Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego?????
0
Jakie to sa zwierzeta,jak mozna kibicowac czemus takiemu jak espanyol?
21
Kibice wrecz wymuszaja zeby podali do Cou :D
0
Tez tak mysle,czekam dalej,dziekuje.
1
Do wygrania 100$, zostaly 2 gole w naszym meczu.
Zamykac za 50?
0
Co skanduja kibice kiedy Umtiti robi cos swietnego? :D
0
Strzelcie juz na 3-0
1
Poskarzyl sie sedziemu
4
"Gol del Madrid" :D
1
Labrador :)
1
Nadal uwazam ze w 1 kolejnosci trzeba sie pozbyc Denisa i Delu a jego zostawic bo jak lapie wiatr to robi 2 razy wiecej niz ww
76
Lahoz niezadowolony bo jego druzyna wczoraj odpadla :)
0
Zostaly 2 gole w meczu Barcy...
6
Pora postawic na czerwo dla Espanyolu
0
Co na dzisiaj z kuponami? Nie wiem co brac na Barce, rzuty rozne over 9,5 czy bramki TO 3,5
2
Ledwie wyszli z jaskini a tu cos im j.. pod nogami :)
5
Jak ja sie ciesze ze wybralem Barce zamiast Realu, ile oni wrzutek robia przeciez to jest nienormalne :D
Wydaje mi sie w tym sezonie trenerzy wiedza jak ustawic zespol pod nieustannie wrzucajacy Real a oni nie znaja innej taktyki :)
1
Leganes dawaj 3cia na dobranoc
1
Fajnie byc po stronie neutralnej i kibicowac Argentynie nie majac swojej repry na mistrzostwach :D
2
Francja,Holandia,Niemcy w 1 grupie :D
3
Decoo, dawno go nie widzialem,on jest jak Costa nigdy sie nie zmienia :D
0
Najbardziej mi sie podobaja uruchamianie przez niego slrzydla i napastnika, bardzo duzo widzi w srodku. Alez ci Francuzi maja pokolenie,moga ze 2 sklady zrobic i nie stracic na jakosci.
0
Widzicie u nas w przyszlosci Maxime Lopeza z OM ?
Rozwija sie genialnie,mam nadzieje ze Real nie zastapi Modricia wlasnie nim.
3
Wolalbym grac w City bez historii niz w United Mourinho ktorego futbol nienawidze i dostaje raka oczu.
0
Socjopata postawiles na ta Macedonie w recznej?
0
Jaki jest najdrozszy transfer z Barcelony nie liczac Neymara?
0
Wtedy za Delu mozna bedzie brac ze 2 skrzynki piwa
0
Akbar z Neymaren starszym wiedzieli co robia :)
0
Bogowie reklamy.
3
W planach mial zapewne odejscie w lecie,ale w ostatniej chwili Verma wygryzl go z gry :)
Odchodzi od nas wielka osobowosc,w kazdej szatni sa potrzebni tacy gracze.
Kapitan bez opaski! Mam nadzieje ze kibice godnie go pozegnaja.