5

Niesamowite jest ogladac schodzacego Antka i robiacego remontade Luisa.
Przypomne ze on byl gotow na obnizenie pensji i lawke.
Suarez marnowal duzo okazji,robil mnostwo asyst i dawal gwarancje 20-25 goli.
Oddawal jeszcze serce w kazdym meczu w jakim u nas wystapil.
Po jego odejsciu od Antka nie widzielismy ani takiego snajperskiego wechu (MAJAC LEO U BOKU),kilka asyst i kilka goli.
Brawo Bartek :no co tu wiecej mowic :P Z drugiej strony tutaj tez bylo mnostwo geniuszy ktorzy juz od 4 lat wyslali Urugwajczyka na emeryture.

0

1-2 hahaha :DDDDDDDDDD

0

Robimy zaklady ile doliczy? Minimum +6-7 bedzie

0

@FCMichalo Kupimy go tak jak misiaczka xD

1

@tristan87 Nie to nie jest najwiekszy problem wczorajszego meczu i nie mowie ze moglismy strzelic i dalej wszystko byloby zajebiscie,ale to sa wlasnie te detale i te niezwykle wazne punkty ktore zawsze sa nam potrzebne na koniec sezonu

0

@MeMyselfAndI Zmienil na 6 bo oni po 90 minucie zabili 2 minuty

7

Swoja droga to bardzo niedobrze,ze nikt nie wypowiedzial sie o 4 minutach ktore wczoraj doliczyl sedzia.
2021 rok,miliard kamer,technologii,jesli nie chca zatrzymywac czas to dlaczego jeden z tych wielkich specow ot Vara nie liczy przerwy na tance i rumiance przegrywajacych druzyn? Skad wzielo sie 10 minut dla Atletico i 4 dla Barcy gdzie tylko w odstepie 80-90 (dodajac gol Araujo) oni ukradli lacznie 5 minut?

1

Typowy dzien kibica Barcy. Wracam po ciezkim dniu i jak zawsze wieczorkiem zagladam sobie na strone ukochanego klubu po dzisiejsza dawke gownianych newsow, dla dziennikarzy jestesmy teraz jak Sasha Grey dla ultra zboczonych :D

0

A moze Henry,zeby skusic Mbappe zeby przyszedl do swojego idola? :D

2

Podobno ja tez jestem na tej liscie

2

Jesli rano obudze sie i przeczytam ze trenerem Barcy zostal Kaczor Donald to przysiegam na wszystko ani troche sie nie zdziwie.

7

"Co można zrobić z takimi piłkarzami?"
Jego odejscie po tej wypowiedzi juz na 100%, przeciez on juz w szatni jest spalony.

0

A Bartek sobie siedzi przed telewizorkiem i glosno smieje sie z tego jak wyr...al cules ktorzy zobaczyli tryplet i oddali mu caly klub do rozwalcowania.
Nie moge sie doczekac dnia kiedy ta menda pojdzie siedziec,co on zrobil z moim klubem...

0

Ja jakos sie jeszcze trzymam od hejtowania Koemana i mimo wszystko jeszcze jakies nadzieje we mnie sa ze druzyna zacznie grac zajebisty futbol (xD)
ale jesli dzisiaj stracimy 3 pkt to powinien jak najszybciej podac sie do dymisji bo to juz bedzie po prostu szczyt.
Grajaca Barce ktora naciska i pressinguje zobaczylem od 40 minuty,to niepowazne dla takiej druzyny

3

Te wrzutki to byl trailer od Koemana do drugiej polowy w ktorej wyjdzie De Jong a Koeman zacznie klaskac jak Zidane.
Chyba juz nidy nie bede wysmiewal smietankowych bo wszystko co mnie u nich smieszy przychodzi do nas z 2 razy mocniejszym efektem.

0

Trzeba wierzyc ze w drugiej polowie damy rade.
Nie zapominajcie ze Roberto moze jeszcze odpalic.

0

Panowie i Panie nasi zawodnicy zaczeli grac. 45 minut czekalismy az wyjda na boisko a tu juz musza zejsc :p

0

Ja pie..rze jak to k... wyciagnal????

0

Zidane wypil eliksir wielosokowy i przyszedl w roli Koemana?
Czy ja dobrze widze i my gramy teraz taktyka 100 wrzutek na minute? :D

1

Cofnijcie sie o 5 lat i powiedzcie mlodszemu sobie ze nie mozecie sie doczekac powrotu Brejta xD

0

Dziwne ze nie proponuja Aguero grac z kula,on bedzie grozniejszy niz nasz nowy wybawca :D

0

De Jong zaczal rozgrzewke zeby w 85 minucie byc gotowym na koncowke :D

0

Ale co my sie im dziwimy,ostatnie 15 lat w kazdej sytuacji z kazdego miejsca na boisku rzucali pile do Leo a on juz dalej ratowal nam kazdy mecz.
u

0

Nadazacie liczyc ile dryblingow robi Roberto grajac w srodku?
Koles przejal cale boisko niczym R10 i robi z przeciwnikami co chce hejterzy.

3

Jesli nie strzelimy do przerwy to mamy przesrane. Predzej Settien wroci do Barcy niz Koeman zrobi remontade w drugiej polowie

1

Ich nawet Rayo klepnelo 4-0 xD

1

Dochodzimy do 30 metra i pauza.
Nie ma Leo,sami nie wiedza co robic tylko przerzucaja pilke ze skrzydla na skrzydlo,genialny poczatek.

0

Koeman obudz sie dziadu,co to k.. ma byc?

1

I to nie bylo sciecie?

5

Coutinho - 91 meczy 23 gole 14 asyst (5600minut)
Antoine - 102 mecze 35 goli 17 asyst (7666 minut)
2000 minut roznicy (23 pelne spotkania) i ta miernota strzelila ledwo 12 goli wiecej,majac jeszcze Leo u boku.
Bombel tez nie lepszy nawet jak jest zdrowy : 91 mecze 23 gole 14 asyst (6824 minut)

3 transfery za ponad 400 milionow ktorzy w 3 lata strzelili 80 goli.
Bartek mistrz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?