0

Ale takiej dużej przewagi przy posiadaniu piłki nie ma :( Może Pep wprowadzi bardziej ostrożny styl gry?Czy eksperymentuje z taktyka?

0

Ale Panie redaktorze 2 zdjęcie było bardzo fajne :)

0

Absolutnie nie !!!Ibra dobrze wchodzi w sezon a z2 strony marketing :)

0

Co do ławki Realu

Vdv,Lass,Gago,Diarra,Leon,i wielu ich tam to sa przeciętniaki.

Pokusze sie o stwierdzenie że ustępują w grze Keicie i młodzikom z LaMasii moze nie ustepuje ale mniej wiecej sa na takim samym poziomie liczac ze młodzi ograja sie w La Liga :)

0

Popieram przecież on prowokuje do sporów na tej stronie a czy o to tutaj chodzi ?

0

Błagam fcbarca.com dajcie jeszcze ze 100 news'ów o Fabregasie i jego przenosinach do Barcelony może wtedy stifler111 umilknie :) Bardzo ci tego życzę :) Najpierw przemyśl to co mówisz 2 razy a dopiero potem pisz.Chyba że chcesz na siebie zwrócić uwagę twoimi wypowiedziami,narazie ci wychodzi

0

hellrond

Nie :D

0

Jest bardzo dobrze ale zawsze trzeba byc odrobine sceptycznym ;)

0

A skad wiecie ze Ibra ma 3kg nadwagi?

0

Ibra dzisiaj zagrał dobrze ładne dawał podania tylko pare niepotrzebnych strat :)

0

Ale maja fuksa trzeba przyznać :)

0

z jakim nr gra Ira?

0

Ale grają dobrze :) A karny był?

Narazie te rajdy Milito słabe :(

0

Ale grają dobrze :) A karny był?

Narazie te rajdy Milito słabe :(

0

To lepsze niż GD :D

0

Magic

0

Prawie jak Messi

0

Witam mam pytanie

czy na tym kanale bedzie pokazany mecz?

http://www.kanalturk.com.tr/video/?vId=canli

Narazie sa jakies reklamy :(

0

Ale nawet nie wiesz jakbym chciał żeby taki przykład stał się faktem :)

0

Generał Xavi

Jeżeli jesteś dobry to czemu nie ? (no ale to musisz być naprawdę dobry i muszą cię zauważyć wtedy byśmy poszli razem :D)

A tak na poważnie byłbym bardzo szczęśliwy gdybym zobaczył 1 polaka (nie bramkarza) w Barcelonie :D

0

barca_fan10

Spokojnie chłopak młody jest uczy się ortografii.Każdy z nas miał chyba 11 lat xD

0

katalonczyk112

Zrozumiem cię jakbyś napisał ,,pszczeli" dobrze zapoznaj się ze słownikiem :)

0

Musi także w takich meczach ,,złapać formę"

Im więcej gra tym lepiej dla niego :)

0

katalonczyk112

Grasz wielkiego znawce talentów a pisać poprawnie już nie umiesz :)

A co do Ibry mam zaufanie,że ,,szczeli" dużo bramek.

0

On jest świetny miał fenomenalną 1 połowe sezonu pózniej kontuzja ale nadrobi to :)

0

OK nie mam zamiar się tu z nikim kłucic ani nikogo obrażać :)

może sie to skonczyc Banem wiec wole nie ryzykowac

0

GauhoR80

Spoko chciałem sie tylko upewnić.Czy wszystko trzeba krytykować ?

To było pytanie dla ludzi uprzejmych i ludzi z kulturą a nie chamów :)

Jeżeli ci sie nie podoba po prostu nie odpisuj czy to takie trudne ?

Jedyne co możesz komentowac na tej stronie to rzeczy dotyczące Barcelone a nie użytkowników forum

0

A mozecie podac oficjalna strone Fc Barcelony ?

0

Może się jeszcze rozwinąć.Wystarczy dac mu szansę :)

0

Ale popatrzcie jak to wszystko sie sprawdza był news ze Barca ma 50 mln na transfery czyli 40 Cesc i 10 na innego zawodnika.Zawodnika za 10mln juz mamy pozostaje nam Fabregas za 40 :) i kto wie jak potoczą sie losy Ibry jeżeli go sprzedamy pozostaje kupno napastnika :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?