Moim zdaniem facebooka nie powiinno być,on tylko zabija czas,który można wykorzystać na milion sposobów.Dzieci nie widzą świata poza tym portalem,przez co zamiast wyjść na boisku pograć w nogę wolą dać nic nie znaczącego lajka,Pod tym względem świat nie idzie w dobrym kierunku.
jesteś nieudacznikiem jebanym i przede wszystkim sezowcem,który kibicuje drużynom które wygrywają np.borussi,taki człowiek jak ty,który nie ma własnego zdania co może wiedzieć o piłce nożnej?nic
widaac,golym,okieem,odejsciu,nieistnieje,peewno,uzdrowia,TRACACY,pilek,najpierw żeby się wypowiedzieć trzeba umieć pisać poprawnie zdanie,tobie też radzę powtórzyć jeszcze raz podstawówkę.
0
0
0
wyrażaj się pajacu jebany
0
0
0
ostatnio chelsea wygrywa to pewnie teraz im będziesz kibicował kretynie ?
0
0
0
0
widać że nigdy nie grałeś w piłkę i piszesz takie głupoty.
0
1
0
typowy sezonowiec
1
chuj kogo to obchodzi
0
0
naucz się zdania pisać analfabeto.
0
wyjątkowo gówniany filmik
0
0
ćwiczę to na twojej matce co piątek,więc nie odpisuj pajacu-idź poczytaj Dzieci z Bullerbyn.
0
Moim zdaniem facebooka nie powiinno być,on tylko zabija czas,który można wykorzystać na milion sposobów.Dzieci nie widzą świata poza tym portalem,przez co zamiast wyjść na boisku pograć w nogę wolą dać nic nie znaczącego lajka,Pod tym względem świat nie idzie w dobrym kierunku.
0
nie rozmawiam z osobami pazernymi na plusiki.
0
jesteś nieudacznikiem jebanym i przede wszystkim sezowcem,który kibicuje drużynom które wygrywają np.borussi,taki człowiek jak ty,który nie ma własnego zdania co może wiedzieć o piłce nożnej?nic
0
wystawiam rękę a ty nabiegasz ryjem i wtedy mniejsze szkody będą.Dobra najpierw wytrzyj kaszę spod nosa i dopiero zacznij się wypowiadać niedorozwoju.
0
złożyć to ty możesz się po moim strzale gimbie.
0
2
to sobie kurwa kretynie lepiej poszukaj,jebany krecie
0
tu taki odważny a w szkole spiżdzony w pierwszej ławce siedzi i boi się słowem odezwać jebany gimbus
0
0
nie znączący to ty masz ryj pajacu,sezowcu
0
widaac,golym,okieem,odejsciu,nieistnieje,peewno,uzdrowia,TRACACY,pilek,najpierw żeby się wypowiedzieć trzeba umieć pisać poprawnie zdanie,tobie też radzę powtórzyć jeszcze raz podstawówkę.