52

Porównanie Barcelony za czasów Pepa z sezonu 2008/09 roku i Lucho z tego sezonu. Pep--------Lucho
Mecze: 62-------------60
Wygrane:42-----------50
Remisy: 13---------------4
Przegrane:7--------------6
Gole strzelone:158--------175
Gole stracone: 55-----------38
Czyste konta: 24-------------33
Gole strzelone na mecz:2.55----------2.92
Gole stracone na mecz:0,89-----------0,63
Procent zwycięstw: 67,70%----------83,30%
Procent czystych kont: 38,70%---------55%
Trofea: 3-----------3
@Barcastat

9

Braida: Pogba jest interesującym zawodnikiem to normalne że wszyscy go chcą.Mam nadzieję że będzie grał w Barcy.[Gazzetta TV]

9

http://static.fangol.pl/content/3/c/d/3cd6fdf254eec086eacd49f6918bf76b-554.jpg

Już jutro Argentyna!Nareszcie można coś obejrzeć :)

59

Za takiego Pogbę chcą już 80 mln,a Henry przeszedł do Barcy za...24 mln!Wtedy liczyło się to żeby grać na boisku dla ukochanej drużyny a pieniądze nie miały tak dużego znaczenia jak teraz...

0

Suarez grał dopiero od pierwszego El Clasico.Myślę,że w tym sezonie Luis strzeliłby co najmniej 40 goli ale ten ban i powrót do formy trochę musiał potrwać.Oby tak dalej!

74

Ter Stegen jest drugim zawodnikiem który posyłał najbardziej dokładne dalekie piłki w tym sezonie w LM.Pierwszy jest Toni Kross.
Ter Stegen-97
Tona Kross-117

1

SER: Sąd w Barcelonie prowadzi kolejne dochodzenie ws. Messiego. Znowu chodzi o przestępstwo podatkowe i pranie brudnych pieniędzy.
Haha no nie mogę już.Niech Ronaldo zbadają ostatni cały czas upada na boisku bez przyczyny...:)

0

Messi Barcelonie dał jeszcze więcej. Powodzenia w Copa America Leo! :)

1

Man.City przygotowuje ofertę w wysokości 80 mln euro za Pogbe.[ La Gazzetta dello Sport] Haha :)

0

Jak Real pożegna Cassilasa tak samo jak Raula to po prostu będzie to wielki wstyd :)

0

Barca chce sprzedać Alexa Songa za 7 mln euro.[Telegraph]

3

Ronaldo:"Motywuje mnie rywalizacja z Messim"
Messi ostatnio powiedział:Ronaldo nie jest moim rywalem" :)

1

https://pbs.twimg.com/media/CG2TDL9WoAAP4nb.jpg
Messi powiedział co pomyślał w tym momencie:
"W tamtym momencie myślałem o tym,że trzeba iść naprzód bo nic innego nie pozostaje"

62

Pedro 1 podanie w meczu a 100 kluczowych.
#Geniusz :)

1

Martin Montoya (24) rozważa opuścić klub. Ma oferty z Anglii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Liverpool i Sevilla są najbardziej zainteresowani. [md]

133

Pedro- 1 podanie - 1 asysta
Pedro- pierwszy kontakt z piłką-1 gol przewrotką.
Mistrz!
Ronaldo może się uczyć.Pedro najlepsza "7" w Hiszpanii!

1

Za ten sezon każdemu zawodnikowi należy się ocena 10!
Kapitalny sezon Barcelony oby tak dalej bo król w Europie może być tylko jeden-Barca! :)

2

https://www.youtube.com/watch?t=59&v=xz-Jb9H8urY
Pique przyjechał na zgrupowanie kadry a kibice Realu zaczęli go wyzywać.Zaczeło się od sku......ów.Co za kibice,co za klub....

19

Na pytanie o współpracę odpowiedział, że oczywiście nie zamierza jej kontynuować i że Katar musi być z dala od Barçy.
To akurat bardzo mi się podoba :)
Powodzenia ale i tak nie wygrasz. :)

0

Ciekawe co sobie pomyślał Xavi jak zakładał białą koszulkę :)

2

Oj tam Ronaldo w Polsce taki przystanek wytrzymałby z pół dnia...

3

http://static.fangol.pl/content/5/c/6/5c6f0f61712b52a35768c6c15a906928-554.jpg
Przystanek autobusowy w Chile na Copa America.Bardzo ciekawy pomysł.
Już jutro Copa America!

0

19

Dryblingi Messiego w 9 meczach (tam gdzie Leo miał ich najwięcej):
Atletico-12,12,6,8
City-10 i 11
Bayern-9 i 2
Juve-10
Razem Messi ma ich 80.
Ronaldo:
-74 dryblingi
47 meczy
- Czyli w całej LM i lidze. :))

1

https://pbs.twimg.com/media/CHKxodpXIAATP8s.jpg
Messi chyba nie lubi konferencji :)

1

Barca wycofuje się z wyścigu o transfer Gündogana.[Bild,Kicker]

8

https://pbs.twimg.com/media/CHObWa9VAAAvDoY.jpg
Xavi zaprezentowany w Al -Sadd,w białej koszulce...jak to wygląda.. :)

0

Jaki chciwy???Alves miał dwie dużo lepsze oferty ale zdecydował się zostać w klubie który kocha.Jakby był chciwy to by mógł odejść...ale Alvesowi nie chodziło o pieniądze ale o to aby był doceniany!Pomyśl zanim coś napiszesz...

0

Isco:"Miałem kiedyś pieska który wabił się Figo.Mam teraz innego który wabi się Messi.I jeszcze jednego Bubu.Mam dużo psów"
Haha,pies Figo... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?