0

Jeśli nie zagramy jak w drugiej połowie z Valencią to polegniemy.

0

Miemy nadzieję że się dzisiaj uda awansować do 1/4. A wtedy zostanie już tylko 8 najlepszych drużyn. :) Vamos.!

0

Dzisiaj liczymy na Barcelonę :) 3majmy kciuki za naszych " Panów " ! Vamos Barca!!

0

No i fajnie :) Ciesze się że Chelsea odpadło. Jeśli nasza Barca jutro awansuje, to będzie miała dużą szanse zgarnąć Puchar CL po raz drugi z rzędu :) Vamos Barca!!

0

Jeśli Henry nie wejdzie w pierwszym składzie na Stuttgart to naprawdę Pepa Guardioli nie rozumiem ;/

0

Bravo Lionel Bravo Thierry. Bravo Barca!!

0

hahaha mówiłem że będzie czwarty hat-trick! Messi Messi Messi!! Wkońcu coś zdziałaliśmy. Piękna druga połowa. Koniec kryzysu. :)

0

Bez Tarzana też wygramy! Zobaczycie. Vamos!

0

Będzie dobrze. Uwierzcie mi ;)

0

Vamos Barcaaa!! Vamooos!!

0

Trzeba zagrać bardzo dobrze w defensywie bo o ofensywe się nie martwie. Trzeba wierzyć w zwycięstwo i trzymać kciuki.

0

Pomimo braku Pepa Guardioli wierzę że odniesiemy sukces.

0

Dobrze by było ;) Mieli byśmy mniejsze szanse na stracenie gola.

0

o tak. Pieniądze nie grają...

0

real bye bye... ! Abyśmy my tylko awansowali! Fajnie by było zagrać w tym sezonie na Santiago Bernabeu w Finale Ligi Mistrzów :)

0

Eee nie jest tak zle. My zremisowaliśmy real do przerwy przegrywa z Sevillą. Jak przegra to bedziemy mieć 3 pkt. a nie 2 przewagi :)

0

Chcę zobaczyć piękne widowisko i dużo bramek dla Naszych. Vamos Barca!

0

Chłopaki się starali widać to było w tym meczu. Bardzo mnie cieszy powrót Daniego ponieważ bardzo dużo wnosi do gry. Ta gra z nim wyglądała dzisiaj inaczej. Najważniejsze 3 pkt. Dalej 2 pkt. nad realem! Barca!! :)

0

Wynik bardzo nam odpowiada, ale gra... ;/ no kurcze tragedia trzeba coś z tym zrobić :) Dobrej nocy wszystkim. Barca!!!

0

Jest jest jest!! Wspaniała wiadomość o powrocie kontuzjowanych :)

0

Nie stety. Nie ma nic piękniejszego :)

0

Barca wspaniale :) Dawno nie widziałem tak ładnego meczu w naszym wykonaniu! Zobaczymy jak się jutro real popisze. Nie będzie miał łatwo... Pozdrawiam, Dobranoc.

0

Wierzę w zwycięstwo... Smutno mi będzie jak Pep dzisiaj nie wystawi Thierrego. Vamos!

0

Kocham go!

0

żal mi go!!

0

Bardzo go lubię. Życzę mu wszystkiego najlepszego, aby strzelał dużo goli dla Interu.

0

Niech Lahm zapomni!

0

Nie dziwie mu się. Przegrana 2-0 w Finale musiała boleć. Ja wierzę że w tym sezonie ponownie po puchar sięgnie Duma Kataloni :)

0

A zastanów się messi(19). News nosi tytuł "Maxwell: Abidal zasługuje na podstawowy skład" Nie wiem dlaczego od razu ty na mnie naskakujesz niewiedząc o co mi chodzi! Poprostu zle mnie zrozumiałeś... Chodziło mi o co innego. Ja ma swoje zdanie ty masz swoje koniec.

0

Niech się cieszy z tego co ma! Z każdej minuty grania dla FC Barcelony... Abidal jest niezastąpiony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?