Wedziu10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
Dziękujemy Guardiola! Dziękujemy Barcelono! I tak jesteście Najlepsi!! Nikt wam nie dorówna ;) Gracias...
0
CI którzy piszą o kataloni i Barcelonie brzydkie słowa, są naprawdę zjebani. Mama was hyba nie kocha albo poprostu jest tak (wasza stara) zjebana że sie za was nie wstydzi!! Visca El Barca!!
I TAK JESTEŚMY NAJLEPSI! Vamos po lige!!
0
Hym... czyżby do następna zagrywka Mourinho?! ciekawe...
Miejmy nadzieję że się nie wyleczy do środowego meczu na Nou Camp!!
0
Czy naprzeciw niemu czy nie i tak musimy urządzić remontade! :)
0
Super że wygraliśmy. No i cieszy nasza gra :) W środe pokarzemy kto jest najlepszy! Barca!!
0
Dajcie spokój przecież gramy z najgorszym zespołem w lidze.
Mam nadzieję że Henry strzeli ze 2 gole i przekona Pepa by wybiegł w pierwszym składzie na boisko w meczu z interem!
0
Trudno. Będziemy musieli sobie poradzić bez Tarzana! Mam nadzieję że Milito nie zepsuje nam tego meczu. :) Vamos Barcelonos! :D
0
Nie moge się doczekać już meczyku na naszym stadionie! Wierzę w tą drużynę!!
0
90 tysięcy kibiców na stadionie.!! Myślę że każdy piłkarz da z siebie 110 %. Trzeba wierzyć...
0
popieram go! troche ostro nas zaatakował no ale taka prawda! Zobaczymy czy będzie mądry po meczu na Camp Nou! Vamos Barca!!
0
Kocham Cię Guardiola!
Wierzymy w Ciebie i w naszą ukochaną drużynę!
Dajcie z siebie wszystko. proszę...!
0
Ja już tego nie rozumiem. Czemu takie dziwolągi sędziują takie mecze?! Mam nadzieję że za tydzień sędzia będzie bardziej wyrozumiały! Vamos!!!
0
Mogli wygrać! gadali by inaczej!
0
A mam takie pytanie.
Jak Barca strzeli 2 gole nie tracąc żadnego na CN. przechodzi dalej?! czy jak?
0
Nowik nie czas na żarty :D
0
Nie wiem kto słyszał ale pod koniec spotkania przy stanie 3-1 kibice Barcy zaśpiewali nasz hymn! :) to znaczy że większość jeszcze wierzy
! i bardzo dobrze.
0
Kurde weście opanujcie dupy! Cholera jasna chłopaki dają z siebie wszystko, zapierdzielają ile mogą a wy jeszcze tego nie doceniacie? co wy sobie myślicie! że co. że w każdym meczu bedziemy strzelać po 4 czy 3 gole? ludzie no... głowy do góry. jeszcze jest mecz na Camp Nou!
0
Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie! Kocham Cię Barcelono!
Teraz zagramy u siebie i myślę że rozpier... ten pewny siebie inter!
Vamos Barca!! Wiara...
0
Nie ma co się martwić! Teraz nie można stracić bramki a najlepiej by było strzelić i bedzie dobrze :) Więrzę w zwycięstwo!! Vamos Barca!!
0
Nie moge się już doczekać. Myślę że remis bramkowy by nam wystarczył! Chociaż oczywiście jak zawsze gramy o zwycięstwo! Wierzę w naszych chłopaków! Vamos FC Barcelono!
0
" Musimy zniszczyć grę Barcelony i to zrobimy "
Jeszcze się zdziwi! Już hormony mi buzują. Nie moge się już doczekać. 3.5 h. :D
0
ale śmieszne! żartowniś się znalazł. Nie lubie go!
0
VISCA EL BARCA! taki tytuł.
0
Visca El Barca!!
0
Tytuł: Visca El Barca!
0
barcama
" Goniec - Visca El Barca! " :) Fajna nutka!
0
Jakieś Hala "Dziecko" weszło na naszą stronę. Prosimy o bana dla niego za bluzganie!
0
I tak są najlepsi! Wkońcu to Rega ;)
0
Nie rozumiem ludzi którzy od razu po zremisowanym spotkaniu naskakują na Pepa. Może i popełnił błąd, tak człowiek się myli no ale przypomnijcie sobie dzięki komu wygraliśmy w poprzednim sezonie tyle Trofeów i dzięki komu gramy tak piękną piłkę. pzdr. dla normalnych!