0

I tu w 100% popieram vajcz1984 kto poiwedzial ze bedzie on na lawie ?? moze bedzie On Iniesta i Xavi jednoczesnie w pomocy Trio pozostanie bez zmian a obrona zostanie zmodyfikowana (oczywiscie licze na wzmocnienia) :D

0

Słuchajcie apropo jeszcze Henriqe jesli ktos nie wie jak gra ale ma Polsat Soport mozna zobaczyc jest mecz na zywo :D polecam !!

0

Racja ale napewno przyda sie Zlatan i bardzo dobry lewy obronca i nie zapomnijmy o rotacji !! Jezeli barca ma realizowac swoj plan jasne jest ze musi miec sklad ktory ma lecz moim zdaniem sa jeszcze w nim pewne braki ;)

0

łatwo sie mowi ze mozna wziasc pilkarzy z Barcy Atletic ale oni chyba jeszcze nie sa gotowi no moze niektorzy :D:D

0

Nie rozumiem cie hidalgo4 czy moglbys jasniej ?? :)

0

Bardzo dobrze pewnie bedzie w systemie rotacyjnym !! Ja mysle ze Barca sprowadzi jakiegos rasowego obronca typu A.Cole lub Maxwell ale kazda rotacja sie przyda kto wie moze sie myle :D

0

Hej !! nie możemy tak mówic !! To jest taktyka Laporty to jego decyzja !! moze sie sprawdzi :D:D

0

Maciek

Ale mnie to nie obchodzi czy widziales mnie czy nie . Fakt przesadzilem z tym sezonowcem . Ale trzeba podwazac decyzje Laporty bo na pewno kazda z jego decyzji jest przemyslana . Co do Caceresa coz moze gra dobrze tylko my tego nie zauwazamy moze taka a nie inna ma role ! Pozdrawiam Cules

0

i tu widac ze Maciek jest sezonowcem co mnie wkurza.Wkurzaja mnie te twoje plany kolego !! Co masz do Caceresa ?? to ze jest jeszcze mlody a do mloodych przyszlosc w barcelonie nalezy czy to ze nie mial dosc udanego sezonu oznacza ze nalezy sie go pozbywac !! apropo Aguero po co on nam !! czy nie mozecie pojac ze na nowy sezon barca bedzie musiala zmienic taktyke i wszelkiego rodzaju ustawienia !! naturalne jest to ze inne zespoly beda mieli barcelone rozgryziona !! a Laporta mysli znakomicie chcac sprowadzic Ibrahimovicia za E2 jest on silny !! i wkurza mnie ocena zawodnika pod wzgledem slawy czy techniki powiedzcie czy tylko to liczy sie w football'u ??

0

i tu widac ze Maciek jest sezonowcem co mnie wkurza.Wkurzaja mnie te twoje plany kolego !! Co masz do Caceresa ?? to ze jest jeszcze mlody a do mloodych przyszlosc w barcelonie nalezy czy to ze nie mial dosc udanego sezonu oznacza ze nalezy sie go pozbywac !! apropo Aguero po co on nam !! czy nie mozecie pojac ze na nowy sezon barca bedzie musiala zmienic taktyke i wszelkiego rodzaju ustawienia !! naturalne jest to ze inne zespoly beda mieli barcelone rozgryziona !! a Laporta mysli znakomicie chcac sprowadzic Ibrahimovicia za E2 jest on silny !! i wkurza mnie ocena zawodnika pod wzgledem slawy czy techniki powiedzcie czy tylko to liczy sie w football'u ??

0

Xavi im pokaże jestem tego pewien !!

0

zdecydowanie wole cola niz lahma !!

0

I PEDRO

0

ciesze sie za poleci caceres !! lubie tego zawodnika.Gwiazdy niech se odpoczna ale mysle ze na LM za eto'o moglby wejsc bojan !! ale to juz nie bedzie to samo ! jak bedzie gral Gotia to barca wygra

0

ja w barcelonie widze tylko bruna alvesa ;)

0

a ja cię popieram Olo_17 też bym wolał Zlatana no ale cóż obecnie jaką formę brezentuje E2 no to nie ma co nawet przypuszczac ze nie zostanie w Barcelonie !! przydałby sie Fabraegas i może Ribery !!

0

a ja cię popieram Olo_17 też bym wolał Zlatana no ale cóż obecnie jaką formę brezentuje E2 no to nie ma co nawet przypuszczac ze nie zostanie w Barcelonie !! przydałby sie Fabraegas i może Ribery !!

0

NA ten mecz trzeba spojrzeć z 2 powodow 1 to to ze jestli barca wygra bedzie miala toeoretcznie wieksze szanse na pozyskanie Francka Ribery no a z 2 to liczy sie tylko zwyciestwo Visca el BARCA!!

0

ja wam powiem ze tu cos jest nie tak !! z 1 strony martwi mnie przyszlosc etoo w barcelonie ale z 2 to mi sie wydaje ze dotego skladu dolaczy villa i ibra !! obaj wyrazaja chec gry w tym zespole a barca ma pieniadze zeby sfinalizowac te transfery !! tylko najbardziej ucierpi na tym kamerunski napastnik :(

0

a ten Lass to z jakiego klubu pochodzi ?? i ile za niego dali ??

0

to są 2 największe gwiazdy świata a więc dobrze że się szanująxD

0

Messi 1990 mi chodzi o to że wszyscy z lekka lekceważą Pique i chodzi mi w porównaniu z Evrą tylko i wyłącznie ich umiejętności a jak wiemy Pique chyba jest lepszy tylko musi to udowodnić jest młodszy niż Patrice Evra ale ma jeszcze lepsze walory fizyczne od niego np.wzrost xD PS ale najlepszy jest i tak Bruno Alves ;D

0

Nie można zapomnieć o Pique bo to też jest świetny obrońca reprezentujący barwy Hiszpanii !! Myślę że jest on lepszy niż Evra !!

0

A może zamiast tych 30 byłoby 20 i można by było kupić Bruno Alvesa z Porto i byłaby lewa strona i środek .... a 2 Alves na pewno by się przydał

0

All.Bundy od Keity to ty się kolego odczep!!

0

Hleb to on może.......Ale podawać wodę xDD

0

Wiesz co KoksCules mi się wydaje że nie tyle będzie najlepszym wzmocnieniem lecz najlepszym piłkarzem w Barcelonie !

0

nie bez przesady aż 50 mln ?

0

A ja bym teżwidział Bruno Alvesa myślę że jest lepszy niż Milito......

0

no fajnie ja też się ciesze ale to tylko pogłoski a nawet jeśli są prawdziwe to wiecie że Bayern łatwo go nie sprzeda ale z całego serca życzę mu żeby wstąpił w szeregi Barcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?