Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy 26 lat to dla was dużo?
Niektórzy zawodnicy rozwijają sie od 29-31 lat przykład?
Diego Forlan :)
0
Ale jeżeli masz racje Generał Xavi to będę po prostu szczęśliwy :)
0
A na jakiej pozycji on gra na prawej czy lewej obronie bo jeżeli prawej to świetnie!Zmiennik Alvesa i jeszcze jaki kreatywny bo na pewno będzie wystawiany jako def pomocnik :)
0
CO?? Ale numer xd nie wiem co powiedzieć
0
Jak dla mnie to punkt odniesienia w Barcelonie.On pokazał wszystkim co to znaczy ,,talent La Masii " Świetne postępy pozostaje tylko życzyć Barcelonie więcej takich zawodników.Wiem że w kolejce jest Muniesa :)
0
Patrząc że większośc zawodnikow Barcelony to jej wychowankowie to 50 mln pozwala nam na kupno 1 gwiazdy rocznie :D
0
I tak będę śledził twoją jakże piękną karierę mistrzu !
0
Mam pytanie nie na temat ale wazne.
Ciekawe bo podobno Rosell miał się spotkac z Wagnerem ws Cesca :) ciekawe co wynikło z tej rozmowy podejrzewam ze to była ostatnia proba i skonczy sie niepowodzeniem :(
0
Trzymać kciuki :)
0
Fabregas widać że wniósł duzo świeżości do składu
a wynik bedzie rozstrzygnięty w 2 częsci dogrywki mysle ;)
0
Tak tym bardziej że swoją formę już zaprezentował na MŚ.Ibra i jego forma to wielka loteria :D
0
OK może być;) Ale tylko 20 mln?
Chociaż z 2 strony co możemy dostać za spalonego Zlatana ;/
0
seba2811
Teraz to ty sie popisałeś.Czy Barca to tylko zarząd?A jeżeli tak to czy zarząd robi to tylko dla siebie?
Barca to takze kibice i socios jak myślisz czy gdyby oni stawiali temu opór pojawiłoby się zainteresowanie wobec Cesca?
Na to pytanie odpowiedz sobie sam bo wstyd se robisz
0
A ja mam pytanie
Czy transfey Fc Barcelony,Regal Barcy czy Barcy Borges są z tej samej kasy?
0
Hmmmm jak za Robinho to się zgodze
0
Ale graja stylem chyba inny niz ten narzucany jaki ma Barcelona
0
adan23
Człowieku obyś miał racje teraz pocieszam sie tylko twoimi słowami obyś miał racje ale powiedz jak to widzisz i jak sie potoczy ta cała transferowa saga wokol niego?
0
Drodzy Kibice
Powiedzcie mi po co były te deklaracje Cesca dotyczace tej miłosci do Barcelony?A teraz takie coś?Arsenal blokuje transfer?Błagam wytłumaczcie mi to bo nie rozumiem a może to jest zacheta do złozenia lepszej oferty?;D
0
Ciekawe jak on ustawi swój Real Madryt?
Wydaje mi sie ze oni chcą zrobić wszystko jak chce Mou ale czy da sie tak zrobić z gwiazdeczkami Realu?;D Pomyślcie
0
Nie po co on nam?!Najwyżej jeżeli odejdzie Zlatan.Ale pamiętajcie że przeważnie u zawodnika 2 sezon zawsze jest lepszy niż ten 1
0
A ja sie tam tym nie przejmowałem tak kolega z Madrytu co widać :D
zachowanie iście Królewskie że tak powiem :))
0
Wydaje mi sie ze odejść może Marquez a w jego miejsce powróciłby Caceres.Rozwinął sie w Juwe i to widać.Skład na sezon z nim by pasował tylko jeszcze bardzo ważny Cesc!!.Jak dla mnie z takim skladem co bedziemy Real nie ma szans z tym swoim mourinho bardzo mnie ciekawi nowy sezon jak bedzie grał Real jak myślicie?:D
0
Oczywiscie ze Cesc
0
No cóż powodzenia w Premiership
Nie zdziwie się jak bedzie ze Yaya wiecznie kontuzjowany czego mu oczywiście nie zycze
Toure masz godnie reprezentować Barcelona :))Szkoda ze nie u nas
0
Fakt faktem ale predzej czy pozniej wybory beda i to w kazdym klubie na swiecie(no chyba ze maja prywatnych właścicieli beda).Licze że Rossel bedzie kontynuował projekt Laporty,.albo stworzy nowy ale podobny :P
0
Moze Cesc nie jest niezbedny ale potrzebny:)Myślę że skonczy sie na 40min Euro jak co :)
0
Ok niech bedzie
Ale co z tego jak mowicie ze jest
On był od czarnej roboty i to boli bo była fajna rotacja
0
Nie każda klasa pasuje pod styl Barcelony ;))
0
My to możemy tylko przypuszczac.Jesteśmy tylko zwyklymi kibicami,całą resztę już podejmuje Pep i to jego decyzja jak ma byc jezeli kochasz ten klub musisz sie z tym pogodzic i ta jest w moim przypadku
0
TheNewBarca
Nie zapomnij ze wszyscy trenuja tak samo moze inny zasłuzyli na to bardziej?;>