2

Główny news po północy,redakcja jest genialna.Oby tryplet był nasz bo innej opcji nie widze :)

0

W Fanzone dla kibiców Barcelony w Berlinie umieszczono rysunek Zidane'a strzelającego gola dla Realu w meczu z Leverkusen....Uefa :)

0

Szpakowski i Żewłakow. Najlepszy duet "eksperci"

1

Luis Enrique: Iniesta jutro zagra? Generalnie jest dostępny. Powinien być jutro gotowy, wczoraj przecież trenował normalnie. #fcblive

11

https://pbs.twimg.com/media/CGweMnoUQAAX3ga.jpg
Już czeka,mam nadzieje,że na Barcę :)

6

Jutrzejszy finał Ligi Mistrzów zobaczy około 400 milionów odbiorców w 200 krajach na całym świecie. [MD]

13

Nie było.Leo też może przejść d historii :)

46

Barca może mieć 2 tryplety a Real ma 0.możemy przejść do historii i zrobimy to jutro! Jest drugie zdjęcie podobne do tego Xaviego:

http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/017/202/size_640x360/fotos_triplet_www.fcbarcelona.cat_4_.v1335549747.jpg :)

14

Neymar też ripostuje Chielliniemu:
"Messi to Messi,strzelił takiego gola w Hiszpanii,zrobiłby to samo we Włoszech czy Anglii"

5

Barca kontaktowała się z agentem Marco Verrattiego, który posiada już prywatną ofertę z Madrytu. [Gazzetta]

3

Przegapiłem finał ? :)

4

Jeśli Evra przegra jutro finał LM to będzie graczem który najwięcej razy przegrał finał LM przeciwko tej samej drużynie :)
Niech przegra,jak pech to pech :)

0

Morata: "Messi mnie nie przeraża.W życiu są inne rzeczy które przrażają.Darzymy Leo dużym szacunkiem ale nie boimy się go" :)

2

Stoiczkow: "Real Madryt może pokonać każdy.W tym roku wszystkie finały oglądają przed telewizorem" :)

12


Za to Jimmy ma u mnie zawsze szacunek :)

15

Xavi-3 razy wygrał LM
Messi- 3 razy wygrał LM
Iniesta-3 razy wygrał LM
Czemu niema Xaviego i Messiego?
Też mają szansę wyrównać ten rekord :)

45

W tym sezonie to Messi naprawdę sam jest groźniejszy od całego BBC.On jest kosmitą oby strzeli gola finale,ponieważ zostanie królem strzelców i będzie pierwszym zawodnikiem w historii który strzelał gole 3 finałach LM :)

0

Tylko dwóch bramkarzy wygrało LM zostając zawodnikami meczu:
2001 Oliver Kahn
2008 Van der Sar
Na razie co 7 lat :)
2015 Ter Stegen ???

14

Oficjalnie: Paulo Dybala zawodnikiem Juve! Napastnik podpisał 5 letni kontrakt.Kwota transferu wyniosła 32 mln + 8 w przypadku spełnienia określonych warunków!

25

Jak świętować tryplet to tylko całym zespołem .Visca El Barca!

73

figo można z małej pisać :)

0

Iniesta który w ostatnich dniach pracował na treningach indywidualnie z powodu dolegliwości mięśni uda,trenował dzisiaj rano razem z grupą!
Świetna wiadomość :)

16

Oficjalne: 26 graczy powołanych na finał Ligi Mistrzów, 23 pierwszego zespołu oraz 3 graczy Barcy B : Samper, Sandro Munir. :)

3

Jose Mourinho o finale Ligi Mistrzów: "Faworyt?, zespół który ma Messiego zawsze jest faworytem" :)

22

W historii Pucharu Europy / Ligi Mistrzów nigdy nie zdarzyło się aby dwóch włoskich trenerów wygrywało te tytuły 2 razy pod rząd.
Oby ta prawidłowość została zachowana :)

7

Równe 2 lata temu Neymar został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Barcy.

W pierwszym sezonie Neymara w Barcy:
-41 meczy
-15 goli
-15 asyst
Drugi sezon:
-50 meczy
-38 goli
- 11 asyst
Łącznie:
- 91 meczy
- 53 gole
- 26 asyst
Neymar bardzo dobrze się rozwija i oby tak dalej a wyrośnie z niego genialny piłkarz :)

57

Benitez: "Fizycznie Cristiano jest silniejszy niż Messi, ma wiele zalet, ale Messi strzela więcej. On jest niesamowity, wyjątkowy gracz."
.
.
http://i1.ryjbuk.pl/d005caa7d85d082fea25a7bc8b0e861b518e111d/582045_384205841628505_1133234725_n-jpg :)

30

„Xavi podnosił już puchary, ale mam nadzieję, że będzie mógł podnieść Puchar Ligi Mistrzów. Niech zobaczy, że to coś innego”.

Właśnie Xavi bardzo na to zasłużył.Puyol podnosił to trofeum już dwa razy.Oby w przyszłości Xavi był trenerem a Puyol asystentem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?