0

http://iraqgoals.tv/ch1.html

moze tutaj

napisane jest ze o 19

Narazie leci jakis stary skrót meczu wiec poczekajmy :)

0

El.Guaje

Not Found narazie :(

Może sie opoznia z lekka ta prezentacja?

0

Barcelona92

Ja myśle dokladnie tak samo jak ty :)

Wg mnie to swietny transfer o ile wg bedzie

0

Barcelona92

Twój nick jest zgodny z toba

Prawdziwy barcelonista :)

i tak powinno byc nie wazne kto przyjdzie wazne ze bedzie lepiej

0

Barcelona92

Tacy ludzie jak ty znacznie poprawiają mi humor :)

To niemal pewne ze z nim mamy wszystko :)

Ahh panie Rossel cóz tu wiecej mowic?

0

A macie jakis link co do prezentacji Mascherano?

0

Ja powiem tak.

Ściągnięcie Robinho będzie dla mnie tyle znaczyło co Champions League :P

0

coz pozostaje tylko Bojan/Pedro pozostaje się cieszyć tym :)

0

Byle żeby nie wymyślił nic takiego jak Ferguson kupił Bebe :)

0

Macie jakiś link z prezentacji Mascherano??

0

Maxwell jest za ważny :P

Niezastąpiony

0

Ile moze kosztowac Suarez?

0

Luis Suarez panowie tylko Luis Suarez :)

Mieć takich 2 snajperów on i David to szczyt szczytów moich marzeń :)

0

Na WP czytałem że Xavi jest przekonany o rzekomym przyjściu Torresa do Barcelony :) Ciekawe czy w tym sezonie :)

A wy co o tym wszystkim myślicie?POtrzebujemy napastnika?

0

Villa 7

Uwierzę ci jak rzucisz krzesełkiem w sedziego :)

0

Pawelec

też oglądam :)

Akurat gustuje w muzyce ktora wpada w ucho :p

0

ale ten dyskomfort odczuwał juz przed meczem?

0

Rami

To nie jest poczta że można ją zaśmecić

Ale szkoda hałasu o takie coś :)

Jak macie pytania piszcie ja z checia odpowiem (o ile bede wiedział)

0

tomcias10

Ale przyznasz ze gra dobrze :)

I mi takze sie tak wydaje :)

0

Rami

ale spytać nikomu nie szkodzi :)

0

kumaczaczi

2-0 dla nas i dobra gra :)

0

Fanatyk4

Dokoncz prosze o Keicie bo mi sie wydaje ze gra dobrze :)

0

A wy jak myślice potrzebne jest nam jeszcze jakies wzmocnienie?

0

Keita grał dobrze :)

Może tylko jedna strata w koncowce

0

Tu widać ze ewidentnie potrzebujemy jeszcze klasowego napastnika Robinho/Suarez :) zobaczcie jaka cienka ławka rezerwowych :(

0

Kurde nie na temat ale podobno Inter złożył ofertę za Masche ;/

Droga redakcjo piszcie możliwie najszybciej jakiekolwiek informacje o tym zawodniku i jego rzekomyh przenosinach (Barca,Inter)

A swoja droga Inter zrobił to specjalnie mowiąc iż nie interesują sie juz nim aby teraz złożyc za niego oferte

0

szybki123

to bedzie zależec od wynikow innych zespołów :)

0

A my rok temu graliśmy z Rubinem w 1/8?

0

Brawo :P

0

1 raz widzę Barcelone w rzutach karnych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?