0

Fani Atleti brawo :))

0

Suarez jaki grzeczny :D

1

Jak wiazal buty to juz wiedzialem ze wpadnie,mialem deja vu z Copa America :D

1

I 2-1 :)

0

Szkoda ze pogubilismy punkty (i pieniadze w moim przypadku :D) ale wciaz jestesmy lideramgramy w finale PK i jedna noga minelismy CFC.
Nie jestem na miejscu Valverde ale jak dla mnie mecz na jego konto. 1 polowa byla idealna dla Dembele i Cou bo oni wogole sie nie zamykali i mozna bylo ich kontrowac skrzydlami do woli i zamknac mecz.
Nqjgorsze jest to ze nie odpoczywal ani Leo ani tym bardziej Suarez a mamy ciezki miesiac

2

Lahoz juz jak Lahoz haha on tego nie widzial?:D

0

Lahoz dzisiaj nie Lahoz

0

Trzeba im 2ga wcisnac do przerwy

1

Jeszcze jeden i 600!!!! Widzialem prawie wszystkie :D

0

Valverde czeka na gola
Goooooool

0

Oni wrecz blagaja nas o gola z kontry

1

Over 3.5 w Arsenalu 2.23 a ja sie balem i dalem 3 :)

0

3 vs Leo ? Co to dla niego :)

0

Ale wyjal skubaniec.

1

Spojrzcie na skrzydla Las Palmas. Pustki i bezludzie az sie prosi o Dembusa i Cou

0

Mam nadzieje ze bedzie wesolo za 2 godziny :) Do boju,po zwyciestwo u total over 3,5:D

0

Mimo wszystko beda grac na przelamanie mysle ze obie strzela na 99%

0

Mozna zwolnic Ernesto i zatrudnic Paco Jemesa,to bylby w 7 niebie majac taka ekipe

0

Albo ultraofensywnie :D
...............Suarez-Antek
Dembuz-Cou-Roberto/Ivan-Messi

9

Aduriz pudlo i Valencia nadal przed Realem :D

0

Najwazniejsze jest to ze cornery sie zgadzaja :D

0

Chyba nawet pamietam jego powrot po 2 miesiacach i od razu wlepil Almerii 2 bramy

10

I nawet oddal karnego w wieku 33 lat. Niesamowity pilkarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dac projekt Chinczykom oni wszystko zrobia

0

Nie jakies trolle nie daja im sie cieszyc z fenomenalnego wystepu BBSi

1

Przyspiewki jak przyspiewki

0

Swoja droga niezly chaos na notatniku (:

4

Zobaczcie na lewa reke Suareza

1

No i po co Messi wychodzil na 2 polowe jesli mozna bylo wpuszczac takiego Aleñe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?