Xavi drzwi są tu dla ciebie zawsze otwarte i będziesz witany jako Legenda.Najlepiej wróć jako trener.Życzę ci abyś w sobotę podniósł 3 puchar w tym sezonie!Xavi=Legenda. :)
Xavi potwierdza, że zostanie ojcem. "Do Kataru wyjeżdżamy we dwoje, ale będzie nas trójka. Nie wiem, jakie będzie imię i który numer socio".
@Kręcidło :)
Gratulacje życzę Ci jeszcze trypletu! :)
Neymar: "Messi powiedział mi wprost,że to Argentyna wygra Copa America.Dodał,że ja jestem młody i mam jeszcze wiele turniejów przed sobą.Odpowiedziałem mu,że to Brazylia zwycięży"
Drużyny które najwięcej razy przegrały finał LM:
- Juve 5
- Bayern 5
- Benfica 5
- Milan 4
- Barça 3
- Madrid 3
Juve ma szansę wyjść na prowadzenie już w sobotę! :)
Xavi wziął dzisiaj udział w inauguracji nowego szpitala Sant Joan De Deu w Barcelonie.Piłkarz Barcy i jego żona byli osobiście zaangażowani w zbieranie funduszy na budowę ośrodka.W 2013 roku przekazali szpitalowi swoje prezenty ślubne z których została pokryta część kosztów tej inwestycji.
Jerzy Dudek:" Cristiano Ronaldo jest arogancki ale w gruncie rzeczy to autentyczny człowiek.Tak jak Raul.Jest egocentrykiem.Lubi rywalizować i zwyciężać.Oni obaj woleliby żeby drużyna wygrała 2:1 po ich golach niż 5:0 po golach kolegów z zespołu"
Gol Messiego na 1:0 z Bilbao:
-5 dryblingów
-11 sekund
-52 metry
-16 kontaktów z piłką
-4.72 metra na sekundę
-1,45 kontaktu na sekundę
-Drybling co 2.2 sekundy
63
Xavi:
Najmilszy komplement:
„Podczas finału na Wembley, na 10 minut przed końcem, przy wyniku 3:1, Rooney powiedział mi, że już wygraliśmy" :)
6
https://pbs.twimg.com/media/CGkPqH7VIAApvTY.jpg :(
2
Xavi drzwi są tu dla ciebie zawsze otwarte i będziesz witany jako Legenda.Najlepiej wróć jako trener.Życzę ci abyś w sobotę podniósł 3 puchar w tym sezonie!Xavi=Legenda. :)
0
Dobrze,że Bartomeu powiedział,że Vermaelen i Douglas to letnie transfery :)
1
Xavi potwierdza, że zostanie ojcem. "Do Kataru wyjeżdżamy we dwoje, ale będzie nas trójka. Nie wiem, jakie będzie imię i który numer socio".
@Kręcidło :)
Gratulacje życzę Ci jeszcze trypletu! :)
14
Neymar: "Messi powiedział mi wprost,że to Argentyna wygra Copa America.Dodał,że ja jestem młody i mam jeszcze wiele turniejów przed sobą.Odpowiedziałem mu,że to Brazylia zwycięży"
33
Po raz ostatni Rafa Benítez był na Santiago Bernabéu w roli trenera w 2009 roku (z Liverpoolem). Wtedy Barça sięgała po tryplet.
@Kręcidło :)
9
Ronaldo będzie świetnym obrońcą :)
116
Tylko Neymar pamiętaj nie ośmieszaj przeciwników sztuczkami bo eksperci z TVP mówią że to nie ładnie! ;)
0
Rakitić i Alba na łyso a Neymar przynajmniej będzie miał taki kolor włosów jak jego syn :)
3
Drużyny które najwięcej razy przegrały finał LM:
- Juve 5
- Bayern 5
- Benfica 5
- Milan 4
- Barça 3
- Madrid 3
Juve ma szansę wyjść na prowadzenie już w sobotę! :)
5
Xavi wziął dzisiaj udział w inauguracji nowego szpitala Sant Joan De Deu w Barcelonie.Piłkarz Barcy i jego żona byli osobiście zaangażowani w zbieranie funduszy na budowę ośrodka.W 2013 roku przekazali szpitalowi swoje prezenty ślubne z których została pokryta część kosztów tej inwestycji.
Xavi=wielki piłkarz i wielki człowiek!
13
https://pbs.twimg.com/media/CGg0q9TUkAAsJeS.jpg
Jak w jakimś niebie :) Cudownie.. :)
4
Nie.
0
Jerzy Dudek:" Cristiano Ronaldo jest arogancki ale w gruncie rzeczy to autentyczny człowiek.Tak jak Raul.Jest egocentrykiem.Lubi rywalizować i zwyciężać.Oni obaj woleliby żeby drużyna wygrała 2:1 po ich golach niż 5:0 po golach kolegów z zespołu"
53
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CGbyAV4UYAE7dr_.mp4
Zapowiedź meczu Barca vs Juve :)
55
Gol Messiego na 1:0 z Bilbao:
-5 dryblingów
-11 sekund
-52 metry
-16 kontaktów z piłką
-4.72 metra na sekundę
-1,45 kontaktu na sekundę
-Drybling co 2.2 sekundy
0
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZt2Q3cljFlt28KwjoNUEgUhXysQfuc9vLYlIxd_NojU6UHEAM
Chyba te :)
4
Chiellini:"Messi nigdy nie strzelił gola we Włoszech"
Chyba nie powinien tak mówić :)
Neuer:"Pokaże Messiemu kto jest szefem"
.
.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNLQUjpaOTsMMjJancHpcHB6rAJTsF_3HIItelJJ5uP8_JiVFm
Alaba"Wygramy z Barcą 4:0 "
.
.
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/63526_1431407896.jpg :)
21
https://pbs.twimg.com/media/CGSX5A8W8AIispq.jpg :)
0
już dzwonię i się pytam :)
9
MSN strzeliło w tym sezonie w lidze 81 goli więcej niż cała drużyna:
-Bayernu (80)
-Chelsea (73)
-Juventus (72)
-Arsenal (71)
-Atletico (67)
0
Wystarczy,że Barca ma Messiego a to już ogromna przewaga.Messi może sam rozbroić każdy klub :)
0
Messi za niska nota :) Nudne to się robi cały czas 10 dla Leo,on jest geniuszem :)
14
Buffon:"Messi jest kosmitą który gra z ludźmi.Jedyną nadzieją jest to,że w sobotę zagra jak ziemianin" :)
7
http://static.fangol.pl/content/5/0/0/5003f15b81b5d93163211d8faeb2e794-554.jpg
Widać,że Ronaldo zerwał z Iriną :)
4
Świetnie to wygląda kolejny raz brawa dla redakcji odwalają wspaniałą robotę.Bardzo ładnie to wygląda.Brawo!
4
Eksperci z TVP będą mówić,że Barca miała łatwiejszą drogę do finału niż Real... :)
0
Denerwuje mnie ta pewność niektórych zawodników.Co mówił Neuer i Alaba?
Potem płakali jak dostali , ale wszystko okaże się w finale :)
0
Tymczasem Lazio vs Napoli 2:2 obie drużyny walczą o LM ale Lazio wystarcza remis.Jest 70 minuta.Ciekawa końcówka się zapowiada :)