0

Oby nie doszli do rzutow roznych Realu bo dzieki nim cos sie zarabia przynajmniej

14

Tymczasem w PSG zabawa trwa

3

Ktos tu w przerwie pisal ze mlodym sie nie chce grac bo wiedza ze sie nie wybija wyzej :D

0

Moj blad,zwykle nie licze tego co juz postawilem bo gram mniejszymi sumami nie zwrocilem uwagi na 100ke :)

0

Ja to jestem jeszcze w takim szoku ze nie wiem czy zasne dzisiaj :D
Milan rozwalil mi 12 godzin analizowania i kalkulowania

0

A po co sie spieszyles? Do meczu mnostwo czasu. Ja bym na twoim miejscu poczekal az mecz sie zacznie i po 2-3 minutach kiedy kursy zaczynaja wzrastac zrobil ten zaklad

2

Postaw 200 na 1X (Obecnie kurs 1.5)
Bedziesz albo 100 do przodu albo 430 :)

4

Wrecz przeciwnie z takimi przeciwnikami gra nam sie o niebo lepiej niz z murem 100x100 wzdluz 16stki

0

3-4 jeszcze jest czas :D

3

Andre Silva wlasnie byl bliski asysty glowa z ziemi :D

0

Ogladacie Milan? Wejdzie jeszcze gol?

1

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Edit: Myslalem ze jestem jedyny :D

0

No to teraz niech sie cofna i 3-3

0

10 rzutow roznych w 40 minut,mozna nawet przelaczac :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurs na Napoli 1.15 ?:)

0

Napoli 1-0 i overek juz blisko :)

0

Napoli-SPAL? Wziales kurs 1.15?:DD

0

Co nie zmienia faktu ze u siebie sa bardzo mocni,maja Neymara i roj temu nas tam totalnie zniszczyli :)

0

Poczekam do 60 jesli nic sie w obu meczach nie zmieni to zamkne pewnie za jakies 30. Zaczalem dzisiaj z 10 zobaczymy czy uda mi sie dobic do 400 :D

0

Poradzcie: zostalo mi po 1 golu w sociedad (2:0 do przerwy) i celta 2 (gospodarze prowadza 1:0 do przerwy)

Zamykac z zyskiem 50$ czy ryzykowac za 100?:D

0

Kapitalna jest ta Bundesliga U19 :D 3 gole praktycznie w kazdym meczu wystarczy tam patrzec na mecze bezposrednie ;)

0

Betis-Real corners total over 9.5 (2.0)

Masz jeden "pewniaczek" za 2 ode mnie

1

Najlepsi koreanczycy ktorzy sie ciesza

0

Fajne mordobicie w hokeju Rosja USA :D

3

Megan Fox.

0

Las Palmas mozesz zamienic na over 2.5 tam nikt nie bedzie gral na remis

0

Genialnie zrobilem wybierajac rozne w Leicester zamiast golow :D
Monaco jeszcze by dobilo te Dijon...

7

Lubie ich futbol. Nie buduja chinskiego muru tylko staraja sie wygrywac z nami otwarta pilka :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?