0

0

Neuer najlepszy na świecie, Valdes przy nim może się schować.

0

No to zaczyna się to nadzwyczajne posiedzenie... Pewnie po tym będzie decyzja o rezygnacji Rosella.

0

Ale czym ma cię wkurzyć ? Że Barcelona wywaliła prawie 100 mln na piłkarza, który nie był sprawdzony w Europie ? To powód do denerwowania się ? To raczej powód do wyśmiania Barcelony, bo przecież brak stopera był bardzo widoczny, a oni walą 100 mln na 21 letniego chłopaka z Brazylii.
A Wy się śmialiście niedawno, że to Real wywalił 100 baniek na Bale'a, a teraz jak wychodzi, że to Barca mogła wyrzucić tyle na Neymara to nagle nic ? Widać jaka tutaj panuje hipokryzja. Śmiech na sali.

0

To dziwne, bo w ostatnich 3 latach Real i Barcelona osiągnęły podobną liczbę pucharów...

0

Real jak zwykle najlepszy.

0

Buahahaha...

0

Bo jesteś słaby psychicznie. Ja nie dawałbym satysfakcji tym którzy składają te skargi i walczyłbym do końca.

0

Rosell myśli, że ucieknie... Policja i tak go znajdzie.

0

Neymar będzie musiał wrócić do Santosu.

0

Standard...

0

A tak btw. Mata lada moment nowym piłkarzem United.
Jak dla mnie źle wybrał, Manchester w tym sezonie jest bardzo słaby i nie wiem co on tam chce osiągnąć.

0

No i dobrze, niech idzie oszust. Ucieka teraz bo namieszał przy transferze Neymara.

0

Bez powodu tych gróźb nie dostaje.

0

Czyli faktycznie coś jest na rzeczy, bo ucieka haha ! Niech idzie oszust jeden.

0

Sprzedać wszystkich wymienionych. Oni nic nie wnoszą do drużyny.

0

Bardzo dobry mecz.

0

Jest GOOOOL !!! Brawo Levante !

0

No z tym trzeba się zgodzić.

0

I bardzo dobrze !

0

Rozniosą *

0

Coś czuje, ze rośniosą Barcelone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?