0

Troche mlody ..;)Ale pewnie wybierze Barcelone ;p

0

Szlak mnie trafi jak jeszcze raz wypowie ktos słowo sezonowiec.

Co was to kurde obchodzi??

0

Maniek a czy poprzedni sezon to ten sezon..Czy forma innych zespołów jest taka sama jak w tamtym sezonie ??

0

Wkurza mnie wiara co uważa sie za jakiegoś ważniaka

Człowieku to jest forum dyskusyjne i mamy prawo dyskutować o każdym

a jak twierdzisz ze mamy sie opanować to o czym mamy pisać??

0

Nie transfery a czym chceszwygrać dobrą wolą i motywacją??Nie mowie wydawac kase jak to robi real tylko kupic raz a konkretnie

0

FlyEmirates

kurcze no koniecznie musi być lewe skrzydło

Henry podpalil sie tylko w pierwszej polowie

a wiadomo przeciwnikom w obronie jest łatwiej skupić sie na bardziej

zaawansowanym kryciu dwójki graczy niż trzech

więc proponuję d.Silvę jak chyba każdy

0

tej druzynie potrzebne sa transfery

i nie mowie tu ze jestem jakims sezonowcem tylko to jest po prostu moja

uwaga co do gry..Guardiola nie może ciągle stawiać na wychowanków jeżeli mamy walczyć o najwyższe miejsca

0

sorki kupony mialo byc

0

EJ jakie lupony wytlumaczcie mi o co tu chodzi?:)

0

dobra nie komentujmy tego tak bedzie najlepiej

0

ZLatan podawaj!!ojj b;lagam henry strzel!!

0

kit z Ibrą kurcze jest tylko remis;/TRANSFERY MUSZA BYC

0

Będzie remis to przesądzone

0

Przydałby się teraz taki Higuain :)

0

A mi to szkoda..Moze i jest gwiazdeczka a gwiazdeczka przyciaga sponsorow i pieniadze :)

0

Itachi

Popieram w 100%.Ale watpie czy przyjdzie Robinho :(

0

Nic nie mam do tej stronki ale zgodze sie z Glob3r

Wydaje mi się że to mało konkretny news.Niektórych fanów takie coś denerwuje.

Ale to tylko prośba na przyszłość.

Pozdrawiam Cules :)

0

Guru007

Ty wez idz na stronke Realu...Tu nie jesteś potrzebny

0

Mam pytanie odbiegające od tematu;

Czy moglibyści mi wytłumaczyć o co chodzi w lidze typerów?Czy aby brać w niej udział trzeba coś płacić?

Z góry dziękuje :)

0

Dam se łep uciąć że nie jest to gwiazdeczka typu CR :).Po takiej tragedii jaka go spotkała ma w sobie dużo pokory a to przecież ceni sobie Pepe Guardiola :)

0

A ja nie obejze musze isc do budy :((

0

Przemo a nie uważasz że Barcelona nie umiałaby sie skupc nad takim meczem?Wszyscy wiedza ze sa oni faworytami meczu a za slaby rywal to tez niedobrze :P

0

Nie no CSKA to napewno nie !! Zbyt defensywna drużyna jak na mnie;/

0

A ja wole jednak Porto !!

0

EEE mało realne .Barcelona nie wyda tyle kasy.Przecież musimy jeszcze powalczyć o napastnika.Mówi sie o Fabregasie..A defensywnego już mamy wiec nawet jesli bysmyby chcieli go to i tak nie przyjdzie..Chociaż obym się mylił!!

0

viva la di va viva la di va ;D.Zlatan !! Szkoda mi Henrego ale coz zima musi przyjsc Robinho !! Musi

0

Vamos koledzy

0

1 Minuta 60 sekund tylko

0

3 Minuty

0

Noo Mowilem Diarra ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?