Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fani Atleti brawo :))
0
Suarez jaki grzeczny :D
1
Jak wiazal buty to juz wiedzialem ze wpadnie,mialem deja vu z Copa America :D
1
I 2-1 :)
0
Szkoda ze pogubilismy punkty (i pieniadze w moim przypadku :D) ale wciaz jestesmy lideramgramy w finale PK i jedna noga minelismy CFC.
Nie jestem na miejscu Valverde ale jak dla mnie mecz na jego konto. 1 polowa byla idealna dla Dembele i Cou bo oni wogole sie nie zamykali i mozna bylo ich kontrowac skrzydlami do woli i zamknac mecz.
Nqjgorsze jest to ze nie odpoczywal ani Leo ani tym bardziej Suarez a mamy ciezki miesiac
2
Lahoz juz jak Lahoz haha on tego nie widzial?:D
0
Lahoz dzisiaj nie Lahoz
0
Trzeba im 2ga wcisnac do przerwy
1
Jeszcze jeden i 600!!!! Widzialem prawie wszystkie :D
0
Valverde czeka na gola
Goooooool
0
Oni wrecz blagaja nas o gola z kontry
1
Over 3.5 w Arsenalu 2.23 a ja sie balem i dalem 3 :)
0
3 vs Leo ? Co to dla niego :)
0
Ale wyjal skubaniec.
1
Spojrzcie na skrzydla Las Palmas. Pustki i bezludzie az sie prosi o Dembusa i Cou
0
Mam nadzieje ze bedzie wesolo za 2 godziny :) Do boju,po zwyciestwo u total over 3,5:D
0
Mimo wszystko beda grac na przelamanie mysle ze obie strzela na 99%
0
Mozna zwolnic Ernesto i zatrudnic Paco Jemesa,to bylby w 7 niebie majac taka ekipe
0
Albo ultraofensywnie :D
...............Suarez-Antek
Dembuz-Cou-Roberto/Ivan-Messi
9
Aduriz pudlo i Valencia nadal przed Realem :D
0
Najwazniejsze jest to ze cornery sie zgadzaja :D
0
Chyba nawet pamietam jego powrot po 2 miesiacach i od razu wlepil Almerii 2 bramy
10
I nawet oddal karnego w wieku 33 lat. Niesamowity pilkarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dac projekt Chinczykom oni wszystko zrobia
0
Nie jakies trolle nie daja im sie cieszyc z fenomenalnego wystepu BBSi
1
Przyspiewki jak przyspiewki
0
Swoja droga niezly chaos na notatniku (:
4
Zobaczcie na lewa reke Suareza
1
No i po co Messi wychodzil na 2 polowe jesli mozna bylo wpuszczac takiego Aleñe