Wedziu10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z Dzejkiem! Jeżeli wyzdrowieją podstawowi piłkarze Barcelony, to nie mamy się co zamartwiać. Trzeba wierzyć.
0
On chce ujżeć najlepszego Eto a my chcemu ujżeć najlepszą Barcę! Wierzę w zwycięstwo!
0
Niech trenują! Przed nimi arcy ważne mecze! Już nie moge się doczekać wtorku godziny 20.45! Vamos Barca!
0
Wierzę bo Kocham Barcę! Kocham ten klub, Kocham tam wszystkich! We wtorek zmieżymy się z silnym zespołem i mam nadzieję że po meczu będziemy usatysfakcjonowani wynikiem spotkania! Vamos Vamos!
0
Oby tak było oby Lionel zagrał we wtorek! Bóg jest z nim!
0
Smutno mi! Nie wiem co mam myśleć! Kurcze tylko remis. Mam nadzieję że we wtorek będzie inaczej! Jak nie wygramy z Interem na Camp Nou to będzie trudno zakwalifikować się dalej. Pózniej mecz z R.M będzie trudno ale wierzę w zwycięstwo. Pzdr, Trzymajcie kciuki cules!
0
Boje się że sobie nie poradzimy no ale wierzę!
0
Powodzenia piłkarze. Wierzę w wasze umiejętności!