0

OoO?

0

Mam takie przeczucie jak zobaczyłem

Ibra-->Bojan

To chyba jego ostatni mecz w barwach Barcy

0

Ale przyznasz ze jeffren ma ciekawy styl :)

0

25 mln-To za duża kasa

Zdecydowanie 15mln+Hleb

Nigdy nie damy tyle kasy za zawodnika który nie jest potrzebny na gwałt :)

0

Jestem przekonany że razem z Oriolem Fontasem i Alcantarą dokonamy czegoś w tym sezonie :)

0

Ahh i cała Sobota zmarnowana :P

0

Alves też słabiutko

0

Dawać im jeszcze !! 4-1

Troszke pokory dla graczy Barcy

0

Ale wstyd ;(

No ale cóz niekiedy trzeba dostać w dupe :( Szkoda

0

Wychowankowie nie są jeszcze gotowi to fakt :)

ale zeby wygrać wystarczy nam chyba 1-0 na CN

0

Jesteśmy jeszcze bardzo bardzo słabi.Jeszcze za wcześnie na Seville :)

Wbrew pozorom to pozytywny komentarz

0

Kłopoty :)

0

fanthomas

Skąd to wiesz?

0

Ibra ma kontuzję?Boże tylko mnie nie strasz!

0

Nie mam słów zeby to opisać:)

0

AZlatan jak ładnie :)

0

Z nich jedynie jest mile widziany Caceres :) Reszta to nie ten poziom :)

0

Prosze was tylko nie prorokujcie.Dajcie mu szanse :)

Co my zwykli kibice mamy tu do gadania?W rzeczywistości nic nie znamy sie na football'u.Ocenianie zostawmy sztabowi trenerskiemu.Jeżeli o mnie chodzi pokusze się o ocenę po jego 3-4 pierwszych meczach.

0

Myśle że można spróbowac z tym shoutbox'em.Zobaczymy co z tego bedzie bardzo ciekawa propozycja.Jestem za !!

0

Kapsel

W Werderze i tak zarabia mniej :) I wszystko jasne.

Kwestia inwidualnego kontraktu to nie problem :)

0

Ale mozna zaryzykowac za 15 mln :)

0

Ozil jest bardzo ograny w Europie a czy nasz ,,młodzież"jest?Oni dopiero zaczynają a o Ozilu mozna powiedziec ze ma jakies tam doswiadczenie :)

0

z wolnego pinto wyciagnał ładnie :)

0

Jeszcze 1

Villa gra czy sie myle?

0

Pinto rules !! ;D

0

wielkie dzieki KICKIT :)

0

Były jakies zmiany

?

0

OK teraz przerwawchodzi Ibra i do konca bedzie 3-0 :)Poprawic gre w obronie i bedzie dobrze :)

0

Troche błedow w obronie.Musza grac spokojniej

0

Ale Adriano naprawde świetny jest :) A o co chodzi z MEssim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?