Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche mlody ..;)Ale pewnie wybierze Barcelone ;p
0
Szlak mnie trafi jak jeszcze raz wypowie ktos słowo sezonowiec.
Co was to kurde obchodzi??
0
Maniek a czy poprzedni sezon to ten sezon..Czy forma innych zespołów jest taka sama jak w tamtym sezonie ??
0
Wkurza mnie wiara co uważa sie za jakiegoś ważniaka
Człowieku to jest forum dyskusyjne i mamy prawo dyskutować o każdym
a jak twierdzisz ze mamy sie opanować to o czym mamy pisać??
0
Nie transfery a czym chceszwygrać dobrą wolą i motywacją??Nie mowie wydawac kase jak to robi real tylko kupic raz a konkretnie
0
FlyEmirates
kurcze no koniecznie musi być lewe skrzydło
Henry podpalil sie tylko w pierwszej polowie
a wiadomo przeciwnikom w obronie jest łatwiej skupić sie na bardziej
zaawansowanym kryciu dwójki graczy niż trzech
więc proponuję d.Silvę jak chyba każdy
0
tej druzynie potrzebne sa transfery
i nie mowie tu ze jestem jakims sezonowcem tylko to jest po prostu moja
uwaga co do gry..Guardiola nie może ciągle stawiać na wychowanków jeżeli mamy walczyć o najwyższe miejsca
0
sorki kupony mialo byc
0
EJ jakie lupony wytlumaczcie mi o co tu chodzi?:)
0
dobra nie komentujmy tego tak bedzie najlepiej
0
ZLatan podawaj!!ojj b;lagam henry strzel!!
0
kit z Ibrą kurcze jest tylko remis;/TRANSFERY MUSZA BYC
0
Będzie remis to przesądzone
0
Przydałby się teraz taki Higuain :)
0
A mi to szkoda..Moze i jest gwiazdeczka a gwiazdeczka przyciaga sponsorow i pieniadze :)
0
Itachi
Popieram w 100%.Ale watpie czy przyjdzie Robinho :(
0
Nic nie mam do tej stronki ale zgodze sie z Glob3r
Wydaje mi się że to mało konkretny news.Niektórych fanów takie coś denerwuje.
Ale to tylko prośba na przyszłość.
Pozdrawiam Cules :)
0
Guru007
Ty wez idz na stronke Realu...Tu nie jesteś potrzebny
0
Mam pytanie odbiegające od tematu;
Czy moglibyści mi wytłumaczyć o co chodzi w lidze typerów?Czy aby brać w niej udział trzeba coś płacić?
Z góry dziękuje :)
0
Dam se łep uciąć że nie jest to gwiazdeczka typu CR :).Po takiej tragedii jaka go spotkała ma w sobie dużo pokory a to przecież ceni sobie Pepe Guardiola :)
0
A ja nie obejze musze isc do budy :((
0
Przemo a nie uważasz że Barcelona nie umiałaby sie skupc nad takim meczem?Wszyscy wiedza ze sa oni faworytami meczu a za slaby rywal to tez niedobrze :P
0
Nie no CSKA to napewno nie !! Zbyt defensywna drużyna jak na mnie;/
0
A ja wole jednak Porto !!
0
EEE mało realne .Barcelona nie wyda tyle kasy.Przecież musimy jeszcze powalczyć o napastnika.Mówi sie o Fabregasie..A defensywnego już mamy wiec nawet jesli bysmyby chcieli go to i tak nie przyjdzie..Chociaż obym się mylił!!
0
viva la di va viva la di va ;D.Zlatan !! Szkoda mi Henrego ale coz zima musi przyjsc Robinho !! Musi
0
Vamos koledzy
0
1 Minuta 60 sekund tylko
0
3 Minuty
0
Noo Mowilem Diarra ;D