0

Jak jej idzie? Widziałem ze przegrywała. 6-4 i w drugim 3-1. A obecnie?

0

Kicker potwierdził tą informację. A to, wydaje mi się, że źródło godne zaufania.

2

We Włoszech Polacy radzą sobie z rożnym szczęściem, być może bedzie to dla niego dobra opcja. Ja jednak, jak Ty, chciałbym jego transferu do Niemiec, Holandii. Pożyjemy zobaczymy.

0

Sam właśnie kończę geodezji i nie jestem przekonany co do tego kierunku. Teraz jest bardzo dużo geodetów, z mojej klasy akurat na 31 osób tylko 2-3 wiążą przyszłość z geodezja. Z czego dwie są naprawdę w tej dziedzinie bardzo dobrzy. Na studia geodezyjne trudno się dostać, jeśli mówimy o dziennych i na dobrych uczelniach. A po studiach przydałoby się zrobić uprawnienia, co wymaga najpierw kilku lat doświadczenia w zawodzie i dopiero wtedy można zdawać.

0

Po technikum geodezyjnym kończysz z dyplomem Technika Geodety. Niestety nie możesz sam wykonywać prac, znaczy możesz ale i tak muszą być podpisywane przez osoby, które posiadaja odpowiednie uprawnienia.

1

Kiedyś przeczytałem/słyszałem o tym, że Assou-Ekotto gra w piłkę nie z miłości a dla pieniędzy. Po prostu traktuje to jako zawód. Swego czasu dobrze wykonywał tą "robotę".

0

Fajnie byłoby jakby odszedł do Kogutów. Myślę, że mógłby rywalizować tam o pierwszy skład i wniósłby odpowiednią jakość. A Tottenham potrzebuje środkowych obrońców, bo w przyszłym sezonie najprawdopodobniej Liga Mistrzów zawita.

0

Taki jest jego styl. To faktycznie może irytować, ale na boisku potwierdza swoją wartość, więc może sobie takie rzeczy gadać.

0

Szkoda Newcastle, mam nadzieję że Benitez ich wyciągnie ze strefy spadkowej. Lubię ten zespół. Oby się utrzymali.

0

Komentarz usunięty

0

Chelsea Londyn*

0

Najlepiej postarać się o kupno i od razu wypożyczyć do słabszego klubu z ligii hiszpańskiej.

2

Na Eleven, akurat przerwa.

0

Zdecydowanie Deadpool. Świetny film, byłem w ostatnią niedziele. Na pewno nie będziesz się nudzić i żałować pieniędzy.
PS. zostań do końca na napisach.

0

Zgadzam się, teraz można gdybać czy się sprawdzi czy nie, dopóki go nie zobaczymy to się nie dowiemy. Zawsze, tak jak mówisz, jest bilet w drugą stronę.

0

Mahrez to byłby naprawdę dobry transfer, tylko czy będzie to opłacalne dla samego zawodnika? Lisy gwarantują mu pierwszy skład i miano gwiazdy, ale jak dobrze wiemy Barcelonie się nie odmawia.

0

Dobrze jakby tak zostało również po rewanżu. No może żeby Realowi gorzej poszło.

0

Raczej to Juventusowi się nie uda. Chociaż może będzie remis 2-2?

0

Jak wczoraj, na tle naszej drużyny, wyglądał Halilović??

0

Benfica zawsze słynęła z takich zagrań, tu przyznaje racje. Tylko właśnie chodzi mi o to, że o tak młodego i w sumie niedoświadczonego zawodnika takie pieniądze.
Jednak na takie rzeczy już nic nie poradzimy, jak United chce to niech kupuje. Wg, mogliby dać szanse jakiemuś swojemu wychowankowi, a nóż dałby rade.

0

Koleś zagrał kilka spotkań i już takie pieniądze za niego. Masakra co się dzieje z rynkiem transferowym. Ale jak chcą niech kupują

14

Witam wszystkich użytkowników,
zaczynam swoją zabawę z tym forum.
Zawsze czytam komentarze, a teraz zaczne sam je pisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?