VoldemorthFCB
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Rossel odchodził pisałem, że jeszcze długo będziemy ciągnąć bagno które po sobie zostawił. Dostałem z setkę minusów i ogrom wpisów jaki to Rossel jest uczciwy i wspaniały, ale jego rodzina jest zagrożona i On, taki wspaniałomyślny i kochany odchodzi dla dobra rodziny i klubu. A teraz po kolei wychodzi na jaw dlaczego uciekł jak kundel z podwiniętym ogonem. Mam tylko nadzieję, co już wtedy pisałem, że Barcelona nie ucierpi na tym. Chociaż patrząc na ostatnie wydarzenia mocno w to wątpię...
0
W sumie to nie chce mi się już pisać. Wynik był do przeiwdzenia w momencie wyświetlenia składów obu drużyn. Brawo dla trenera, jak zwykle gramy za nazwisko. Tylko tak dalej.... w przyszłym sezonie będziemy się zaciekle bić o baraże w LM...
0
Pedro dzięki trenereowi w miesiąc stracił formę życia, na lewej stronie radzi sobie gorzej niż Alexis. Sanchez to bardzo dobry wybór, chociaż także dzięki trenerowi drastycznie obniżył loty. Obaj poprzez siedzenie na ławce lub granie ciągle na Messiego wypadli z rytmu. I dlatego dzięki trenerowi ten mecz ma Nam uratować sezon. Porażka i żal.
0
do mesi8191:
1.fajnie być pseudokibicem od 23 lat.
3.narzekam, bo atletico nie jest lepsze od barcy (chyba że według takiego prawdziwego kibica jak Ty)
2. Wisienkę na torcie zostawiłem na koniec: autobusy - Wam naprawdę wydaje się, że Barcelona to jedyna drużyna na świecie przeciw której słabsi stawiają autobus. To życzę powodzenia.
Dlaczego tak rzucam się do Martino? Bo widać na boisku, że na wczorajszy nie mieliśmy ŻADNEJ , ALE TO ŻADNEJ taktyki.
Graliśmy jak każdy mecz w tym sezonie.
A gdzie podania krzyżowe? gdzie szybka wymiana piłki? gdzie intensywność gry bez piłki? Tak to jest taktyka na autobusy. Być 2 razy szybszym niż przeciwnik i przesuwać się z piłką do przodu szybciej niż przeciwnik analizuje Twoje ruchy.
Ale cóż, i tak nie zrozumiesz....
Skoro tak bronisz Martino , wyjaśnij dlaczego Messi grał na lewym skrzydle (a raczej defensywnego pomocnika przy lini bocznej), czekam...
do wpwelement:
Masz rację, Tito miał pomysł aby tiki-takę zmodyfikować , ale choroba nie pozwoliła mu spokojnie pracować.
0
Dziekuję...
Dziękuję Martino, że przez rok czasu nie wniósł nic, co pomogło by drużynie grać z twardo ustawionymi autobusami.
Dziękuję, że 5 razy remisując z Atletico nie potrafił wymyślić nic, co dałoby Nam wygraną.
Dziękuję, że w ciągu miesiąca spowodował, że dwóch najlepszych skrzydlowych świata Alexisa i Pedro z formy życia spadło na dno przeciętności, siedząc na ławce.
Dziękuję, że przez ten miesiąc wstawiał z uporem maniaka Neymara, jednocześnie nie mając pomysłu jak wykorzystać jego potencjał.
Dziękuję, że po każdej porażce pieprzy bzdury i jakości gry i zaangażowaniu, czyli o czymś, o czym zawodnicy nie mają od dawna pojęcia.
Dziękuję, że przez rok nie posunęliśmy się nawet o milimetr na przód.
Dziękuję, że nasza taktyka opiera się tylko na Messim.
Może i piszę to bo jestem wkur***, ale Ja przynajmniej potrafię się wkur*** a nie zachowuję się jakby mi ktoś jaja powiązał.
Panienka trenerem i to i panienki na boisku.
0
Piszesz bzdury kolego, i to takie, że głowa boli. Handel dziećmi? . Handel dziećmi to oskarżenie z zakresu prawa karnego. Więc wtedy cały personel Barcelony, od zarządu po sprzątaczki powinien siedzieć. Jak widać każdy może sobie interpretować punkty regulaminu FIFA jak chce a później pisać bzdety pod publiczkę.
0
"Co zdecyduje o wyniku i gdzie należy szukać szans Barcelony? Kluczowa będzie prawdopodobnie batalia o środek pola" Środek pola przesunięty na 16 metr od bramki Atletico. Będzie autobusik i próba wyścigówki (kontry). Kluczem do zwycięstwa będą podania krzyżowe między obrońców i zabezpieczenie przed kontratakiem. I oczywiście Nasi zawodnicy muszą się nastawić na pełen zestaw siniaków po interwencjach obrońców. Sorry, takiego mamy przeciwnika....
0
Jedyne co mogę przyznać to to, że Martino sam zlikwidował element zaskoczenia. Ten skład i ustawienie zadziałało na City, ale Simeone to nie Smuda. Na pewno przeanalizował oba mecze z City i ustawi swój zespół odpowiednio, aby zniwelować nasze atuty. Felipe Luis + Gabi i wspomagający go w defensywie Koke (ustawienie na obrazku zdaje się jest błędne, Arda Turan gra na prawej stronie) kontra słaby fizycznie Neymar. A później jest płacz, że Neymar jest super tylko źli przeciwnicy nie pozwalają mu pokazać swoich możliwości. Ani City ani Real (3 i ostatni mecz w takim ustawieniu) nie grają tak agresywnie w obronie jak Atletico. Doświadczenie z ich twardą obroną mamy z ostatniego meczu ligowego. Więc nie sądzę, aby teraz Neymar zapewnił Nam bramki w kluczowych momentach.
0
"A Neymar? Brazylijczyk zgubił gdzieś formę, ale to piłkarz wielkiej klasy, który w każdym momencie może się przebudzić i dać drużynie wiele dobrego." Szkoda tylko, że ten sam tekst wpisujecie od miesiąca, tylko jakoś Neymar dalej się nie przebudził. Zostawcie sobie ctrl+c , będzie za tydzień jak znalazł.
0
A jaką pozycję mają Pedro i Alexis w sowich reprezentacjach? Pedro pomimo, że jest skrzydłowym w klubie to w reprezentacji ma tak wysokie notowania, że wychodzi w pierwszym składzie zamiast Torresa i innych. O pozycji Alexisa w reprezentacji Chile nawet nie chce wspominać, bo od niego zaczyna się ustalanie składu. Więc Twój wpis odnośnie reprezentacji to kompletna bzdura.
Poza tym nikt tu nie skreśla Neymara. Obecnie Neymar jest w najsłabszej dyspozycji z całej trójki, co widać na boisku. Cruyff właśnie do tego się odnosił. W tej chwili gra za nazwisko i nic więcej. Być może umiejętnościami przewyższa Pedro i Alexisa, ale na tę chwilę obaj grają po prostu dużo lepiej od niego.
I co to za argument, ze Alexis pierwsze dwa lata grał piach? To znaczy, że 18 bramek w tym sezonie to nic, bo przecież wcześniej nic nie grał?? Następna bzdura.
O kontrakcie Neymara nie ma co się nawet wypowiadać, bo to zrobił zarząd z Rosselem na czele, to czysty debilizm. Ale o tym wszyscy wiedzą.
0
Jak widzieliśmy już wcześniej Neymar też nie...
0
Według Twojej spiskowej teorii dziejów są dwie możliwości. Albo Real zapłacił UEFA za słabego przeciwnika, albo UEFA zgarnie kasę za mocny mecz Real - Bayern. Pewnie księgowi właśnie robią zestawienie co się bardziej opłaci... omg
0
W niedzielę po porażce z Nami ile procent przyznasz im na zwycięstwo w La Liga. O finale Pucharu Króla też z Nami nie wspomnę przez grzecznośc.
0
Nieważne z kim, ważne jak....
0
Hmm... Najciekawsza była by para Real Madryt - Bayern Monachium. A najgorsza BVB z Manu. Dla Nas oczywiscie Chelsea. Przecież my zawsze gramy z Mourinho....
0
Zachowanie rodem ze świata pseudo celebrytów. Nikt o mnie nie słyszał 100 lat to złoże do sądu bzdurny pozew o to że nikt mi nie mówił o tym , o czym nie musiał. No bo jaki może być inny cel? Barca zapłaciła 40 mln euro za Villę + dodatki za klauzule. Czyżby płacz, że ówcześni wspólnicy z Walencji nie przelali coś niecoś do prywatnej kieszeni pana Sanchisa?
0
Zgodzę się, że ostatnie dwa mecze były bardzo dobre, ale w żadnym wypadku nie nazwałbym tego "formą" a raczej właśnie dyspozycją dnia. Zauważ ostatnie 5 meczy:
Valencia - słaby mecz i porażka (kibice już sprzedali pół składu i trenera, a z Realem to pewnie w plecy)
Man City nr 1 - bardzo dobry mecz i wygrana (super forma, Martino geniusz, Real niech się boi)
Valladolid - tragedia na boisku i porażka (kibice sprzedali cały skład, Martino i zarząd :) Real to nas zje, wypluje i rozgniecie)
Man City nr 2 - mecz dobry, wygrana (jest forma, Martino super, z Realem będzie wyrównany mecz)
Ossasuna - genialny mecz, wysoka wygrana (Martino geniusz, Real rozniesiemy w pył)
To jest właśnie pompowanie balonika. :)
0
Chcesz różnicy między Alexisem i Pedro max. 0,5 punktu a sam piszesz, że Alexis grał bardzo dobrze 25-30 min. a Pedro 60-65 min? Ciekawe rozumowanie.
0
Jak to fajnie wygląda. Tydzień temu komentarze wieściły apokalipsę w meczu z Realem, a teraz nagle wszyscy są "dziwnie spokojni o wynik". A może by szanowni państwo zauważyli, że gramy w kratkę i tak naprawdę wynik niedzielnego meczu zależy od dyspozycji dnia naszych zawodników. Nie należy pompować balonika tylko trzeźwo oceniać sytuację.
0
To straszne. Zarząd nie pójdzie na obiad. Pewnie z rewanżu Real nie zje z nami podwieczorku, że o drugim śniadaniu nie wspomnę. Co to ma wspólnego z futbolem? powinni tego newsa na pudelku umieścić.
0
Patrząc na tę ankietę widać skąd na tej stronie biorą się takie podziały. Na 450 komentarzy połowa to wzajemne obrażanie fanów Pedro i Alexisa. Bez sensu totalnie. To nie taniec z gwiazdami, że wybieramy zawodnika do meczu. Od tego jest Martino.
Miejmy nadzieję, że wybierze zawodnika który zrobi różnicę w meczu. Poza tym, kto powiedział, że nie zagra cała trójka? Może właśnie taką niespodziankę przygotował Tata?
0
Nie będę się kłócił, chociaż odnośnie stron boiska widzę to inaczej. Patrzę na charakterystykę zawodnika a nie na której stronie gra. Alexis bardzo dobrze gra ciałem i drybluje. I tyle.
0
Pierwszy raz się z Tobą zgadzam, bo akurat drybling to najmocniejsza strona Alexisa.
0
Fajnie można teraz zestawić oceny Alvesa z tym co mówił po meczu z Valladolid i jego zachowaniem po strzelonej bramce. Jednak kibice ślepi nie są.
0
Fajnie by było gdyby tę swoją "złość" przekładał na boisko. Wychodzi mu średnio co 5 mecz a po jednej bramce świruje pawiana. Jeżeli po każdym beznadziejnym meczu będzie klękał na grochu, to po każdym dobrym może sobie machać jak chce. A na razie za przeproszeniem "morda w kubeł" i na trening...
0
Nie jestem z tych którzy chcą zwolnienia Martino, ale nie widzę takich pozytywów jak Ty we wczorajszej grze Barcy. Owszem masz rację odnośnie zmiany ustawienia, za to duży plus dla Taty. Ale nadal generalnie opieramy się na indywidualnych umiejętnościach poszczególnych zawodników. Zauważ, że wczoraj szaleli Messi i Iniesta. Natomiast Neymar kopał się po głowie tak samo jak w meczu z Valladolid. Nadal uważam, że grał za nazwisko, a jego miejsce powinien zajmować Alexis. Poza tym wpuszczenie Sergi Roberto to nie błąd a wielbłąd. Przez niego straciliśmy bramkę. Co mi brakuje u Martino jako trenera?
1. Brak motywacji zawodników. Sami spinają się na mocnego przeciwnika, a ze słabymi grają bez zaangażowania.
2. Brak zadań indywidualnych - każdy zawodnik powinien mieć jasno określone zadania na boisku. A niestety widać że brak wypracowanych schematów.
0
Marna prowokacja. Dlaczego przemilczałeś karny na Messim i nieuznaną prawidłowo zdobytą bramkę Neymara? A dlatego, że chciałeś błysnąć ale nie wyszło. Wszyscy wiemy, że sędzia mógł odgwizdać karnego na Dżeko, ale był konsekwentny. Nie gwizdnął na Messim to i nie gwizdnął na Dżeko. A Zabaleta wyleciał za atak na arbitra. Na powtórce dobrze widać jak na niego naskoczył. Więc następnym razem pisz całą prawdę a nie tylko to co jest Ci wygodne. Poza tym pewnie po napisaniu "Uefalona" poczułeś się dowartościowany swoim genialnym wpisem. Nie martw się, skończysz szkołę podstawową to może wyrośniesz z tego.
0
A teraz czas wyciągnąć wnioski. Jeżeli wygrana tak bardzo przysłania oczy piszącemu, że widzimy tylko ochy i achy to gratuluję entuzjazmu. Barca nie zagrała jakiegoś super meczu. Poza tym Tata Martino jak zwykle popełnił błędy. Zamiast Neymara powinien grać Alexis Sanchez. A wpuszczenie Sergi Roberto to już w ogóle jakiś ponury żart. Wygraliśmy, cieszę się bardzo, ale szału nie ma. W lidze, gdzie Nasze zaangażowanie spada do poziomu zerowego pewnie znów będą problemy.
0
Hmmm... tak jak myślałem. Pedro i Alexis na ławie, a na boisku "smętny" Messi i "sam sie mieszam" Neymar. Ale cóż, gwiazdy muszą błyszczeć, przecież forma sportowa nie może być wyznacznikiem pierwszego składu. A później płacz i zgrzytanie zębów. Brak mi już siły do Taty...
0
Panie Alves, skoro Ja nie wierze w Pana, to który z Nas powinien opuścić pokład?
Przecież w Barcelonę wierzę, więc raczej nie Ja.