Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A słyzałem niedawno że Messi jest słaby z angielskimi drużynami :).Nie musze odpowiadać :)
0
Czas rozpocząć magie na Camp Nou !;D
0
Tony moglbys powiedziec gdzie ogladasz mecz?
0
Ja sie nie boje Walcotta.Pamiętajmy na lewej mamy niesamowitego Erica Abidala :)
0
Real jest dobry zawsze w 2 poł :)
0
Na Real musi być!!
0
A jak spisał się Dima?Bardzo chciałbym to wiedzieć ponieważ nie oglądałem meczu:(
0
Racja i do tego Ribery lub Silva :).Ale nasuwa sie pytanie który z nich jest już zaklepany przez Real.Albo inaczej na którego możemy sobie pozwolić?Czekam na letnie okienko
0
A co ma kot do piłkarza?
0
Pamietasz jak był wywiad z Torresem i powiedział on ze ma dobre relacje z Rosselem.To o czymś świadczy:)
0
Nie wiem czy do nas dołączy.Po jego ostatnich wypowiedziach jest to wątpliwe.jednak jestem w tej sprawie optymista jak redaktorzy pisza takie rzeczy tzn ze cos wiedza na ten temat i tego sie trzymajmy :)
0
Zdrowaś Mario łaski pełna...proszę chociaż 2:1;(((((((((
0
http://live.fcb24.com/index.php?sessid=&id_strony=320
0
od Busqetsa to sie odczep.Gra dobrze.tylko aż tak trego nie widać;/
0
dzisiaj skromne 1:0
0
teraz to trzeba se z nimi nowy wynik do chwalenia znalesc a nie w ciagle te 6:2
0
teraz to trzeba se z nimi nowy wynik do chwalenia znalesc a nie w ciagle te 6:2
0
nIE WIERZE !!
0
Noo Jeffren :D
0
A Jeffren jest obrońca??
0
TO MUSI NAS NAUCZYĆ POKORY I CIERPLIWOŚCI ;D BEDZIE DOBRZE!!!
0
No to ładnie bez Keity przez 4 tygodnie :(
0
ale za to zadowala cały Real Madryt
0
o matko niech da już tego Muniese !
0
Na tym linku jest jakis error :(
0
Ja też bym prosil jesli mozna :)
0
Dzisiaj 3:2 dla Barcelony ;D Ale sie gra rozkreci w 2 połowie .Szkoda strzału Simao :(
0
Ja tam nie mam nic do Ibry szkoda chłopaka po co mu dodatkowa presja?Niech gra swoje i komponuje ten piękny football jaki dotychczas prezentował ;)
0
To najgorsza wiadomośc dnia ;( Jestem ogromnie ciekaw jak zagra Chyghrynski :P Dima masz wielką szansę żeby udowodnić ze jesteś wart tych 25mln.Mecz z Atletico będe śledził tak jak Gran Derbi :P
0
Co wy Marqezik sie tylko troszeczke wyładował nam :P Ide sie skimać.Dobrze ze w dobrym humorze :P Pozdro