Wedziu10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laser to taka mała kropeczka a nie wielka plama na całego polika ;)
0
Najważniejsze 3 pkt.
0
Teraz trzeba się skupić na najbliższym spotkaniu z Xerez! ;)
0
3 pkt. mamy i lider wraca do nas! xD
0
Oj nie wykazały się Gwiazdeczki nie wykazały! ;D Barca najlepsza!!
0
Zwyciężyliśmy!! i to jest najważniejsze!
0
marcin 114! też na to czekałem :) Kocham Cię Barco!
0
Po meczu zlałem się w boxy xD z emocji oczywiście! Brawo dla wielkiej Barcelony!
0
Barca Barca Barca!! Jedziemy z koksem po trofeum!
0
Trzeba podziękować wszystkim. Nawet Pepkowi ;D
0
Kocham Cię Barcelono! Jesteś najlepsza! Ibra Ibra Ibra Ibra !!
0
Barca Barca Barca!! ;) Najlepsi...
0
Jeeeeessstttt!! Wygraliśmy przegrać nie mogliśmy!! Barca!!!
0
Proszę...
0
Obyśmy wygrali!
0
Trzymam cię za słowo ;)
0
Robertinho jeśli ty sam wymyśliłem ten tekst to naprawdę szacun! ;)
Bardzo wierzę w jutrzejsze zwycięstwo. Niech wygra lepszy! Barca!!
0
Kurde musimy wygrać! ;/ Trzeba wierzyć!
0
Kurcze nie moge się już doczekać! Mam platforme N i nie jestem pewnien czy mecz będzie na 182! Al Jazeera Sport+3 wie ktoś może?
0
Już nie moge się doczekać tego pojedynku! Wychowankowie czy gwiazdy? Barca czy real!? Odpowiedz dostaniemy dopiero jutrzejszego wieczoru! Wierze w zwycięstwo! :)
0
Kurcze mam nadzieję że zagra od pierwszych minut! już nie moge się doczekać pojedynku Messi vs ronaldo. i wogóle całych Gran Derbi! ;)
0
Miły człowiek :) Ja również wierzę w niedzielne zwyistwo w El Clasico! Mocno trzymam za naszych kciuki.
0
Chociaż zgromić ponownie real będzie trudno to wierzę w zwycięstwo! bardzo wierzę! :)
0
Ja tam się z ocenami zgadzam!
0
Najważniejsze że mamy pierwsze miejsce w grupie Ligi Mistrzów
!
0
Pięknie panowie. Teraz trzeba się skupić na meczu z realem madryt! Naprawdę cieszy mnie to pewne zwycięstwo. Vamos Barca!
0
Jeśli zagramy tak z Realem! to przyjezdni mogą się pożegnać z trzema punktami! Wspaniale.
0
Jak narazie jest super. Jeszcze druga połowa! Obyśmy zwyciężyli. Vamos!
0
Kurde no szkoda mi go! Nie mam pojęcia jaki skład wystawi Pep ;/
0
wierze!