Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niesamowite jest ogladac schodzacego Antka i robiacego remontade Luisa.
Przypomne ze on byl gotow na obnizenie pensji i lawke.
Suarez marnowal duzo okazji,robil mnostwo asyst i dawal gwarancje 20-25 goli.
Oddawal jeszcze serce w kazdym meczu w jakim u nas wystapil.
Po jego odejsciu od Antka nie widzielismy ani takiego snajperskiego wechu (MAJAC LEO U BOKU),kilka asyst i kilka goli.
Brawo Bartek :no co tu wiecej mowic :P Z drugiej strony tutaj tez bylo mnostwo geniuszy ktorzy juz od 4 lat wyslali Urugwajczyka na emeryture.
0
1-2 hahaha :DDDDDDDDDD
0
Robimy zaklady ile doliczy? Minimum +6-7 bedzie
0
@FCMichalo Kupimy go tak jak misiaczka xD
1
@tristan87 Nie to nie jest najwiekszy problem wczorajszego meczu i nie mowie ze moglismy strzelic i dalej wszystko byloby zajebiscie,ale to sa wlasnie te detale i te niezwykle wazne punkty ktore zawsze sa nam potrzebne na koniec sezonu
0
@MeMyselfAndI Zmienil na 6 bo oni po 90 minucie zabili 2 minuty
7
Swoja droga to bardzo niedobrze,ze nikt nie wypowiedzial sie o 4 minutach ktore wczoraj doliczyl sedzia.
2021 rok,miliard kamer,technologii,jesli nie chca zatrzymywac czas to dlaczego jeden z tych wielkich specow ot Vara nie liczy przerwy na tance i rumiance przegrywajacych druzyn? Skad wzielo sie 10 minut dla Atletico i 4 dla Barcy gdzie tylko w odstepie 80-90 (dodajac gol Araujo) oni ukradli lacznie 5 minut?
1
Typowy dzien kibica Barcy. Wracam po ciezkim dniu i jak zawsze wieczorkiem zagladam sobie na strone ukochanego klubu po dzisiejsza dawke gownianych newsow, dla dziennikarzy jestesmy teraz jak Sasha Grey dla ultra zboczonych :D
0
A moze Henry,zeby skusic Mbappe zeby przyszedl do swojego idola? :D
2
Podobno ja tez jestem na tej liscie
2
Jesli rano obudze sie i przeczytam ze trenerem Barcy zostal Kaczor Donald to przysiegam na wszystko ani troche sie nie zdziwie.
7
"Co można zrobić z takimi piłkarzami?"
Jego odejscie po tej wypowiedzi juz na 100%, przeciez on juz w szatni jest spalony.
0
A Bartek sobie siedzi przed telewizorkiem i glosno smieje sie z tego jak wyr...al cules ktorzy zobaczyli tryplet i oddali mu caly klub do rozwalcowania.
Nie moge sie doczekac dnia kiedy ta menda pojdzie siedziec,co on zrobil z moim klubem...
0
Ja jakos sie jeszcze trzymam od hejtowania Koemana i mimo wszystko jeszcze jakies nadzieje we mnie sa ze druzyna zacznie grac zajebisty futbol (xD)
ale jesli dzisiaj stracimy 3 pkt to powinien jak najszybciej podac sie do dymisji bo to juz bedzie po prostu szczyt.
Grajaca Barce ktora naciska i pressinguje zobaczylem od 40 minuty,to niepowazne dla takiej druzyny
3
Te wrzutki to byl trailer od Koemana do drugiej polowy w ktorej wyjdzie De Jong a Koeman zacznie klaskac jak Zidane.
Chyba juz nidy nie bede wysmiewal smietankowych bo wszystko co mnie u nich smieszy przychodzi do nas z 2 razy mocniejszym efektem.
0
Trzeba wierzyc ze w drugiej polowie damy rade.
Nie zapominajcie ze Roberto moze jeszcze odpalic.
0
Panowie i Panie nasi zawodnicy zaczeli grac. 45 minut czekalismy az wyjda na boisko a tu juz musza zejsc :p
0
Ja pie..rze jak to k... wyciagnal????
0
Zidane wypil eliksir wielosokowy i przyszedl w roli Koemana?
Czy ja dobrze widze i my gramy teraz taktyka 100 wrzutek na minute? :D
1
Cofnijcie sie o 5 lat i powiedzcie mlodszemu sobie ze nie mozecie sie doczekac powrotu Brejta xD
0
Dziwne ze nie proponuja Aguero grac z kula,on bedzie grozniejszy niz nasz nowy wybawca :D
0
De Jong zaczal rozgrzewke zeby w 85 minucie byc gotowym na koncowke :D
0
Ale co my sie im dziwimy,ostatnie 15 lat w kazdej sytuacji z kazdego miejsca na boisku rzucali pile do Leo a on juz dalej ratowal nam kazdy mecz.
u
0
Nadazacie liczyc ile dryblingow robi Roberto grajac w srodku?
Koles przejal cale boisko niczym R10 i robi z przeciwnikami co chce hejterzy.
3
Jesli nie strzelimy do przerwy to mamy przesrane. Predzej Settien wroci do Barcy niz Koeman zrobi remontade w drugiej polowie
1
Ich nawet Rayo klepnelo 4-0 xD
1
Dochodzimy do 30 metra i pauza.
Nie ma Leo,sami nie wiedza co robic tylko przerzucaja pilke ze skrzydla na skrzydlo,genialny poczatek.
0
Koeman obudz sie dziadu,co to k.. ma byc?
1
I to nie bylo sciecie?
5
Coutinho - 91 meczy 23 gole 14 asyst (5600minut)
Antoine - 102 mecze 35 goli 17 asyst (7666 minut)
2000 minut roznicy (23 pelne spotkania) i ta miernota strzelila ledwo 12 goli wiecej,majac jeszcze Leo u boku.
Bombel tez nie lepszy nawet jak jest zdrowy : 91 mecze 23 gole 14 asyst (6824 minut)
3 transfery za ponad 400 milionow ktorzy w 3 lata strzelili 80 goli.
Bartek mistrz xD