Ale czym ma cię wkurzyć ? Że Barcelona wywaliła prawie 100 mln na piłkarza, który nie był sprawdzony w Europie ? To powód do denerwowania się ? To raczej powód do wyśmiania Barcelony, bo przecież brak stopera był bardzo widoczny, a oni walą 100 mln na 21 letniego chłopaka z Brazylii.
A Wy się śmialiście niedawno, że to Real wywalił 100 baniek na Bale'a, a teraz jak wychodzi, że to Barca mogła wyrzucić tyle na Neymara to nagle nic ? Widać jaka tutaj panuje hipokryzja. Śmiech na sali.
Komentarze
0
0
Neuer najlepszy na świecie, Valdes przy nim może się schować.
0
No to zaczyna się to nadzwyczajne posiedzenie... Pewnie po tym będzie decyzja o rezygnacji Rosella.
0
Ale czym ma cię wkurzyć ? Że Barcelona wywaliła prawie 100 mln na piłkarza, który nie był sprawdzony w Europie ? To powód do denerwowania się ? To raczej powód do wyśmiania Barcelony, bo przecież brak stopera był bardzo widoczny, a oni walą 100 mln na 21 letniego chłopaka z Brazylii.
A Wy się śmialiście niedawno, że to Real wywalił 100 baniek na Bale'a, a teraz jak wychodzi, że to Barca mogła wyrzucić tyle na Neymara to nagle nic ? Widać jaka tutaj panuje hipokryzja. Śmiech na sali.
0
To dziwne, bo w ostatnich 3 latach Real i Barcelona osiągnęły podobną liczbę pucharów...
0
Buahahaha...
0
Neuer najlepszy na świecie, Valdes przy nim może się schować.
0
Sprzedać wszystkich wymienionych. Oni nic nie wnoszą do drużyny.
0
Real jak zwykle najlepszy.
0
To dziwne, bo w ostatnich 3 latach Real i Barcelona osiągnęły podobną liczbę pucharów...