La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 819 Culés

1

Benitez będzie bronił przed spadkiem Newcastle. Trochę szkoda, zwłaszcza, że sam miałem złudne nadzieje, że po sezonie zastąpi Neville'a w Valencii i w przyszłym sezonie, któregoś ranka odpaliłbym Przegląd Prasy i przeczytał nagłówki w Marce i Asie - Rafa's Revenge czy coś w tym stylu ;)

0

@Krzysztof_FCB Szkoda Newcastle, mam nadzieję że Benitez ich wyciągnie ze strefy spadkowej. Lubię ten zespół. Oby się utrzymali.

konto usunięte

1

@Krzysztof_FCB Valencia może planuje ściągnąć Pellegriniego z City? W końcu wraz z końcem sezonu będzie wolny, a to nie gorsza półka niż Benitez.
Oczywiście ja tego nie wiem ale skoro z Nevillem nie jest za dobrze (aczkolwiek ostatnio i tak trochę lepiej) to uważam że Peter Lim powinien sięgnąć po kogoś lepszego by Valencia znowu walczyła w lidze o LM, a może i coś więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?