Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wprowadzcie jeszcze Bojana.Wiekszy zawod bedzie :)
0
Californicaton
A co ma Webber do footballu?
0
Panowie tego meczu po prostu nie da sie dzisiaj wygrac.;( nie da sie i na pewno sie nie myle.Fatum!
0
i jak sie tu teraz nie denerwowac?
0
Oby tylko do przerwy...
0
Ostoja drużyny-Victor Valdes !
0
Ostoja drużyny-Victor Valdes !
0
Nie wierzę !!! to jest jakaś paranoja ludzie paranoja jakaś !!
0
Ban!
0
Jakos tak mi sie dziwnie to wszystko skojarzyło z Ibrahimem Affelay'em xD Jest juz nasz :P 2 Ozil
0
Messi vs Cr7
tak masz racje :D
Ale przyznasz ze kontry Hercules ma wspaniałe
0
a Real 1 gol w plecy :)
Ale nadrobią bo Hercules pomalutku parkuje autobus
0
Jejku po co nam Cesc za 40 mln jak mozemy miec go za 3? cos czuje ze jest nasz :) A teraz sobie wyobrazcie rezerwowy srodek pola z nim i Thiago :P
0
a w necie bedzie jakas transmisja?
Moze podacie jakis link?
0
Rooney :) Słyszałem ze na wylocie jest może on ?
Ale jest bez formy wiec nie wiem i pytam sie was :)
0
Rooney :) Słyszałem ze na wylocie jest może on ?
Ale jest bez formy wiec nie wiem i pytam sie was :)
0
To tylko zainteresowanie czyli wielka wielka alternatywa :)
piorytet Cesk/Suarez i obronca oby tylko Luiz :)
0
KcFCB
Ale takie mecze musza byc ;)
Sezon temu tez byly i to jest piekne!
0
Pamietajmy tylko ze takie mecze musza byc i jest to znakomity rezultat!szkoda tylko akcji villi ale coz
0
jest ok
0
no panowie 2:1 i spie spokojnie xD
0
Haha! a ja to myslalem ze zwyciestwo pewne i nie bedzie parkowania autobusu!
P.s licze na Valencje ze ustrzela jeszcze z 5 goli to bedzie do nas lepiej ale zwyciestwem nie pogardze
0
Spokojnie Panowie nie ma co sie martwic.Jak by brakowało kasy to nie czekali by z 60 mln na Ceska i nie szykowali grubej kasy na Suareza i obronce(David Luiz?_)
0
Ohhh ci nasi szmaciarze :)
Brawissimo !!
Miejmy nadzieje ze to tylko poczatek sezonu ich zguibił
0
to chyba bedzie bardzo powazne
Cieszcze sie kibice Realu ciekawe jak zagramy bez Messiego ?
0
Atletico ma forme trzea przyznac
0
Keita :D
0
Tiago nab oisko !
ale ten nasz Thiago :)
0
Ok czas na masche :)
Mowie to w pelni optymizmu
0
Ktos wszedł ?