63

Xavi:
Najmilszy komplement:
„Podczas finału na Wembley, na 10 minut przed końcem, przy wyniku 3:1, Rooney powiedział mi, że już wygraliśmy" :)

2

Xavi drzwi są tu dla ciebie zawsze otwarte i będziesz witany jako Legenda.Najlepiej wróć jako trener.Życzę ci abyś w sobotę podniósł 3 puchar w tym sezonie!Xavi=Legenda. :)

0

Dobrze,że Bartomeu powiedział,że Vermaelen i Douglas to letnie transfery :)

1

Xavi potwierdza, że zostanie ojcem. "Do Kataru wyjeżdżamy we dwoje, ale będzie nas trójka. Nie wiem, jakie będzie imię i który numer socio".
@Kręcidło :)
Gratulacje życzę Ci jeszcze trypletu! :)

14

Neymar: "Messi powiedział mi wprost,że to Argentyna wygra Copa America.Dodał,że ja jestem młody i mam jeszcze wiele turniejów przed sobą.Odpowiedziałem mu,że to Brazylia zwycięży"

33

Po raz ostatni Rafa Benítez był na Santiago Bernabéu w roli trenera w 2009 roku (z Liverpoolem). Wtedy Barça sięgała po tryplet.
@Kręcidło :)

9

Ronaldo będzie świetnym obrońcą :)

116

Tylko Neymar pamiętaj nie ośmieszaj przeciwników sztuczkami bo eksperci z TVP mówią że to nie ładnie! ;)

0

Rakitić i Alba na łyso a Neymar przynajmniej będzie miał taki kolor włosów jak jego syn :)

3

Drużyny które najwięcej razy przegrały finał LM:
- Juve 5
- Bayern 5
- Benfica 5
- Milan 4
- Barça 3
- Madrid 3
Juve ma szansę wyjść na prowadzenie już w sobotę! :)

5

Xavi wziął dzisiaj udział w inauguracji nowego szpitala Sant Joan De Deu w Barcelonie.Piłkarz Barcy i jego żona byli osobiście zaangażowani w zbieranie funduszy na budowę ośrodka.W 2013 roku przekazali szpitalowi swoje prezenty ślubne z których została pokryta część kosztów tej inwestycji.

Xavi=wielki piłkarz i wielki człowiek!

13

https://pbs.twimg.com/media/CGg0q9TUkAAsJeS.jpg
Jak w jakimś niebie :) Cudownie.. :)

4

Nie.

0

Jerzy Dudek:" Cristiano Ronaldo jest arogancki ale w gruncie rzeczy to autentyczny człowiek.Tak jak Raul.Jest egocentrykiem.Lubi rywalizować i zwyciężać.Oni obaj woleliby żeby drużyna wygrała 2:1 po ich golach niż 5:0 po golach kolegów z zespołu"

53

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CGbyAV4UYAE7dr_.mp4
Zapowiedź meczu Barca vs Juve :)

55

Gol Messiego na 1:0 z Bilbao:
-5 dryblingów
-11 sekund
-52 metry
-16 kontaktów z piłką
-4.72 metra na sekundę
-1,45 kontaktu na sekundę
-Drybling co 2.2 sekundy

4

Chiellini:"Messi nigdy nie strzelił gola we Włoszech"
Chyba nie powinien tak mówić :)
Neuer:"Pokaże Messiemu kto jest szefem"
.
.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNLQUjpaOTsMMjJancHpcHB6rAJTsF_3HIItelJJ5uP8_JiVFm
Alaba"Wygramy z Barcą 4:0 "
.
.
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/63526_1431407896.jpg :)

0

już dzwonię i się pytam :)

9

MSN strzeliło w tym sezonie w lidze 81 goli więcej niż cała drużyna:
-Bayernu (80)
-Chelsea (73)
-Juventus (72)
-Arsenal (71)
-Atletico (67)

0

Wystarczy,że Barca ma Messiego a to już ogromna przewaga.Messi może sam rozbroić każdy klub :)

0

Messi za niska nota :) Nudne to się robi cały czas 10 dla Leo,on jest geniuszem :)

14

Buffon:"Messi jest kosmitą który gra z ludźmi.Jedyną nadzieją jest to,że w sobotę zagra jak ziemianin" :)

7

4

Świetnie to wygląda kolejny raz brawa dla redakcji odwalają wspaniałą robotę.Bardzo ładnie to wygląda.Brawo!

4

Eksperci z TVP będą mówić,że Barca miała łatwiejszą drogę do finału niż Real... :)

0

Denerwuje mnie ta pewność niektórych zawodników.Co mówił Neuer i Alaba?

Potem płakali jak dostali , ale wszystko okaże się w finale :)

0

Tymczasem Lazio vs Napoli 2:2 obie drużyny walczą o LM ale Lazio wystarcza remis.Jest 70 minuta.Ciekawa końcówka się zapowiada :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?