0

Dlaczego?????

0

Jakie to sa zwierzeta,jak mozna kibicowac czemus takiemu jak espanyol?

21

Kibice wrecz wymuszaja zeby podali do Cou :D

0

Tez tak mysle,czekam dalej,dziekuje.

1

Do wygrania 100$, zostaly 2 gole w naszym meczu.
Zamykac za 50?

0

Co skanduja kibice kiedy Umtiti robi cos swietnego? :D

0

Strzelcie juz na 3-0

1

Poskarzyl sie sedziemu

4

"Gol del Madrid" :D

1

Labrador :)

1

Nadal uwazam ze w 1 kolejnosci trzeba sie pozbyc Denisa i Delu a jego zostawic bo jak lapie wiatr to robi 2 razy wiecej niz ww

76

Lahoz niezadowolony bo jego druzyna wczoraj odpadla :)

0

Zostaly 2 gole w meczu Barcy...

6

Pora postawic na czerwo dla Espanyolu

0

Co na dzisiaj z kuponami? Nie wiem co brac na Barce, rzuty rozne over 9,5 czy bramki TO 3,5

2

Ledwie wyszli z jaskini a tu cos im j.. pod nogami :)

5

Jak ja sie ciesze ze wybralem Barce zamiast Realu, ile oni wrzutek robia przeciez to jest nienormalne :D
Wydaje mi sie w tym sezonie trenerzy wiedza jak ustawic zespol pod nieustannie wrzucajacy Real a oni nie znaja innej taktyki :)

1

Leganes dawaj 3cia na dobranoc

1

Fajnie byc po stronie neutralnej i kibicowac Argentynie nie majac swojej repry na mistrzostwach :D

2

Francja,Holandia,Niemcy w 1 grupie :D

3

Decoo, dawno go nie widzialem,on jest jak Costa nigdy sie nie zmienia :D

0

Najbardziej mi sie podobaja uruchamianie przez niego slrzydla i napastnika, bardzo duzo widzi w srodku. Alez ci Francuzi maja pokolenie,moga ze 2 sklady zrobic i nie stracic na jakosci.

0

Widzicie u nas w przyszlosci Maxime Lopeza z OM ?
Rozwija sie genialnie,mam nadzieje ze Real nie zastapi Modricia wlasnie nim.

3

Wolalbym grac w City bez historii niz w United Mourinho ktorego futbol nienawidze i dostaje raka oczu.

0

Socjopata postawiles na ta Macedonie w recznej?

0

Jaki jest najdrozszy transfer z Barcelony nie liczac Neymara?

0

Wtedy za Delu mozna bedzie brac ze 2 skrzynki piwa

0

Akbar z Neymaren starszym wiedzieli co robia :)

0

Bogowie reklamy.

3

W planach mial zapewne odejscie w lecie,ale w ostatniej chwili Verma wygryzl go z gry :)

Odchodzi od nas wielka osobowosc,w kazdej szatni sa potrzebni tacy gracze.
Kapitan bez opaski! Mam nadzieje ze kibice godnie go pozegnaja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?