CI którzy piszą o kataloni i Barcelonie brzydkie słowa, są naprawdę zjebani. Mama was hyba nie kocha albo poprostu jest tak (wasza stara) zjebana że sie za was nie wstydzi!! Visca El Barca!!
Nic na to nie poradzimy że nie przeszliśmy dalej! Chłopaki dawali z siebie 100% nawet Thierry którego tak za wszystko obwiniacie. Mam nadzieję że zrewanżujemy się im w lidze. Wszystkiego nie wygrają! Bravo za walkę chłopaki :)
Komentarze
0
BAN
0
Dziękujemy Guardiola! Dziękujemy Barcelono! I tak jesteście Najlepsi!! Nikt wam nie dorówna ;) Gracias...
0
CI którzy piszą o kataloni i Barcelonie brzydkie słowa, są naprawdę zjebani. Mama was hyba nie kocha albo poprostu jest tak (wasza stara) zjebana że sie za was nie wstydzi!! Visca El Barca!!
I TAK JESTEŚMY NAJLEPSI! Vamos po lige!!
0
Hym... czyżby do następna zagrywka Mourinho?! ciekawe...
Miejmy nadzieję że się nie wyleczy do środowego meczu na Nou Camp!!
0
Czy naprzeciw niemu czy nie i tak musimy urządzić remontade! :)
0
Dajcie spokój przecież gramy z najgorszym zespołem w lidze.
Mam nadzieję że Henry strzeli ze 2 gole i przekona Pepa by wybiegł w pierwszym składzie na boisko w meczu z interem!
0
Nic na to nie poradzimy że nie przeszliśmy dalej! Chłopaki dawali z siebie 100% nawet Thierry którego tak za wszystko obwiniacie. Mam nadzieję że zrewanżujemy się im w lidze. Wszystkiego nie wygrają! Bravo za walkę chłopaki :)
0
Barca Barca Barca!! Jedziemy z koksem po trofeum!
0
Ja Wierzę do końca!
0
Kurde no szkoda mi go! Nie mam pojęcia jaki skład wystawi Pep ;/