0

A słyzałem niedawno że Messi jest słaby z angielskimi drużynami :).Nie musze odpowiadać :)

0

Czas rozpocząć magie na Camp Nou !;D

0

Tony moglbys powiedziec gdzie ogladasz mecz?

0

Ja sie nie boje Walcotta.Pamiętajmy na lewej mamy niesamowitego Erica Abidala :)

0

Real jest dobry zawsze w 2 poł :)

0

Na Real musi być!!

0

A jak spisał się Dima?Bardzo chciałbym to wiedzieć ponieważ nie oglądałem meczu:(

0

Racja i do tego Ribery lub Silva :).Ale nasuwa sie pytanie który z nich jest już zaklepany przez Real.Albo inaczej na którego możemy sobie pozwolić?Czekam na letnie okienko

0

A co ma kot do piłkarza?

0

Pamietasz jak był wywiad z Torresem i powiedział on ze ma dobre relacje z Rosselem.To o czymś świadczy:)

0

Nie wiem czy do nas dołączy.Po jego ostatnich wypowiedziach jest to wątpliwe.jednak jestem w tej sprawie optymista jak redaktorzy pisza takie rzeczy tzn ze cos wiedza na ten temat i tego sie trzymajmy :)

0

Zdrowaś Mario łaski pełna...proszę chociaż 2:1;(((((((((

0

od Busqetsa to sie odczep.Gra dobrze.tylko aż tak trego nie widać;/

0

dzisiaj skromne 1:0

0

teraz to trzeba se z nimi nowy wynik do chwalenia znalesc a nie w ciagle te 6:2

0

teraz to trzeba se z nimi nowy wynik do chwalenia znalesc a nie w ciagle te 6:2

0

nIE WIERZE !!

0

Noo Jeffren :D

0

A Jeffren jest obrońca??

0

TO MUSI NAS NAUCZYĆ POKORY I CIERPLIWOŚCI ;D BEDZIE DOBRZE!!!

0

No to ładnie bez Keity przez 4 tygodnie :(

0

ale za to zadowala cały Real Madryt

0

o matko niech da już tego Muniese !

0

Na tym linku jest jakis error :(

0

Ja też bym prosil jesli mozna :)

0

Dzisiaj 3:2 dla Barcelony ;D Ale sie gra rozkreci w 2 połowie .Szkoda strzału Simao :(

0

Ja tam nie mam nic do Ibry szkoda chłopaka po co mu dodatkowa presja?Niech gra swoje i komponuje ten piękny football jaki dotychczas prezentował ;)

0

To najgorsza wiadomośc dnia ;( Jestem ogromnie ciekaw jak zagra Chyghrynski :P Dima masz wielką szansę żeby udowodnić ze jesteś wart tych 25mln.Mecz z Atletico będe śledził tak jak Gran Derbi :P

0

Co wy Marqezik sie tylko troszeczke wyładował nam :P Ide sie skimać.Dobrze ze w dobrym humorze :P Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?