0

A ja powiem inaczej

Barca przegraj teraz wszystko co mozesz!

Ale tylko po to by zdominowac na 2 rok

0

Ale przyznajcie mi racje transfery są potrzebne tej drużynie:)

Moim zdaniem błędem było niepozyskanie żadnego zawodnika w zimowym okienku

0

barcofan133

Mądry z ciebie człowiek w pełni podzielam twoje zdanie !

0

Będe zadowolony przy 3-2

Veb!!

0

Mają stresa chłopcy :):P

0

Ale półfinał to nie jest zle :) Potrzebne transfery :)

0

Bądzmy z nimi kibice Kataloni ;D

0

Niestety takie baty sie przydadzą na przyszłość :)

Ale wierzmy do końca :)

0

Ale to jest lekka przesada.

Dlaczego nominalny obrońca gra na ataku?

Czym to zaskoczy rywala?

0

Na 2 połowe trzeba powrócić do stałego ustawienia :)

0

Ibra zagrać musi.Espanyol to bardzo niewygodny rywal

0

Powiedzcie mi czy jak Barcelona przegrywa mówimy o wydawaniu kasy na transfery?(Nie moge ze smiechu z kibicow realu i ich komentarze)

0

No wreszcie Pedro wkracza na swoją ścieżke :)

0

No wreszcie Pedro wkracza na swoją ścieżke :)

0

La Masia miażdży :P

0

Hmmm co ten Pep kombinuje?

0

Ależ nudy dzisiaj:)

0

Ależ nudy dzisiaj:)

0

seedor333

Cieszy mnie twoja wypowiedz na marginesie :))

0

Powiem wam że momentami gramy jak drużyna z Premier League...I to jest piękne!!!:))

0

Panie sędzio!

0

Messi Que Un Club:)

0

To zespół o zupełnie innej strukturze niż my.Grają chyba wolniejszą piłkę niż Barcelona ale za to jest to zespół władający świetną strategią.A pierwszy mecz gdzie gramy?I od czego to zależy kto gdzie gra 1 mecz jest jakieś losowanie?

0

Ten mecz jest jakis dziwny i smetny

0

kikirek

a jakie jest tam haslo?

0

Meczyk sie juz zaczal?:))

0

smiechnasali

Powiedz czy 13 latek nie ma prawa kibicowac Barcelonie?

0

Jak wam sie wydaje Arsenal stwarza jakies zagrozenie mozemy sie obawaiac w 2 pol?

0

Wydawało mi sie że Bendtner strzelił jeszcze jedna.Obronił VV i z dobitki zdobył.Czy to nie była 1 bramka?

0

Przepraszam ale ile jest?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?