1

@macio_944 pol h i juz lamentuja

7

Nie narzekajcie,to nasz pierwszy mecz w LM i to na wyjezdzie,jeszcze im wrzucimy pare bramek :))

1

Messi ale blisko :(

1

Malolat z nr 90 tak ich przestraszyl ze przy podaniu pociagnal za soba wszystkich obroncow zostawiajac cale pole karne otwarte :D

0

Tam Leo z Mbappe juz wystarcza zeby rozpieprzyc Ligue 1,zobaczycie ze Neymar bedzie kula u nogi przy tych dwoch

6

Tak wlasnie wygladal gol z dupy

1

My nawet bez Leo gramy na niego.
Jesli Roberto dozyje do drugiej polowy dajcie mu medal.

0

https://www.facebook.com/337325995643/posts/10165617032555644/
Staty LM przed tegorocznym poczatkiem.
Casillasa to chyba nikt nigdy nie przebije,mega bramkarz. Z drugiej strony Neuerowi brakuje 12 spotkan z czystym kontem.

1

Damy dzis rade,nie wiem jak ale to wygramy!

0

Ciekawe jak dalej bedzie z Traore. Mysle ze za sezon odejdzie z Volver,bo gracz takiego kalibru po prostu sie zmarnuje.
My go raczej nie sciagniemy a szkoda,bo wg mnie dalby 2 razy wiecej niz Griezz

1


Chyba najlepszy moment mojego kibicowskiego zycia . Mimo ze mialem 12 lat to nic nie przebije mojej euforii z tego dnia :) RIP dla tych ktorych tu jeszcze wtedy nie bylo :p

4

Dobrze ze jestem w urlopie,bo jutro planuje kupic sobie mnostwo alkocholu na wieczor :p
Browary dla zwyciestwa a z drugiej strony butelka wodki jesli mocno nas zmiazdza xD

0

2 miesiace temu kurs na Raducano wynosil 101. Ciekawe czy ma takich fanow ktorzy wrzucili pare groszy :p

0

@Bobo25 przeciez on od dziecka robil sobie zdjecia w koszulce FCB,gdzie ta wypowiedz?

2

Cofnac by sie tak do 2004 i przezyc jeszcze raz ere R10 i Leo :)

0

@koksik2700 Laporta dobrze robi nie podpisujac go teraz,nikt nie wie jak sie zaprezentuje klub w tym roku,mysle ze Koemanowi nie podobaja sie te ultimatumy i mam wrazenie ze on swoimi wypowiedziami zabezpiecza sie przed sezonem bez pucharow.
Pytanie tylko dlaczego takie rzeczy robia publicznie,widzac w jakim bajzlu jestesmy?

10

Koeman 3 h temu wychodzi z tekstem ze wszystko z Laporta ok a teraz ten caly Carrasco robi bajzel.
O co tu k... chodzi? Sezon dopiero sie zaczal,nic jeszcze nie przegralismy a co 2 dni mowimy o zmianie trenera.
Nie uwazam Koemana za wielkiego szkoleniowca,ale on rzucil wlasna reprezentacje dla nas,ogrywa nam mlodziez i trzeba byc za nim murem w tym sezonie.
Zaden trener z wielkim nazwiskiem nie wzialby teraz Barcy,patrzac co sie dzieje w klubie.

3

Niezly start Pogby : 4 mecze 7 asyst
W poprzednich dwoch sezonach zebral lacznie 6 :) Jak dla mnie to on sie po prostu marnuje w MU tak samo jak w Juve, szkoda ze u nas raczej nie zagra,mielibysmy super srodek pola

0

@ElKamil Griezmman w 3 sezony sie nie obronil,wogole nie wierze ze sa jeszcze ludzie myslacy ze trener nie gra roli w ekipie

0

0

0

Czy Zlote Pilki naszego geniusza sa jeszcze w muzeum Barcy?

0

Minal miesiac, Tebas zobaczyl co zarobil bez Leo i juz pekl :) Warto jeszcze podziekowac brazylijskiej policji ktora wywierala presje na Argentynczyku.

2

@MesQueUnClub96 To jest pilka nozna a my jestesmy Barcelona. Jesli mamy czekac na wpierdol to nie rozumiem sensu ogladania tego meczu.
Ja w nich wierze zawsze nie wiem jak ty :)

0

Za malolata jakies 8 lat gralem na 9tce. Nie bylem wielkim talentem i w druzynie byli o wiele lepsi ode mnie ale na napadzie udawalo mi sie ladowac mnostwo goli w stylu Grzmota :P

Mysle ze wielu ktorzy choc troche pograli w klubie potwierdza ze grajac na 9tce dostaniesz minimum 1 swietna pilke na mecz. Ciezko jest wlasnie znalezc ten moment nawet jesli glupio bedziesz biegal w 16tsce 90 minut i w tym aspekcie wlasnie Ronaldo jest chyba najlepszy jakiego widzialem,dlatego smiesza mnie opinie "kazdy umie na pustaka",ludzi ktorzy kopneli pilke 2-3 razy w zyciu na WFie :P

0

Nie zapominajmy ze nasze mlode wilki niespodziewanie wyrzucili Inter z LM,teraz mam nadzieje ze zaskocza nas znowu i niewazne jakim wynikiem skopia dupe tym niemieckim narcyzom

2

A mnie cieszy dobry debiut Grzmota.
Niech ich przygoda z Messim trwa jak najdluzej,na koniec i tak nasz Leo bedzie tym lepszym :))

2

Volk
29 minut temu
Nie smiejcie sie z Grzmota bo on i tak znajdzie sobie w koncu jakiegos pustaka :p

:))))))))))

3

Nie smiejcie sie z Grzmota bo on i tak znajdzie sobie w koncu jakiegos pustaka :p

1

Kiedys padla Fifa ze swoim Platinim przyjdzie i wasz czas przekupione gnidy z Uefa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?