0

Wprowadzcie jeszcze Bojana.Wiekszy zawod bedzie :)

0

Californicaton

A co ma Webber do footballu?

0

Panowie tego meczu po prostu nie da sie dzisiaj wygrac.;( nie da sie i na pewno sie nie myle.Fatum!

0

i jak sie tu teraz nie denerwowac?

0

Oby tylko do przerwy...

0

Ostoja drużyny-Victor Valdes !

0

Ostoja drużyny-Victor Valdes !

0

Nie wierzę !!! to jest jakaś paranoja ludzie paranoja jakaś !!

0

Ban!

0

Jakos tak mi sie dziwnie to wszystko skojarzyło z Ibrahimem Affelay'em xD Jest juz nasz :P 2 Ozil

0

Messi vs Cr7

tak masz racje :D

Ale przyznasz ze kontry Hercules ma wspaniałe

0

a Real 1 gol w plecy :)

Ale nadrobią bo Hercules pomalutku parkuje autobus

0

Jejku po co nam Cesc za 40 mln jak mozemy miec go za 3? cos czuje ze jest nasz :) A teraz sobie wyobrazcie rezerwowy srodek pola z nim i Thiago :P

0

a w necie bedzie jakas transmisja?

Moze podacie jakis link?

0

Rooney :) Słyszałem ze na wylocie jest może on ?

Ale jest bez formy wiec nie wiem i pytam sie was :)

0

Rooney :) Słyszałem ze na wylocie jest może on ?

Ale jest bez formy wiec nie wiem i pytam sie was :)

0

To tylko zainteresowanie czyli wielka wielka alternatywa :)

piorytet Cesk/Suarez i obronca oby tylko Luiz :)

0

KcFCB

Ale takie mecze musza byc ;)

Sezon temu tez byly i to jest piekne!

0

Pamietajmy tylko ze takie mecze musza byc i jest to znakomity rezultat!szkoda tylko akcji villi ale coz

0

jest ok

0

no panowie 2:1 i spie spokojnie xD

0

Haha! a ja to myslalem ze zwyciestwo pewne i nie bedzie parkowania autobusu!

P.s licze na Valencje ze ustrzela jeszcze z 5 goli to bedzie do nas lepiej ale zwyciestwem nie pogardze

0

Spokojnie Panowie nie ma co sie martwic.Jak by brakowało kasy to nie czekali by z 60 mln na Ceska i nie szykowali grubej kasy na Suareza i obronce(David Luiz?_)

0

Ohhh ci nasi szmaciarze :)

Brawissimo !!

Miejmy nadzieje ze to tylko poczatek sezonu ich zguibił

0

to chyba bedzie bardzo powazne

Cieszcze sie kibice Realu ciekawe jak zagramy bez Messiego ?

0

Atletico ma forme trzea przyznac

0

Keita :D

0

Tiago nab oisko !

ale ten nasz Thiago :)

0

Ok czas na masche :)

Mowie to w pelni optymizmu

0

Ktos wszedł ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?