0

Laser to taka mała kropeczka a nie wielka plama na całego polika ;)

0

Najważniejsze 3 pkt.

0

Teraz trzeba się skupić na najbliższym spotkaniu z Xerez! ;)

0

3 pkt. mamy i lider wraca do nas! xD

0

Oj nie wykazały się Gwiazdeczki nie wykazały! ;D Barca najlepsza!!

0

Zwyciężyliśmy!! i to jest najważniejsze!

0

marcin 114! też na to czekałem :) Kocham Cię Barco!

0

Po meczu zlałem się w boxy xD z emocji oczywiście! Brawo dla wielkiej Barcelony!

0

Barca Barca Barca!! Jedziemy z koksem po trofeum!

0

Trzeba podziękować wszystkim. Nawet Pepkowi ;D

0

Kocham Cię Barcelono! Jesteś najlepsza! Ibra Ibra Ibra Ibra !!

0

Barca Barca Barca!! ;) Najlepsi...

0

Jeeeeessstttt!! Wygraliśmy przegrać nie mogliśmy!! Barca!!!

0

Proszę...

0

Obyśmy wygrali!

0

Trzymam cię za słowo ;)

0

Robertinho jeśli ty sam wymyśliłem ten tekst to naprawdę szacun! ;)

Bardzo wierzę w jutrzejsze zwycięstwo. Niech wygra lepszy! Barca!!

0

Kurde musimy wygrać! ;/ Trzeba wierzyć!

0

Kurcze nie moge się już doczekać! Mam platforme N i nie jestem pewnien czy mecz będzie na 182! Al Jazeera Sport+3 wie ktoś może?

0

Już nie moge się doczekać tego pojedynku! Wychowankowie czy gwiazdy? Barca czy real!? Odpowiedz dostaniemy dopiero jutrzejszego wieczoru! Wierze w zwycięstwo! :)

0

Kurcze mam nadzieję że zagra od pierwszych minut! już nie moge się doczekać pojedynku Messi vs ronaldo. i wogóle całych Gran Derbi! ;)

0

Miły człowiek :) Ja również wierzę w niedzielne zwyistwo w El Clasico! Mocno trzymam za naszych kciuki.

0

Chociaż zgromić ponownie real będzie trudno to wierzę w zwycięstwo! bardzo wierzę! :)

0

Ja tam się z ocenami zgadzam!

0

Najważniejsze że mamy pierwsze miejsce w grupie Ligi Mistrzów

!

0

Pięknie panowie. Teraz trzeba się skupić na meczu z realem madryt! Naprawdę cieszy mnie to pewne zwycięstwo. Vamos Barca!

0

Jeśli zagramy tak z Realem! to przyjezdni mogą się pożegnać z trzema punktami! Wspaniale.

0

Jak narazie jest super. Jeszcze druga połowa! Obyśmy zwyciężyli. Vamos!

0

Kurde no szkoda mi go! Nie mam pojęcia jaki skład wystawi Pep ;/

0

wierze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?