0

Rafinha, Arda, Andre Gomes. To w tej chwili gracze niepotrzebni, na których można zarobić wiec trzeba sie nad tym zastanowic. Przydalby sie jeszcze jeden klasowy ŚP chyba, że Alena wskoczy w przyszlym roku, bo Iniesta sie kończy Rakitic tez ma swoje lata. Busi też już 30 na karku wiec trzeba pomalu sciagac mlodych na lata do skladu. A nie zapominajmy o Suarezie.

9

Niech sobie przypomna pressing, bo bardzo daleko im do niego

0

Tutaj jeden srodkowy pomocnik nie da nic. Potrzebnych jest 2. No i prawy obronca... Coutinho i Bellerin + jeszcze jeden do pomocy.

0

Alli z Tottenhamu i Coutinho z Liverpoolu do srodka pomocy, iniesta lawka, bellerin prawa obrona. Arda na sprzedarz, Gomes to samo, i wprowadzac alenie do 1 zespolu. Wielka szkoda ze sprzedali Thiago, znow talent oddany za grosze. Nie mozna zapomniec o srodku obrony, Pique juz 30 lat prawie i przydalby sie klasowy zmiennik bo jak odejdzie Masche i Mathieu to zostajemy bez zmiennika... Prawda jest taka, ze tak mocnej lawki jak real nie bedziemy miec przez 3/4 sezony

1

Leo zagral dzis fatalnie niestety, nie mial dnia a neymara brakowalo zeby to nadrobil, niestety nie mamy zawodnikow w formie teraz

0

Każda pomoc w 1/8 LM wygląda lepiej niż nasza niestety. Monaco bardzo mi sie podoba i kibicuje im :) A my jeżeli wykorzystamy potencjal i Lucho wymysli cos sensownego to powinnismy powalczyc z PSG

0

Najlepszy transfer to Pique

4


Polecam! Chce zeby taka gra wrocila

0


TEGO MI BRAKUJE W TYM SEZONIE PANOWIE

2

Ja bym jeszcze dodał alvesa który był maskotka drużyny, potrafił rozluźnić atmosferę i zajebiscie grał tiki take z messim. Walczak !

0

KIEDY BARCA COS strzelila ze stalego fragmentu glowa. Wolne z boku i rozne to zadne zagrożenie z naszej strony

0

A i jeszcze jedno. Szkoda ze nie ma sancheza messi moglby grac w pomocy a alexis prawe skrzydlo.

2

Udzielam się bardzo rzadko, widać ile dawał nam alves. Potrafil grac z klepki, szybkie wyjscie spod presingu. Nie widać w tych chlopakach wiary, enrique musi odejsc bo nie potrafi ich zmobilizowac, nie graja szybkiej pilki, neymar probuje do przodu ale sam nic nie zrobi. Messi tragedia ale niestety nie zawsze wychodzi. Prosze niech ten mecz sie juz konczy bo bedzie wyżej. Chyba ze barca strzeli 1 bramke i da nadzieje w rewanzu. Dzieki

0

Prawda jest niestety taka że nie wytrzymali sezonu kondycyjnie. Zwróćmy uwagę że wszystko się zjebalo po przerwie na reprezentacje. Dalekie wyloty msn bo wszyscy z Ameryki południowej, do tego dochodzi bardzo wąska i słaba lawka. A już o średniej wieku once de gala nie wspominając. To wszystko się na to składa. Koke do pomocy marquinios obrona i jakiś napastnik, szkoda mi sancheza ale może dybala

0

Mogliby dodac jeszcze na naszej stronie statystyki i po kazdej kolejce je uaktualnić :P

1

A mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego od tego sezonu nie ma juz zadnego meczu LM w otwartej TV, finału też nie bedzie mozna obejrzec na otwartych kanalach?

4

Chciałbym, żeby w zakładce --Sezon-- terminarz 2015/2016, obok meczu było podane na jakim programie jest jego transmisja, przynajmniej jezeli chodzi o mecze na kanalach otwarych, kiedyś juz takie rozwiazanie sie sprawdzilo. Kto jest za? nie ma z tym zbyt wiele pracy a fajnie ulatwia :)

0

Chciałbym zeby na koniec sezonu byli ex equo na 1 miejscu w bramkach w lidze, pieknie by to wygladalo

0

A ja mam nadzieje, że Messi troche podgoni z bramkami Neya i Sua :) 4 brameczki Messi, i po jednej pozostali z MSN ! Visca el Barca !!!

0

Komentarz usunięty

1

Brak słów na tą gre... żadnego pomysłu nie mają

0

Szkoda, że nie można powiedzieć tego samego o obrońcach :( mam tu na myśli Verma... i Douglasa :/

0

W tym roku (zimowe okno) trzeba kupić koniecznie prawego obrońce, który tak jak Dani będzie ofensywny. To ostatni jego sezon w Barcelonie, ma już swoje lata i nie imponuje tymi dograniami co wcześniej (chociaż udało mu się w el Clasico do Suareza! )

0

Valdes ma godnego następcę! Ter Stegen się przy nim wiele nauczy :)

0

Najwspanialszy moment podczas jego gry w Barcy to strzelenia bramki w półfinałowym meczu z Chelsea a w reprezentacji w finale Mistrzostw Świata :) Nigdy mu tego nie zapomne ! Bądź z nami jak najdłużej, w jak najlepszej formie Andres!

0

Czas na Afellay'a ! Pep powinien już dać mu szanse. :)

0

Jeżeli wynik będzie 3:0 dla nas to powinni obaj sie wykartkować. Na Camp Nou w srodku może zagrac Pique z busquetsem i keita jako defensywny. Nie można ryzykować kartki dla Puyola i Masche przed finałem. Licze na wspaniały spektakl w środę!!! Już nie moge sie doczekać.

0

Przydałby się teraz Villa jako trzecia siła ognia za Messim i Alexisem. Jego doświadczenie mogłoby pomoc ...

0

Liczę na Messiego i Alexisa że zbombardują włochów !!! a tak w ogóle ciekawe jak CN przywita Ibre...

0

Moim zdaniem Alexis był najlepszy, walczył najwięcej, Thiago też nie zagrał źle. Co do Tello to fakt, że powinien wchodzic na ostatnie 20-25 minut kiedy obrońcy są już zmęczeni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?