Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A mlodsze pokolenia musza sie zadowolic jedynie filmikami na yt :D
Widzialem go pol roku temu z odleglosci 50 metrow niestety nie przebilem sie przez tlum,ludzie na slupy wchodzili zeby go zobaczyc :D
0
A moze wroci do Hiszpanii i wezmie sie za Girone?:D
Jesli sie nie myle to jego brat jest wspowlascicielem klubu
18
Mogliby juz sie nieco pospieszyc z kupnem naszego cracka
0
Jak dla mnie zbyt ryzykownie,oni na zmiane ze soba wygrywaja. Over 49.5 za to kuszacy - 1.5.
0
2.67? :D.
1
Proponuje dodac po 1 "pewniaku" i wspolnie cos stworzyc. Moj typ : Marseille total over 2.5 (1.52)
1
10 baniek za niego to zdecydowanie za malo, Perez wyciagnal by minimum 30. W sumie zycze mu zostania w druzynie do konca sezonu i odejscia (miejmy nadzieje) z paroma tytulami,oddal sporo serca dla tego klubu :)
0
No i nie zapomnijmy ze w presezonie kiedy zaczela sie telenowela, Messi wyraznie gral pod Neymara i jestem pewien ze gdyby zostal to powoli przejmowalby paleczke legendy a tak szanse ma teraz Dembele :)
29
Nigdzie nie widzialem wiec wrzucam. Valverde podczas meczu :)
2
Kiedys to sie pykalo w snake'a w szkolnych korytarzach :D
6
Haha przeciez kibice krzycza "Betis" a nie Messi xDDDD
1
Crackitic :D
9
Trzeba byc debilem zeby sie teraz smiac z tego urazu Vermy
0
Brawo RSSS jeszcze jeden :D
0
Nastepna kolejka to wyjazd do Valencii wiec poki co Zidane moze spac spokojnie :D
0
Wraca najlepszy atak w historii czlowieczenstwa
0
No i znowu nie wpadla :D Dajcie mi moj over 3,5
Edit : Dziekuje
0
Modric co wyprawia
0
Hudson dzis komentuje mecz Barcy?
0
Ciekawe jak teraz wyjdzie real,oni jak wygrywaja to w 2ich polowach lubia sobie pospac (-:
16
Co najlepsze gola byc nie powinno bo Ronaldo wczesniej symulowal :)
34
Ronaldo nie zdazyl zablokowac strzal Bale'a :D Zauwazyliscie ta jego radosc z gola kolegi?
0
On nie jest wypozyczony do konca kontraktu?
0
Z tymi golami to wlasnie nie wiadomo,oni dawno kogos nie rozwalili.
Wyrzucam over 3.5 i zostalo wybrac wiecej 10 roznych (1.6) albo handicap Realu w roznych -4.5 (1.8)
0
Wszystko zalezy od tego jak zagraja boczni obroncy,bo jak Carvajal i Marcelo sa w formie to po 15 roznych na Bernabeu laduja
0
Betis-Barca over 3,5
W meczu Realu zastanawiam sie miedzy over 3.5 albo rzuty rozne over 10.5
0
Alez piekny oklep dostal Ngannou na UFC od Miocica
0
Deulofeu trzeba szybko sprzedac wiec niech wchodzi i duzo strzela
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co ten Ederson wyrabia.
Pep zbudowal swietna machine i zapomnial o bramkarzu,w LM moze to byc ich najslabszy punkt.