0

@dzagos ehh w ogole nic nie idzie odpalic :(

1

Też ma ktoś może problem z odpaleniem meczu na kompie, przez przeglądarkę? Chodzi o Canal Plus Online, na apce w telefonie wszystko działa.

0

@Dankhog niestety ale tam posiada kupon rabatowy, znaczy się pieniążki na bonie z gwarancji z innego sprzętu.

1

Witam, szukam laptopa do 2.5, z media markt, dla studentki budownictwa, cad itd.
Byłby w stanie ktoś coś polecić?
Dziękuję bardzo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@doc się zastanawiam po co ten z 10 gościu walczył tak o piłkę żeby nie wyszła, poczym stracił piłkę na rzecz Chiesy i cyk brameczka.

3

@D10SLEO narazie jest Delta, ciekawe czy im liter z greckiego wystarczy.

0

@Bykunn owszem zgadzam się. A Mati mówił o tym na zebraniu zarządu na KS. Nawet jak w Anglii był, to wymagali od niego jednego testu i potem na Wembley osobnego, także testy testy testy xd

5

@Bykunn mówił, że się szczepil. Chyba wymagali testów i tak.

0

@macio_944 z początku było dużo takich, jak Quebo czy Ebebenge. Mi z tych mniej popularnych to przypadł do gustu ze Śliwką i Rutkiem.

0

Znacie może jakiś patch/update do fm20, żeby można było zrobić, w dużym skrócie, fm21 na silniku fm20?

2

@norbi77 Where Is Jessica Hyde?

14

@xVENUMx z tlenem czy bez? To jakby nie było ważna sprawa.

0

@Kote zaciekawiłeś mnie Shadow Tactics, dzisiaj jest w promocji na steamie, aż wziąłem. Troszke mi to przypomina o Robin Hood: Legenda Sherwood.
@MichalZZZ a co do strategii to polecam Medka 2.

0

@robsesh również się zastanawiam nad 21, warto?

0

@Pablit patrząc w jakim klubie gra to może tak być, nie jestem aż tak zorientowany w temacie siatkówki. Jak zaczyna się jakaś duża impreza to się człowiek bardziej interesuje i patrzy na tych zawodników, a tak w sezonie ogórkowym to niestety nie.
A odnośnie Bednorza, Twoim zdaniem też mu nie idzie zbyt dobrze w tym Kazaniu, jakby nie patrzeć jednym z najlepszych klubów?

0

@Encore teraz troszkę sprawdziłem o nim informacji, na pozycji przyjmującego to mamy z kogo wybierać, także nie dziwie się że nie dostaje powołania.

0

@Encore nie orientuje się zbyt mocno, ale chyba w pierwszej reprezentacji zbyt dużo nie grał, nie?

0

@Dzemix111 szału nie ma, dopoki nie odszedł do OM, chociaż i tak liczby mógłby mieć lepsze.

0

Gra ktoś z was w Valorant i ma problemy z pobraniem nowego patcha? Serwery przepełnione czy coś? Strasznie wolno pobiera :(

0

@robsesh Szkoda że nie mam porównania z 18, ale w 20 dobrze mi się grało. Wydaje mi się, że Lipskiem to powinieneś spokojnie robić wyniki. Próbuj może coś innego, zmiana ustawienia, nastawienia itd. Może coś trafisz. W lidze niemieckiej zawsze łatwo mi się grało, nawet jak nie miałem dobrej druzyny.

0

@damiano996 teraz troszkę nam zamknął usta, trojeczka i szansa na półfinał.

0

@damiano996 Dudek zaliczył zjazd niesamowity, od wicemistrza, do gościa który nie liczy się w grand prix.
Ale Falubazowi uratował cztery litery.

0

@patrykzmc2000 zawsze z zaciekawieniem oglądałem mecze Srok, może niezbyt często, ale jednak lubię ten klub. Mecz z Arsenalem, który skończył się 4-4 i piękna bramka Tiote, zapadł mi najbardziej w pamięci.
A transfery wydają się nawet ciekawe.

1

@emeu zależy jak na to patrzeć, oczywiście z przymrużeniem oka, to wiele wód koło Szczecina to wody morskie, więc w teorii może leży nad morzem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsesh w to się nie bawiłem, treningi zlecam sztabowi. A z treningiem indywidualnym to różnie. Ostatnio grupy mentorskie stworzyłem, ale trzeba mieć doświadczonych zawodników.

1

@damiano16398 VfB Stuttgart, już nie pamiętam ale chyba w drugim albo trzecim sezonie.

0

@damiano16398 na początku dużo u mnie grał, ale później nie mogłem znaleźć mu miejsca na boisku. Jakoś nie dawał tego co inni, więc siedział na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?