0

0

0

wyrażaj się pajacu jebany

0

0

0

ostatnio chelsea wygrywa to pewnie teraz im będziesz kibicował kretynie ?

0

0

0

0

widać że nigdy nie grałeś w piłkę i piszesz takie głupoty.

0

1

0

typowy sezonowiec

1

chuj kogo to obchodzi

0

0

naucz się zdania pisać analfabeto.

0

wyjątkowo gówniany filmik

0

0

ćwiczę to na twojej matce co piątek,więc nie odpisuj pajacu-idź poczytaj Dzieci z Bullerbyn.

0

Moim zdaniem facebooka nie powiinno być,on tylko zabija czas,który można wykorzystać na milion sposobów.Dzieci nie widzą świata poza tym portalem,przez co zamiast wyjść na boisku pograć w nogę wolą dać nic nie znaczącego lajka,Pod tym względem świat nie idzie w dobrym kierunku.

0

nie rozmawiam z osobami pazernymi na plusiki.

0

jesteś nieudacznikiem jebanym i przede wszystkim sezowcem,który kibicuje drużynom które wygrywają np.borussi,taki człowiek jak ty,który nie ma własnego zdania co może wiedzieć o piłce nożnej?nic

0

wystawiam rękę a ty nabiegasz ryjem i wtedy mniejsze szkody będą.Dobra najpierw wytrzyj kaszę spod nosa i dopiero zacznij się wypowiadać niedorozwoju.

0

złożyć to ty możesz się po moim strzale gimbie.

0

2

to sobie kurwa kretynie lepiej poszukaj,jebany krecie

0

tu taki odważny a w szkole spiżdzony w pierwszej ławce siedzi i boi się słowem odezwać jebany gimbus

0

0

nie znączący to ty masz ryj pajacu,sezowcu

0

widaac,golym,okieem,odejsciu,nieistnieje,peewno,uzdrowia,TRACACY,pilek,najpierw żeby się wypowiedzieć trzeba umieć pisać poprawnie zdanie,tobie też radzę powtórzyć jeszcze raz podstawówkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?