Użytkownik zbanowany
14 listopada 2014, 21:49
0
14 listopada 2014, 21:47
14 listopada 2014, 21:44
14 listopada 2014, 21:41
nie jestem pizdo jebana i trochę kultury
14 listopada 2014, 21:38
14 listopada 2014, 21:36
14 listopada 2014, 21:31
14 listopada 2014, 21:30
ssij nie będziesz mi życia układał pajacu
14 listopada 2014, 21:28
dsad asdd a asd as qw eq qe qe
14 listopada 2014, 21:23
ładnie o swoim ojcu mówisz
14 listopada 2014, 21:22
14 listopada 2014, 21:19
14 listopada 2014, 21:18
14 listopada 2014, 21:17
ryj skurwielu jebany babkiku pierdolony śmieciu
14 listopada 2014, 21:16
14 listopada 2014, 21:14
jebany sezonowiec jesteś,kto normalny komentuje podczas meczu?
14 listopada 2014, 21:13
co sezowiec,który podobno kibicuje realowi robi tu na stronie?a już wiem kolegów szuka nieudacznik
14 listopada 2014, 21:11
14 listopada 2014, 21:09
japa cwelu jebany
14 listopada 2014, 21:08
pochwal się jeszcze raz kto strzelił,ulży ci
14 listopada 2014, 21:07
wystawieam ręke i ty nabiegasz to wtedy będą mniejsze szkody gimbie jebany.
14 listopada 2014, 21:06
14 listopada 2014, 21:05
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
0
0
0
0
nie jestem pizdo jebana i trochę kultury
0
0
0
0
ssij nie będziesz mi życia układał pajacu
0
dsad asdd a asd as qw eq qe qe
0
ładnie o swoim ojcu mówisz
0
0
0
0
0
ryj skurwielu jebany babkiku pierdolony śmieciu
0
0
0
jebany sezonowiec jesteś,kto normalny komentuje podczas meczu?
0
0
co sezowiec,który podobno kibicuje realowi robi tu na stronie?a już wiem kolegów szuka nieudacznik
0
0
0
0
japa cwelu jebany
0
pochwal się jeszcze raz kto strzelił,ulży ci
0
0
wystawieam ręke i ty nabiegasz to wtedy będą mniejsze szkody gimbie jebany.
0
0