Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OoO?
0
Mam takie przeczucie jak zobaczyłem
Ibra-->Bojan
To chyba jego ostatni mecz w barwach Barcy
0
Ale przyznasz ze jeffren ma ciekawy styl :)
0
25 mln-To za duża kasa
Zdecydowanie 15mln+Hleb
Nigdy nie damy tyle kasy za zawodnika który nie jest potrzebny na gwałt :)
0
Jestem przekonany że razem z Oriolem Fontasem i Alcantarą dokonamy czegoś w tym sezonie :)
0
Ahh i cała Sobota zmarnowana :P
0
Alves też słabiutko
0
Dawać im jeszcze !! 4-1
Troszke pokory dla graczy Barcy
0
Ale wstyd ;(
No ale cóz niekiedy trzeba dostać w dupe :( Szkoda
0
Wychowankowie nie są jeszcze gotowi to fakt :)
ale zeby wygrać wystarczy nam chyba 1-0 na CN
0
Jesteśmy jeszcze bardzo bardzo słabi.Jeszcze za wcześnie na Seville :)
Wbrew pozorom to pozytywny komentarz
0
Kłopoty :)
0
fanthomas
Skąd to wiesz?
0
Ibra ma kontuzję?Boże tylko mnie nie strasz!
0
Nie mam słów zeby to opisać:)
0
AZlatan jak ładnie :)
0
Z nich jedynie jest mile widziany Caceres :) Reszta to nie ten poziom :)
0
Prosze was tylko nie prorokujcie.Dajcie mu szanse :)
Co my zwykli kibice mamy tu do gadania?W rzeczywistości nic nie znamy sie na football'u.Ocenianie zostawmy sztabowi trenerskiemu.Jeżeli o mnie chodzi pokusze się o ocenę po jego 3-4 pierwszych meczach.
0
Myśle że można spróbowac z tym shoutbox'em.Zobaczymy co z tego bedzie bardzo ciekawa propozycja.Jestem za !!
0
Kapsel
W Werderze i tak zarabia mniej :) I wszystko jasne.
Kwestia inwidualnego kontraktu to nie problem :)
0
Ale mozna zaryzykowac za 15 mln :)
0
Ozil jest bardzo ograny w Europie a czy nasz ,,młodzież"jest?Oni dopiero zaczynają a o Ozilu mozna powiedziec ze ma jakies tam doswiadczenie :)
0
z wolnego pinto wyciagnał ładnie :)
0
Jeszcze 1
Villa gra czy sie myle?
0
Pinto rules !! ;D
0
wielkie dzieki KICKIT :)
0
Były jakies zmiany
?
0
OK teraz przerwawchodzi Ibra i do konca bedzie 3-0 :)Poprawic gre w obronie i bedzie dobrze :)
0
Troche błedow w obronie.Musza grac spokojniej
0
Ale Adriano naprawde świetny jest :) A o co chodzi z MEssim?