sergio Agüero: "3 najlepszych napastników na świecie? Messi,Messi,Messi!"
0
Jeśli nie trafi do nas Pogba to mam nadzieje,że będzie to właśnie Gundogan wszyscy dobrze wiemy jak Ilkay rządził 2 sezony temu w linii pomocy Borussi..
Oprócz tych dwóch chętnie w barwach Barcy bym zobaczył Isco lub Verrattiego.
Isco-gra w Realu,transfer prawie niemożliwy
Vereatti-PSG go nie odda raczej na 99%.. :)
0
Barcelona wykonała w tym sezonie w La Liga 25807 podań.To najwięcej w Europie i co najmniej o 5 tysięcy więcej od każdej drużyny z La Liga.
@Barca19stats :)
0
Allegri: "Milan w 2013 roku zmierzył się z kosmitą.W rewanżu strzelił dwie bramki.Jedna z nich była wyjątkowa "
5
Rekordy Messiego.
★ Poprzedni rekord :)
Hat-tricki w LM:
1.Messi-5
★2.Inzaghi-3
Gole w La Liga:
1.Messi-412
★2.Telmo Zarra 335
Gole wyjazdowe w La Liga:
1,Messi-125
★.2.Hugo Sanchez-99
Gole w El Clasico:
1.Messi-21
★2.Di Stefano-18
Asysty w El Clasico:
1.Messi-13
★.2.Luis Molowny-9
Gole w roku kalendarzowym:
1.Messi-91
★2.Gerd Muller-85
Gole w jednym sezonie:
1.Messi-73
★2.Gerd Muller-67
40
Trenerzy Barcy z najwyższym procentem zwycięstw.Przynajmniej 25 meczy:
- Enrique 83.3%
- Guardiola 72,5%
- Herrera 71,9%
- Tito 71,7%
@Barca19stats
3
Błąd!
1. Leo Messi w formie
2. Leo Messi bez formy
3. Leo Messi kontuzjowany
4. Arsenal
5.Ronaldo :)
0
Barcelona i PSG to jedyne drużyny z Top 5 lig w Europie w tym sezonie,gdzie 3 różnych zawodników zdobyło hat-tricka.
@Barca19stats :)
2
Juninho Pernambucano.
Dla niego wolne były jak karne dla Ronaldo! :)
17
Pogba powiedział Juventusowi, że zostanie w przyszłym sezonie w klubie, a w 2016 dołączy do Barcelony. [MD]
9
Luis Enrique: " Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. Nigdy nie znudzi mi się jego gra "
0
Di Maria przechodząc z Realu Madryt do Man United, podpisał umowę z klauzulą, która zabrania sprzedania piłkarza do Barcelony. [MD]
0
A 9 lat temu Leo strzelił pierwszego hat-tricka przeciwko Realowi Madryt... :)
45
Nie tęsknię za:
Valdesem ✓
Fabregasem ✓
Sanchezem ✓
1
Messi i Suarez to zawodnicy którzy strzelili najwięcej wyjazdowych goli w tej edycji LM-6 goli. :)
2
Messi:
Oficjalne mecze: 582
Asysty-183
Gol+Asysta na 90 minut-1,24
La Liga- 7
Puchar Hiszpanii-3
Superpuchar Hiszpanii-6
Liga Mistrzów-4
Superpuchar Europy-2
Klubowe MŚ-2
Geniusz!!
17
Ciekawostka: z Barcelony jest bliżej do Warszawy niż do Las Palmas :)
1
Dzisiaj swoje urodziny obchodzi również..Juan Román Riquelme!
Wszystkiego Najlepszego!! :)
42
A kto by nie chciał nosić! Niedługo kibice Realu zaczną zakładać... :)
25
Messi!
28 lat
582 spotkania
399 wygranych
458 goli
183 asysty
4 Złote Piłki
Crack!!
Wszystkiego najlepszego Leo! :)
6
COPE: Relacja Ramosa z Pérezem jest 'nie do naprawienia'. Manchester United oferuje 75 milionów euro, w tym Davida De Geę.
2
Już dziś urodziny obchodzi Leo Messi. Czego mu można życzyć?Chyba wygrania Copa America i dalszego bicia rekordów,bo Leo ma już chyba wszystko w swoim życiu. Oby dalej cieszył nas swoją grą ,bo oglądanie tego piłkarza to czysta przyjemność.Messi to ktoś więcej niż tylko piłkarz to Geniusz,Crack,Mistrz można by tak wymieniać bez końca i zabrakło by przymiotników...
7
Las Palmas prowadzi rozmowy w kwestii wypożyczenia Sando z Barcelony B. [LP]
36
Sevilla jest super nie dość,że kupujemy od nich zawodników to jeszcze teraz chcą Douglasa i bardzo dobrze tam przynajmniej sobie coś pogra i może się rozwinie a potem może wrócić do nas :)
4
Mandziukić w Juve ale jest dużo lepszy Vietto :)