Wedziu10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli nie zagramy jak w drugiej połowie z Valencią to polegniemy.
0
Miemy nadzieję że się dzisiaj uda awansować do 1/4. A wtedy zostanie już tylko 8 najlepszych drużyn. :) Vamos.!
0
Dzisiaj liczymy na Barcelonę :) 3majmy kciuki za naszych " Panów " ! Vamos Barca!!
0
No i fajnie :) Ciesze się że Chelsea odpadło. Jeśli nasza Barca jutro awansuje, to będzie miała dużą szanse zgarnąć Puchar CL po raz drugi z rzędu :) Vamos Barca!!
0
Jeśli Henry nie wejdzie w pierwszym składzie na Stuttgart to naprawdę Pepa Guardioli nie rozumiem ;/
0
Bravo Lionel Bravo Thierry. Bravo Barca!!
0
hahaha mówiłem że będzie czwarty hat-trick! Messi Messi Messi!! Wkońcu coś zdziałaliśmy. Piękna druga połowa. Koniec kryzysu. :)
0
Bez Tarzana też wygramy! Zobaczycie. Vamos!
0
Będzie dobrze. Uwierzcie mi ;)
0
Vamos Barcaaa!! Vamooos!!
0
Trzeba zagrać bardzo dobrze w defensywie bo o ofensywe się nie martwie. Trzeba wierzyć w zwycięstwo i trzymać kciuki.
0
Pomimo braku Pepa Guardioli wierzę że odniesiemy sukces.
0
Dobrze by było ;) Mieli byśmy mniejsze szanse na stracenie gola.
0
o tak. Pieniądze nie grają...
0
real bye bye... ! Abyśmy my tylko awansowali! Fajnie by było zagrać w tym sezonie na Santiago Bernabeu w Finale Ligi Mistrzów :)
0
Eee nie jest tak zle. My zremisowaliśmy real do przerwy przegrywa z Sevillą. Jak przegra to bedziemy mieć 3 pkt. a nie 2 przewagi :)
0
Chcę zobaczyć piękne widowisko i dużo bramek dla Naszych. Vamos Barca!
0
Chłopaki się starali widać to było w tym meczu. Bardzo mnie cieszy powrót Daniego ponieważ bardzo dużo wnosi do gry. Ta gra z nim wyglądała dzisiaj inaczej. Najważniejsze 3 pkt. Dalej 2 pkt. nad realem! Barca!! :)
0
Wynik bardzo nam odpowiada, ale gra... ;/ no kurcze tragedia trzeba coś z tym zrobić :) Dobrej nocy wszystkim. Barca!!!
0
Jest jest jest!! Wspaniała wiadomość o powrocie kontuzjowanych :)
0
Nie stety. Nie ma nic piękniejszego :)
0
Barca wspaniale :) Dawno nie widziałem tak ładnego meczu w naszym wykonaniu! Zobaczymy jak się jutro real popisze. Nie będzie miał łatwo... Pozdrawiam, Dobranoc.
0
Wierzę w zwycięstwo... Smutno mi będzie jak Pep dzisiaj nie wystawi Thierrego. Vamos!
0
Kocham go!
0
żal mi go!!
0
Bardzo go lubię. Życzę mu wszystkiego najlepszego, aby strzelał dużo goli dla Interu.
0
Niech Lahm zapomni!
0
Nie dziwie mu się. Przegrana 2-0 w Finale musiała boleć. Ja wierzę że w tym sezonie ponownie po puchar sięgnie Duma Kataloni :)
0
A zastanów się messi(19). News nosi tytuł "Maxwell: Abidal zasługuje na podstawowy skład" Nie wiem dlaczego od razu ty na mnie naskakujesz niewiedząc o co mi chodzi! Poprostu zle mnie zrozumiałeś... Chodziło mi o co innego. Ja ma swoje zdanie ty masz swoje koniec.
0
Niech się cieszy z tego co ma! Z każdej minuty grania dla FC Barcelony... Abidal jest niezastąpiony!