Wczoraj
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Neuer najlepszy na świecie, Valdes przy nim może się schować.
0
No to zaczyna się to nadzwyczajne posiedzenie... Pewnie po tym będzie decyzja o rezygnacji Rosella.
0
Ale czym ma cię wkurzyć ? Że Barcelona wywaliła prawie 100 mln na piłkarza, który nie był sprawdzony w Europie ? To powód do denerwowania się ? To raczej powód do wyśmiania Barcelony, bo przecież brak stopera był bardzo widoczny, a oni walą 100 mln na 21 letniego chłopaka z Brazylii.
A Wy się śmialiście niedawno, że to Real wywalił 100 baniek na Bale'a, a teraz jak wychodzi, że to Barca mogła wyrzucić tyle na Neymara to nagle nic ? Widać jaka tutaj panuje hipokryzja. Śmiech na sali.
0
To dziwne, bo w ostatnich 3 latach Real i Barcelona osiągnęły podobną liczbę pucharów...
0
Real jak zwykle najlepszy.
0
Buahahaha...
0
Bo jesteś słaby psychicznie. Ja nie dawałbym satysfakcji tym którzy składają te skargi i walczyłbym do końca.
0
Rosell myśli, że ucieknie... Policja i tak go znajdzie.
0
Neymar będzie musiał wrócić do Santosu.
0
Standard...
0
A tak btw. Mata lada moment nowym piłkarzem United.
Jak dla mnie źle wybrał, Manchester w tym sezonie jest bardzo słaby i nie wiem co on tam chce osiągnąć.
0
No i dobrze, niech idzie oszust. Ucieka teraz bo namieszał przy transferze Neymara.
0
Bez powodu tych gróźb nie dostaje.
0
Czyli faktycznie coś jest na rzeczy, bo ucieka haha ! Niech idzie oszust jeden.
0
Sprzedać wszystkich wymienionych. Oni nic nie wnoszą do drużyny.
0
Bardzo dobry mecz.
0
Jest GOOOOL !!! Brawo Levante !
0
No z tym trzeba się zgodzić.
0
I bardzo dobrze !
0
Rozniosą *
0
Coś czuje, ze rośniosą Barcelone...