0

Ciekawe jak tam ranking Fair Play ;)

0

Jak bedzie remis to jestem fanem pana Keity

0

heh 2 czerwone ale jaja!!

0

karny to jeszcze nie gol

0

Ja wiem co zrobic zeby ten meczyk uatrakcyjnic...DIMA NA BOISKO!!!

0

Nie no to jest genialny pomysł.Wystarczy taka czerwona kartka,aby nasi rywale poczuli sie pewnie i WRESZCIE WYSZLI Z WLASNEGO POLA KARNEGO!!a my to juz w swoim stylu wykorzystamy;DDHaha

0

Dobra możemy teraz jechać dalej imponuje mi dzisiaj Maxwel i Milito

0

No Xavi ty gnojku ;DPozytywnie !

0

W Barcelonie nie ma już po co robić zmian wiec nie liczmy na Pedro lub Bojana.Uważam że w takiej sytuacji ten sklad jest najlepszy.Ale nie wiem czemu zszedł Toure

0

Mamy troszke lepszy okres gry i oby tak dalej.Ciekawe co pokaze Sergio?;>

0

Nie moge se wyobrazic co on bedzie robil z Puyolem !!!!!!!

0

Kurcze czuje remis coś.;)

0

Kur5de del moral wchodzi;/on potrzfi uderzyc

0

Ej a powiedzcie mi po czyim bledzie pique dostal czerwien?

0

Piotrze jesteś moim bogiem!!

0

Podajcie link do transmisji Bardzo Prosze !!

0

aa to sorki :P ale takie coś pasowało mi w nic :P

0

Ale ten Pedro szybki jest trzeba mu to przyznać :)

0

Mnie dzisiaj cieszył Busqets:PDobrze w odbiorze i wyprowadzanie akcji.

0

Real i tak jakimś pieprzonym fuksem wygra z deportivo zobaczycie :P

0

Ibra,Ibra nie grał tak zle !! Moim zdaniem Barcelona zagrała dzisiaj przeciętny mecz i koniec.Właśnie przez niektórych takich zrzędów Guardiola miał wątpliwości co do podpisania kontraktu.Po protu dajmy im grać swoje bez zadnej presji

0

Firana18-Mnie Real kompletnie nie obchodzi.Ale dobrze słyszeć miłe rzeczy z obozu rywala.

0

Znajac guardiole wejdzie Jezus wiec prosze sie szykować na adrenalinke:D

0

Nie wiem możecie mnie poprawić..Ale ja mam wrażenie że zawodnicy i nie tylko oni Realu,w jakiś sposób ciągle obrażają Barcelonę.Natomiast my im nie robimy żadnej krzywdy słowem..Chamstwo !!

0

Kurde ale ona ma córeczke ładną :P

0

EEE za słaba liga chodz nie wiemy co może pokazać.Może okazałby sie znakomitym zmiennikiem dla Henrego ;D

0

A po co to musisz czytać??JAk nie chcesz to nie czytaj.Ja myślę że news jest dobry i na temat :)

0

na 100% zastąpi go Jonathan Dos antos :))

0

Nie Nie tak jest prawie zawsze niby mają osłabiony skład a i tak bedzie remis jak nic ;/..Obym się mylił

0

Hehe Ja i tak wolę Dawida Silve ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?