0

Zgadzam się z Dzejkiem! Jeżeli wyzdrowieją podstawowi piłkarze Barcelony, to nie mamy się co zamartwiać. Trzeba wierzyć.

0

On chce ujżeć najlepszego Eto a my chcemu ujżeć najlepszą Barcę! Wierzę w zwycięstwo!

0

Niech trenują! Przed nimi arcy ważne mecze! Już nie moge się doczekać wtorku godziny 20.45! Vamos Barca!

0

Wierzę bo Kocham Barcę! Kocham ten klub, Kocham tam wszystkich! We wtorek zmieżymy się z silnym zespołem i mam nadzieję że po meczu będziemy usatysfakcjonowani wynikiem spotkania! Vamos Vamos!

0

Oby tak było oby Lionel zagrał we wtorek! Bóg jest z nim!

0

Smutno mi! Nie wiem co mam myśleć! Kurcze tylko remis. Mam nadzieję że we wtorek będzie inaczej! Jak nie wygramy z Interem na Camp Nou to będzie trudno zakwalifikować się dalej. Pózniej mecz z R.M będzie trudno ale wierzę w zwycięstwo. Pzdr, Trzymajcie kciuki cules!

0

Boje się że sobie nie poradzimy no ale wierzę!

0

Powodzenia piłkarze. Wierzę w wasze umiejętności!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?