Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja powiem inaczej
Barca przegraj teraz wszystko co mozesz!
Ale tylko po to by zdominowac na 2 rok
0
Ale przyznajcie mi racje transfery są potrzebne tej drużynie:)
Moim zdaniem błędem było niepozyskanie żadnego zawodnika w zimowym okienku
0
barcofan133
Mądry z ciebie człowiek w pełni podzielam twoje zdanie !
0
Będe zadowolony przy 3-2
Veb!!
0
Mają stresa chłopcy :):P
0
Ale półfinał to nie jest zle :) Potrzebne transfery :)
0
Bądzmy z nimi kibice Kataloni ;D
0
Niestety takie baty sie przydadzą na przyszłość :)
Ale wierzmy do końca :)
0
Ale to jest lekka przesada.
Dlaczego nominalny obrońca gra na ataku?
Czym to zaskoczy rywala?
0
Na 2 połowe trzeba powrócić do stałego ustawienia :)
0
Ibra zagrać musi.Espanyol to bardzo niewygodny rywal
0
Powiedzcie mi czy jak Barcelona przegrywa mówimy o wydawaniu kasy na transfery?(Nie moge ze smiechu z kibicow realu i ich komentarze)
0
No wreszcie Pedro wkracza na swoją ścieżke :)
0
No wreszcie Pedro wkracza na swoją ścieżke :)
0
La Masia miażdży :P
0
Hmmm co ten Pep kombinuje?
0
Ależ nudy dzisiaj:)
0
Ależ nudy dzisiaj:)
0
seedor333
Cieszy mnie twoja wypowiedz na marginesie :))
0
Powiem wam że momentami gramy jak drużyna z Premier League...I to jest piękne!!!:))
0
Panie sędzio!
0
Messi Que Un Club:)
0
To zespół o zupełnie innej strukturze niż my.Grają chyba wolniejszą piłkę niż Barcelona ale za to jest to zespół władający świetną strategią.A pierwszy mecz gdzie gramy?I od czego to zależy kto gdzie gra 1 mecz jest jakieś losowanie?
0
Ten mecz jest jakis dziwny i smetny
0
kikirek
a jakie jest tam haslo?
0
Meczyk sie juz zaczal?:))
0
smiechnasali
Powiedz czy 13 latek nie ma prawa kibicowac Barcelonie?
0
Jak wam sie wydaje Arsenal stwarza jakies zagrozenie mozemy sie obawaiac w 2 pol?
0
Wydawało mi sie że Bendtner strzelił jeszcze jedna.Obronił VV i z dobitki zdobył.Czy to nie była 1 bramka?
0
Przepraszam ale ile jest?:)