0

Myślicie że wygrają???To nie jest 2 ligowy klub czuje ze milan wygra az 3;1

0

cały real ..1-0

0

Nie widziałem jesze lepszego filmu o FCB niz ten MAsz talent koles ;D

0

Nie słyszalem nic żeby byl z nim sklocony mozesz podac link?

0

Ale ławka rezerwowych Barcelony nie ejst zbyt dluga wiec wiadomo kazde wzmocnienie sie przyda a co dopiero jak przyjdzie Robinho!Mi szkoda tylko tego hleba mysle ze jak przyjdzie bedzie w genialnej formie typu Keita :D

0

Chcialbym juz Caceresa widziec w barcelonie podobnie jak Hleba

0

A i Powiem jeszcze o Pedro.To nie musi byc Messi waże ze strzela ;) Ba i to jak :):P

0

Tak z tym ze to na pewno nie jest bezmysle kupowanie gwiazd tak jak to czyny real :D Robinho musi pasowac do barcelony tak jak ukladanka .

0

Wydaje mi sie juz ze ten transfer jest zaklepany.szukam tylko potwierdzenia tego w artykulach prasy angielskiej ale mysle ze to juz tylko kwestia czasu.z kolei 33 mln to cena dobra w porownaniu z tym co zaplacilismy za ,,Jezusa";D

0

Widać jak Ronaldo ratuje im dupe graja tylko na niego :P)

0

Miejmy teraz nadzieje ze Villa Wyrowna :)

0

Kurde Real wygrywa 1:0 ;/

0

Ciekawa opcja..Lecznie wiem czy prawda.A to nie właśnie Robinho miał czy ma przyjśc na miejsce Henrego?Chodz calym sercem chce aby zostal bo to wielki gracz ale Balotelli bylby dobrym zmiennikiem

0

Ja wam powiem że czułem taki niedosty w grze Barcelony.Cóz może to kiepska murawa w Monaco i w to terz wieże . A co do Ibry!!Co za idiota może go teraz osądzać !! Ludzie przeież on dopiero wchodzi w skład Barcy.Przecież ich gra nie jest tak prosta jak w Interze.To gra skomplikowana opiewająca sie na zdobywaniu sukcesów i zadowoleniu kibiców.Jak powiedział Begristain tu nie można szukać byle jakich ludzi bo ciężko jest udoskolalićekipękompletną ! Dajcie Zlatanowi czasu ! a pokaże co potrafi..Pozdrowienia dla prawdziwych fanów FCB

0

Lepszy niż piqe mowie wam!!xD

0

a o 5 będzie relacja live??

0

jak mozna na zywo obejrzec prezentacje?

0

Wole Srne !

0

Wątpie po prostu dziennik sie nimi szczegolnie interesuje ;)

0

Warto o niego powalczyć ;)

0

Myśle że Eto'o bedzie w przyszlym sezonie gral z villa :D P.S chyba doczytalem sie malej literowki ,,Barca nie mowi otracie tego co chce"

0

do rozpoczecia sezonu jeszcze sporo czasu :)

0

a mu co ? ledwie do arsenalu przeszedl a juz do Barcy? WON !!

0

ja mysle ze on tylko wprawia w blad Real wiecie niby skromno oszczednie a pozniej wyloza siano za ville i zgarna go im z przed nosa co wiecej mysle ze juz tak zrobili :)

0

Ja myślę że jakby udało się Barcelonie sprowadzić Ville i Robinho to Real nie ma szans nawiązać z nimi rywalizacji.No ale Barca musi się też skupić na obronie i bramce ale myślę że Valdes zostanie :)

0

NIeee !! Zlatan do Barcy razem z Riberym ;) i sie Real schowa z Ronaldo i Kaka !

0

Wytłumaczcie mi to czy jest to możliwe aby do Barcy przyszedł Zlatan i Ribery ?? Czy Zlatan jest tylko na wypadek gdyby Ribery odmówił ?? :P

0

Będę się cieszył,jeżeli Cole do nas dołączy ;D.Myślę,że będzie dobrze współpracował z Puyolem.Pod warunkiem,że da nas dołączy

0

A kto wie moze okaze sie gwiazda Barcelony ?? ;D Oby ;) Jeżeli Txiki ma go na oku to musi byc w nim ogromny potencjal licze ze bedzie to taki ,,walczak" jak Puyol

0

Dobrze zrobił wierze w tego zawodnika !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?