Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale takiej dużej przewagi przy posiadaniu piłki nie ma :( Może Pep wprowadzi bardziej ostrożny styl gry?Czy eksperymentuje z taktyka?
0
Ale Panie redaktorze 2 zdjęcie było bardzo fajne :)
0
Absolutnie nie !!!Ibra dobrze wchodzi w sezon a z2 strony marketing :)
0
Co do ławki Realu
Vdv,Lass,Gago,Diarra,Leon,i wielu ich tam to sa przeciętniaki.
Pokusze sie o stwierdzenie że ustępują w grze Keicie i młodzikom z LaMasii moze nie ustepuje ale mniej wiecej sa na takim samym poziomie liczac ze młodzi ograja sie w La Liga :)
0
Popieram przecież on prowokuje do sporów na tej stronie a czy o to tutaj chodzi ?
0
Błagam fcbarca.com dajcie jeszcze ze 100 news'ów o Fabregasie i jego przenosinach do Barcelony może wtedy stifler111 umilknie :) Bardzo ci tego życzę :) Najpierw przemyśl to co mówisz 2 razy a dopiero potem pisz.Chyba że chcesz na siebie zwrócić uwagę twoimi wypowiedziami,narazie ci wychodzi
0
hellrond
Nie :D
0
Jest bardzo dobrze ale zawsze trzeba byc odrobine sceptycznym ;)
0
A skad wiecie ze Ibra ma 3kg nadwagi?
0
Ibra dzisiaj zagrał dobrze ładne dawał podania tylko pare niepotrzebnych strat :)
0
Ale maja fuksa trzeba przyznać :)
0
z jakim nr gra Ira?
0
Ale grają dobrze :) A karny był?
Narazie te rajdy Milito słabe :(
0
Ale grają dobrze :) A karny był?
Narazie te rajdy Milito słabe :(
0
To lepsze niż GD :D
0
Magic
0
Prawie jak Messi
0
Witam mam pytanie
czy na tym kanale bedzie pokazany mecz?
http://www.kanalturk.com.tr/video/?vId=canli
Narazie sa jakies reklamy :(
0
Ale nawet nie wiesz jakbym chciał żeby taki przykład stał się faktem :)
0
Generał Xavi
Jeżeli jesteś dobry to czemu nie ? (no ale to musisz być naprawdę dobry i muszą cię zauważyć wtedy byśmy poszli razem :D)
A tak na poważnie byłbym bardzo szczęśliwy gdybym zobaczył 1 polaka (nie bramkarza) w Barcelonie :D
0
barca_fan10
Spokojnie chłopak młody jest uczy się ortografii.Każdy z nas miał chyba 11 lat xD
0
katalonczyk112
Zrozumiem cię jakbyś napisał ,,pszczeli" dobrze zapoznaj się ze słownikiem :)
0
Musi także w takich meczach ,,złapać formę"
Im więcej gra tym lepiej dla niego :)
0
katalonczyk112
Grasz wielkiego znawce talentów a pisać poprawnie już nie umiesz :)
A co do Ibry mam zaufanie,że ,,szczeli" dużo bramek.
0
On jest świetny miał fenomenalną 1 połowe sezonu pózniej kontuzja ale nadrobi to :)
0
OK nie mam zamiar się tu z nikim kłucic ani nikogo obrażać :)
może sie to skonczyc Banem wiec wole nie ryzykowac
0
GauhoR80
Spoko chciałem sie tylko upewnić.Czy wszystko trzeba krytykować ?
To było pytanie dla ludzi uprzejmych i ludzi z kulturą a nie chamów :)
Jeżeli ci sie nie podoba po prostu nie odpisuj czy to takie trudne ?
Jedyne co możesz komentowac na tej stronie to rzeczy dotyczące Barcelone a nie użytkowników forum
0
A mozecie podac oficjalna strone Fc Barcelony ?
0
Może się jeszcze rozwinąć.Wystarczy dac mu szansę :)
0
Ale popatrzcie jak to wszystko sie sprawdza był news ze Barca ma 50 mln na transfery czyli 40 Cesc i 10 na innego zawodnika.Zawodnika za 10mln juz mamy pozostaje nam Fabregas za 40 :) i kto wie jak potoczą sie losy Ibry jeżeli go sprzedamy pozostaje kupno napastnika :)