Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak tam ranking Fair Play ;)
0
Jak bedzie remis to jestem fanem pana Keity
0
heh 2 czerwone ale jaja!!
0
karny to jeszcze nie gol
0
Ja wiem co zrobic zeby ten meczyk uatrakcyjnic...DIMA NA BOISKO!!!
0
Nie no to jest genialny pomysł.Wystarczy taka czerwona kartka,aby nasi rywale poczuli sie pewnie i WRESZCIE WYSZLI Z WLASNEGO POLA KARNEGO!!a my to juz w swoim stylu wykorzystamy;DDHaha
0
Dobra możemy teraz jechać dalej imponuje mi dzisiaj Maxwel i Milito
0
No Xavi ty gnojku ;DPozytywnie !
0
W Barcelonie nie ma już po co robić zmian wiec nie liczmy na Pedro lub Bojana.Uważam że w takiej sytuacji ten sklad jest najlepszy.Ale nie wiem czemu zszedł Toure
0
Mamy troszke lepszy okres gry i oby tak dalej.Ciekawe co pokaze Sergio?;>
0
Nie moge se wyobrazic co on bedzie robil z Puyolem !!!!!!!
0
Kurcze czuje remis coś.;)
0
Kur5de del moral wchodzi;/on potrzfi uderzyc
0
Ej a powiedzcie mi po czyim bledzie pique dostal czerwien?
0
Piotrze jesteś moim bogiem!!
0
Podajcie link do transmisji Bardzo Prosze !!
0
aa to sorki :P ale takie coś pasowało mi w nic :P
0
Ale ten Pedro szybki jest trzeba mu to przyznać :)
0
Mnie dzisiaj cieszył Busqets:PDobrze w odbiorze i wyprowadzanie akcji.
0
Real i tak jakimś pieprzonym fuksem wygra z deportivo zobaczycie :P
0
Ibra,Ibra nie grał tak zle !! Moim zdaniem Barcelona zagrała dzisiaj przeciętny mecz i koniec.Właśnie przez niektórych takich zrzędów Guardiola miał wątpliwości co do podpisania kontraktu.Po protu dajmy im grać swoje bez zadnej presji
0
Firana18-Mnie Real kompletnie nie obchodzi.Ale dobrze słyszeć miłe rzeczy z obozu rywala.
0
Znajac guardiole wejdzie Jezus wiec prosze sie szykować na adrenalinke:D
0
Nie wiem możecie mnie poprawić..Ale ja mam wrażenie że zawodnicy i nie tylko oni Realu,w jakiś sposób ciągle obrażają Barcelonę.Natomiast my im nie robimy żadnej krzywdy słowem..Chamstwo !!
0
Kurde ale ona ma córeczke ładną :P
0
EEE za słaba liga chodz nie wiemy co może pokazać.Może okazałby sie znakomitym zmiennikiem dla Henrego ;D
0
A po co to musisz czytać??JAk nie chcesz to nie czytaj.Ja myślę że news jest dobry i na temat :)
0
na 100% zastąpi go Jonathan Dos antos :))
0
Nie Nie tak jest prawie zawsze niby mają osłabiony skład a i tak bedzie remis jak nic ;/..Obym się mylił
0
Hehe Ja i tak wolę Dawida Silve ;D