Barca wygrała tryplet to zaraz muszą badać wszystko.Kontrola antydopingowa jeszcze może albo może jeszcze powiedzą,że Alves źle zrobił zakładając siatkę Vidalowi...Żenada..
Czy na Copa America będzie można obstawiać mecze?Tak samo jak na MŚ 2014 i wtedy można było wygrywać nagrody(koszulki,piłki).Taki typer ale tylko na czas Copa America?Czy jest coś takiego w planie bo to było bardzo fajne rok temu.Tylko żeby organizowała to tylko ta strona a nie jeszcze STS gdzie trzeba podawać milion informacji..
Zakończenie kariery w Barcelonie?
"To jedna z opcji, ale nie mogę oczekiwać takiego pożegnania, jakie miał Xavi, to był zbyt wielki gracz dla tego klubu. Sądzę natomiast, ze jeśli odejdę z Barçy, nie chciałbym grać przeciwko niej".
#Respect
Cieszę się,że Alves zostaje bo drużynie przyda się taki pozytywny wariat!
Alves to nie tylko znakomity piłkarz ale i człowiek.Dani naprawdę ma mnóstwo poczucia humoru co daje dobrą atmosferę w szatni i poza nią.Bardzo cieszę się,że został w Barcelonie i nie poszedł za kasą a został w swoim ukochanym klubie.
6
Suarez:
-43 mecze
-25 goli
-24 asysty
26
Messi: Barcelona dała mi wszystko. Przez myśl mi nie przeszło, aby grać w innym klubie. [Sl]
0
Mam nadzieję że Neymar nikogo nie ośmieszał. Bo zaraz by się o coś przyczepili :)
0
Jak się tak czepiają to może niech Undiano Mallenco zwolnią w Realu... :)
0
Przynajmniej Neymara się nie czepiają,że rywali ośmiesza :)
59
Przelew Pereza doszedł dopiero po zakończeniu ligi...
1
Barca wygrała tryplet to zaraz muszą badać wszystko.Kontrola antydopingowa jeszcze może albo może jeszcze powiedzą,że Alves źle zrobił zakładając siatkę Vidalowi...Żenada..
0
Niestety Chile...
Vamos Argentyna! :)
35
SER: Po drugim golu dla Deportivo Xavi miał podobno powiedzieć: 'Spokojnie, chłopaki, remis pasuje nam wszystkim'
Hahahaha :))
2
No właśnie drużyna która strzeli najwięcej goli Granadzie wygrywa.
0
SER: La Liga prowadzi dochodzenie ws. meczu Barça - Deportivo. Remis i wypowiedzi Lopo budzą zastrzeżenia.
1
Del Bosque : Vidal to świetny zawodnik,cieszę się, że wybrał Barcelonę.Ciężko mu będzie wytrzymać bez gry do stycznia.[@weloba_es]
0
Komorowski razem z Kręciną :)
0
Copa America zaczyna się w piątek.Za 2 dni :)
7
Do redakcji:
Czy na Copa America będzie można obstawiać mecze?Tak samo jak na MŚ 2014 i wtedy można było wygrywać nagrody(koszulki,piłki).Taki typer ale tylko na czas Copa America?Czy jest coś takiego w planie bo to było bardzo fajne rok temu.Tylko żeby organizowała to tylko ta strona a nie jeszcze STS gdzie trzeba podawać milion informacji..
0
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CHC5Ah0U8AAzRtQ.mp4 :)
5
A niedawno w mediach i gazetach:
-Dani Alves odchodzi z Barcelony. Już na sto procent?
- Dani Alves nie ukrywa, że po sezonie będzie chciał opuścić FC Barcelona. Brazylijski obrońca marzy o grze w PSG.
-Dani Alves od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Manchesteru City donosi brytyjski dziennik „The Sun".
-Alves po sezonie odejdzie z Barcelony
-Dani Alves odchodzi z Barcelony. Koniec brazylijskiej telenoweli
Haha :)
1
Zakończenie kariery w Barcelonie?
"To jedna z opcji, ale nie mogę oczekiwać takiego pożegnania, jakie miał Xavi, to był zbyt wielki gracz dla tego klubu. Sądzę natomiast, ze jeśli odejdę z Barçy, nie chciałbym grać przeciwko niej".
#Respect
Cieszę się,że Alves zostaje bo drużynie przyda się taki pozytywny wariat!
2
Od czasu kiedy Real kupił Ronaldo:
Ronaldo:
-313 goli
-90 asyst
7 trofeów
Messi:
-332 gole
-119 asyst
-16 trofeów.
4
http://static.fangol.pl/content/c/0/8/c089904bd7f428fe450c76757345cd66-554.jpg :)
16
Barzagli (Juventus): ". Suarez i Neymar są najlepszej piątce świata.Messi jest numerem jeden,jest fenomenem.Pokazał to ponownie w finale LM" :)
0
https://pbs.twimg.com/media/CHJXrH2WsAAXK7L.jpg
Średnia frekwencja w Hiszpanii.
6
Rządy Pereza=Mistrzostwo Barcelony :)
0
Zaraz się zacznie,że to sprawka Realu.Pereza...
2
http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
Pełny terminarz Copa America :)
29
Alves to nie tylko znakomity piłkarz ale i człowiek.Dani naprawdę ma mnóstwo poczucia humoru co daje dobrą atmosferę w szatni i poza nią.Bardzo cieszę się,że został w Barcelonie i nie poszedł za kasą a został w swoim ukochanym klubie.
0
Messi w Legi! :)
13
Przynajmniej dobrze z atakiem :)
3
Iker Casillas odchodzi z Realu Madryt.!!! De Gea będzie jego następcą na Santiago Bernabeu.[@telediario_tve]
1
Benitez chce Fernando Llorente.[MD]
Kolejna dobra wiadomość :)