0

fighterFCB
Masz rację, widać, że Alexis się rozkręca wczoraj jego gra na prawdę mi się podobała ! Walczył do końca :)

0

Może Messi był wczoraj sparaliżowany transparentem na jego cześć. We wtorek zobaczymy go zmobilizowanego na 110% ! Jestem pewien! To on w wielkich meczach robi różnice

0

Wrócił nasz najlepszy Pique ! Teraz mamy 3 środkowych obrońców w szczytowej formie!

0

Alexis Sanchez !

0

Pamiętajmy o arcyważnej bramce z Madrytem na Bernabeu :) Niesamowita szybkość i dynamika. Chyba tylko On pod tym względem dorównuje Leo.

0

Strzelcy w Lidze Mistrzów:
12 Lionel Messi FC Barcelona
11 Mario Gomez Bayern Monachium
7 Karim Benzema Real Madryt
6 Cristiano Ronaldo Real Madryt

0

Niestety ale wczoraj było widać jak Messi poślizgnął się przy wolnym, Alves tez sie slizgal, ale milan tez malo co nie stracil bramki przez swoje boisko, byc moze bylo to celowe na Barce. Im gorsze boisko tym pilka leci bardziej nieprzewidywalnie

0

Nie ma nagrody. Messi ma 55 bramek strzelonych w tym sezonie w wszystkich rozgrywkach, więc już pobił swój rekord.

0

Mam nadzieje że u siebie pokażą to czego nie mogli wczoraj pokazać, pamiętajmy że spotkało nas wiele złego w tym sezonie. Najgorsza sytuacja z Abidalem która na pewno odbija sie na drużynie, ale zrobią wszystko, żeby dla niego po raz kolejny wznieść puchar. Tak jak to było rok temu, kiedy wznosił go sam "NASZ KRÓL ERIC !!!!"

0

Chłopaki zrobią wszystko, żeby wygrać dla Abidala. Trzeba być z nimi i wspierać ich w trudnych sytuacjach. Ten sezon jest wyjątkowo pechowy... Sanchez kilka kontuzji, Villa złamana noga, Afellay i Fontas zerwane wiezadla, Abidal pewnie zakończy gre. Mimo to Barca jest w grze i pokazuje w każdej chwili jaką jest wielką rodziną! Visca el Barca !

0

Messi 4?

0

Messi 4?

0

Ibra dostanie chyba note 1 ;/

0

Ibra sam wie ze cos z nim nie tak i potrzebuje czasu

0

cos jest z ibra nie tak

0

A myslalem ze Barca wyszla z kryzysu... nie jest dobrze jak tylko Alves gra na swoim poziomie reszta ponizej :( nawet messi troszeczke spuscil z tonu ale nie ma z kim grac

0

Alves i Messi najlepsza para "znowu"

0

Alves dzisiaj znow jest jednym z lepszych, militto dobrze zastepuje puyola. Niestety slaby mecz Barcy druzynowo duzo strat i niedokladnych zagran. Maxwell i Ibra nie ciekawie tak jak Keita

0

Pedro podal w tej ostatniej akcji prosto w nogi messiego a nie wylozyl mu tej pilki dlatego. Dzieki alvesowi w koncu szybsza gra jest

0

przepraszam ze takie pytanie ale moge prosic o link z meczykiem ?

0

Nie jest zle ibra cos sie slizga chyba murawa mokra jest. Zobaczymy drugie 45 minut. Barca sie rozkrecila i bedzie dobrze tak czuje. Czas pokaze

0

Macie jakiegos lepszego linka jezeli mozna prosic?

0

Tym razem nawet Palop nie pomogl :) Znow mial szczescie przy kilku akcjach gdzie w niego pilka poleciala bo by bylo z 6:0 :P Brawo panowie oby tak dalej :) Abidal,Mesii i Iniesta super mecz a Pedro Joker znow po wejsciu strzelil :)

0

Hmm ja jestem tylko ciekaw czy w ogole jest sens pisac tu komentarze bo logicznie myslac to za kogo Wayne by gral? :) Ibre czy messiego?:> Mało prawdopodobne. Inna opcja, o wiele lepsza... to kupno Fabregasa i Robinho :) Pozdrawiam.

0

Ha! Alves dużo wniesie do składu :)) znowu te rajdy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?