13 listopada 2010, 22:49
0
Wprowadzcie jeszcze Bojana.Wiekszy zawod bedzie :)
13 listopada 2010, 22:48
Californicaton A co ma Webber do footballu?
13 listopada 2010, 22:45
Panowie tego meczu po prostu nie da sie dzisiaj wygrac.;( nie da sie i na pewno sie nie myle.Fatum!
13 listopada 2010, 22:43
i jak sie tu teraz nie denerwowac?
13 listopada 2010, 22:42
Oby tylko do przerwy...
20 stycznia 2010, 14:49
Kurde ale ona ma córeczke ładną :P
30 października 2010, 20:54
a Real 1 gol w plecy :) Ale nadrobią bo Hercules pomalutku parkuje autobus
10 kwietnia 2010, 23:14
Ależ nudy dzisiaj:)
26 sierpnia 2010, 19:11
A my rok temu graliśmy z Rubinem w 1/8?
30 października 2010, 20:55
Messi vs Cr7 tak masz racje :D Ale przyznasz ze kontry Hercules ma wspaniałe
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wprowadzcie jeszcze Bojana.Wiekszy zawod bedzie :)
0
Californicaton
A co ma Webber do footballu?
0
Panowie tego meczu po prostu nie da sie dzisiaj wygrac.;( nie da sie i na pewno sie nie myle.Fatum!
0
i jak sie tu teraz nie denerwowac?
0
Oby tylko do przerwy...
0
Kurde ale ona ma córeczke ładną :P
0
a Real 1 gol w plecy :)
Ale nadrobią bo Hercules pomalutku parkuje autobus
0
Ależ nudy dzisiaj:)
0
A my rok temu graliśmy z Rubinem w 1/8?
0
Messi vs Cr7
tak masz racje :D
Ale przyznasz ze kontry Hercules ma wspaniałe