0

Co wy 26 lat to dla was dużo?

Niektórzy zawodnicy rozwijają sie od 29-31 lat przykład?

Diego Forlan :)

0

gra

Ale jeżeli masz racje Generał Xavi to będę po prostu szczęśliwy :)

0

A na jakiej pozycji on gra na prawej czy lewej obronie bo jeżeli prawej to świetnie!Zmiennik Alvesa i jeszcze jaki kreatywny bo na pewno będzie wystawiany jako def pomocnik :)

0

CO?? Ale numer xd nie wiem co powiedzieć

0

Jak dla mnie to punkt odniesienia w Barcelonie.On pokazał wszystkim co to znaczy ,,talent La Masii " Świetne postępy pozostaje tylko życzyć Barcelonie więcej takich zawodników.Wiem że w kolejce jest Muniesa :)

0

Patrząc że większośc zawodnikow Barcelony to jej wychowankowie to 50 mln pozwala nam na kupno 1 gwiazdy rocznie :D

0

I tak będę śledził twoją jakże piękną karierę mistrzu !

0

Mam pytanie nie na temat ale wazne.

Ciekawe bo podobno Rosell miał się spotkac z Wagnerem ws Cesca :) ciekawe co wynikło z tej rozmowy podejrzewam ze to była ostatnia proba i skonczy sie niepowodzeniem :(

0

Trzymać kciuki :)

0

Fabregas widać że wniósł duzo świeżości do składu

a wynik bedzie rozstrzygnięty w 2 częsci dogrywki mysle ;)

0

Tak tym bardziej że swoją formę już zaprezentował na MŚ.Ibra i jego forma to wielka loteria :D

0

OK może być;) Ale tylko 20 mln?

Chociaż z 2 strony co możemy dostać za spalonego Zlatana ;/

0

seba2811

Teraz to ty sie popisałeś.Czy Barca to tylko zarząd?A jeżeli tak to czy zarząd robi to tylko dla siebie?

Barca to takze kibice i socios jak myślisz czy gdyby oni stawiali temu opór pojawiłoby się zainteresowanie wobec Cesca?

Na to pytanie odpowiedz sobie sam bo wstyd se robisz

0

A ja mam pytanie

Czy transfey Fc Barcelony,Regal Barcy czy Barcy Borges są z tej samej kasy?

0

Hmmmm jak za Robinho to się zgodze

0

Ale graja stylem chyba inny niz ten narzucany jaki ma Barcelona

0

adan23

Człowieku obyś miał racje teraz pocieszam sie tylko twoimi słowami obyś miał racje ale powiedz jak to widzisz i jak sie potoczy ta cała transferowa saga wokol niego?

0

Drodzy Kibice

Powiedzcie mi po co były te deklaracje Cesca dotyczace tej miłosci do Barcelony?A teraz takie coś?Arsenal blokuje transfer?Błagam wytłumaczcie mi to bo nie rozumiem a może to jest zacheta do złozenia lepszej oferty?;D

0

Ciekawe jak on ustawi swój Real Madryt?

Wydaje mi sie ze oni chcą zrobić wszystko jak chce Mou ale czy da sie tak zrobić z gwiazdeczkami Realu?;D Pomyślcie

0

Nie po co on nam?!Najwyżej jeżeli odejdzie Zlatan.Ale pamiętajcie że przeważnie u zawodnika 2 sezon zawsze jest lepszy niż ten 1

0

A ja sie tam tym nie przejmowałem tak kolega z Madrytu co widać :D

zachowanie iście Królewskie że tak powiem :))

0

Wydaje mi sie ze odejść może Marquez a w jego miejsce powróciłby Caceres.Rozwinął sie w Juwe i to widać.Skład na sezon z nim by pasował tylko jeszcze bardzo ważny Cesc!!.Jak dla mnie z takim skladem co bedziemy Real nie ma szans z tym swoim mourinho bardzo mnie ciekawi nowy sezon jak bedzie grał Real jak myślicie?:D

0

Oczywiscie ze Cesc

0

No cóż powodzenia w Premiership

Nie zdziwie się jak bedzie ze Yaya wiecznie kontuzjowany czego mu oczywiście nie zycze

Toure masz godnie reprezentować Barcelona :))Szkoda ze nie u nas

0

Fakt faktem ale predzej czy pozniej wybory beda i to w kazdym klubie na swiecie(no chyba ze maja prywatnych właścicieli beda).Licze że Rossel bedzie kontynuował projekt Laporty,.albo stworzy nowy ale podobny :P

0

Moze Cesc nie jest niezbedny ale potrzebny:)Myślę że skonczy sie na 40min Euro jak co :)

0

Ok niech bedzie

Ale co z tego jak mowicie ze jest

On był od czarnej roboty i to boli bo była fajna rotacja

0

Nie każda klasa pasuje pod styl Barcelony ;))

0

My to możemy tylko przypuszczac.Jesteśmy tylko zwyklymi kibicami,całą resztę już podejmuje Pep i to jego decyzja jak ma byc jezeli kochasz ten klub musisz sie z tym pogodzic i ta jest w moim przypadku

0

TheNewBarca

Nie zapomnij ze wszyscy trenuja tak samo moze inny zasłuzyli na to bardziej?;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?