O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 188
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

Dziękujemy Guardiola! Dziękujemy Barcelono! I tak jesteście Najlepsi!! Nikt wam nie dorówna ;) Gracias...

0

CI którzy piszą o kataloni i Barcelonie brzydkie słowa, są naprawdę zjebani. Mama was hyba nie kocha albo poprostu jest tak (wasza stara) zjebana że sie za was nie wstydzi!! Visca El Barca!!

I TAK JESTEŚMY NAJLEPSI! Vamos po lige!!

0

Hym... czyżby do następna zagrywka Mourinho?! ciekawe...

Miejmy nadzieję że się nie wyleczy do środowego meczu na Nou Camp!!

0

Czy naprzeciw niemu czy nie i tak musimy urządzić remontade! :)

Zobacz wszystkie

0

Dajcie spokój przecież gramy z najgorszym zespołem w lidze.

Mam nadzieję że Henry strzeli ze 2 gole i przekona Pepa by wybiegł w pierwszym składzie na boisko w meczu z interem!

0

Nic na to nie poradzimy że nie przeszliśmy dalej! Chłopaki dawali z siebie 100% nawet Thierry którego tak za wszystko obwiniacie. Mam nadzieję że zrewanżujemy się im w lidze. Wszystkiego nie wygrają! Bravo za walkę chłopaki :)

0

Barca Barca Barca!! Jedziemy z koksem po trofeum!

0

Ja Wierzę do końca!

0

Kurde no szkoda mi go! Nie mam pojęcia jaki skład wystawi Pep ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?