0



Dzisiaj pokazaliśmy ze nie zawsze będziemy wygrywać. Grając w 10 jest dużo trudniej. Sądzę że Guardiola przesadził odrobinkę z tym ustawieniem. Teraz należy skupić się na meczu z Interem który odbędzie się już we wtorek. Miejmy nadzieję że zwyciężymy i pokażemy ludziom i samym sobie że to był tylko wypadek przy pracy!

Wierni po porażce i dumni po zwycięstwie*

Vamos !

0

Wierzę w zwycięstwo jak zawsze. Vamos Barca!!

0

"wiemy, że są kluby które mają problemy finansowe i chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby im pomóc."

Coś wspaniałego...

0

Też pomyślałem że Eric KO :D ale naszczęście wyleczył już kontuzje, teraz miejmy nadzieję że się ona nie odnowi. :)

0

Jesteś wspaniały Victor. Zawsze tak uważałem!

0

Koniec! Wielkie El Clasico dla naszej Wielkiej Barcelony. Pokazaliśmy że jesteśmy najlepsi na świecie i że real madryt nam nie dorównuje. Bravo Messi Bravo Pedro Bravo BARCA!!

Cały stadion,

Podnosi krzyk,

Jesteśmy czerwono-niebiescy,

Nieważne skąd jesteśmy,

Czy to północ, czy południe,

Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,

Gdyż łączy nas flaga.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zawodnicy,

Kibice,

Razem jesteśmy silni,

Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,

Strzeliliśmy wiele goli,

I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,

Że jesteśmy niezwyciężeni.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zwycięstwo!!!!

0

Visca El Barcaaa!!! Uwierzmy w zwycięstwo!

0

Wporzo gościu! :)

0

Tot el camp,

es un clam,

Som la gent blaugrana,

tan se val d'on venim,

si del sud o del nord,

ara estem d'acord, estem d'acord,

una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent,

un crit valent,

tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Jugadors,

seguidors,

Tots units fem força,

son molts anys plens d'afanys,

son molts gols que hem cridat,

i s'ha demostrat, s'ha demostrat,

que mai ningú ens podra torcer.

Blaugrana al vent,

un crit valent,

tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

:)

Gramy w Półfinale Champions League!

teraz trzeba skupić się na meczu z odwiecznym wrogiem.

Barca!!!

0

gai assulin#44 Andres jest gotowy do gry. Dostał już pozwolenie od lekaży, ale wątpie że wyjdzie na cały mecz. Pep wpuści go pewnie na ostatnie 15 min. pzdr :)

0

Visc El Barca!

0

Visca El Barca - dla Nas oczywiste słowa,

niezwyciężona gwardia bordowo-granatowa.

Od stu lat ponad, sieje postrach w Europie

klub z tradycją, który zawsze tworzył historie.

Każdy mecz za Nim stoję ramie w ramie z każdym Cule,

vivat campeone! Dzisiaj zaśpiewamy chórem.

Wierni po porażce i dumni po zwycięstwie,

to My - zjednoczeni siła jest w braterstwie.

Flagi w rękach, honor niesiemy w sercach,

entuzjazm by pokazać piłkarski potencjał.

Szacunek dla wrogów, nienawiścią nas nie zgnębią,

FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą!

...

0

Kurde już mam ciarki. Nie moge się doczekać już tego meczu. Wierzę że po mimo braku takich zawodników jak Ibra czy Pique. Zwyciężymy i będziemy z 1/4! Barca!!

0

Wygramy!! Trzeba tylko wierzyć i czekać na bramki. Vamos Barcelona! Vamos!

0

kto nutki przesłuchał? ;)

0

Wynocha z tąd kibicu realu! Zobaczymy na Estadio Santiago Bernabeu w Sobote!!

0

Sorka za linka admini. Pierwszy i ostatni raz! Jak chcecie to też sobie posłuchajcie. :) Fajna piosenka o Naszej Barcelonie.

0

Wracaj Gerard! Jesteś potrzebny. Wierzymy w Ciebie!

0

Najważniejsze 3 pkt. i bramki Bojana i Jefry! czekamy na potknięcie realu! Zdrowych Wesołych Świąt. Dobrej Nocy. Barca!!!

0

Wierzę że wygramy ten mecz! Wierzę w naszych chłopaków! Barca!!

0

Najważniejsze 3 pkt. zdobyte na trudnym terenie. Miejmy nadzieję że jutro pewniacy z madrytu się potkną! Nie moge się już doczekać środowego spotkania :) Vamos Barca!!

0

Barca Barca Barca!! Najważniejsze 3 pkt. :) Vamos! Zobaczymy co jutro real z Getafe pokarze. Może zgubią punkty. ;) Dobranoc. pzdr.

0

Barca Barca Barca!! Jeśli wytrwamy z taką formą do meczu z Arsenalem i do Gran Derbi bez kontuzji to bedzie pewne że te dwie drużyny nie zdołają pokonać Barcelony :) Brawo panowie!

0

Jeśli potrafiliśmy wygrać wysoko z Valencią i Stuttgartem to wygrami i z Saragossą! Nie moge się doczekać już El Clasico. :) Vamos Barca!!

0

Ja już się doczekać nie mogę!! :( 31 marca gramy w środe. Mecz będzie na Polsacie :) Już mam ciareczki :D

0

Bardzo się cieszę że z Arsenalem. Może przekonamy Ceska po dwumeczu żeby przeniósł się wkońcu do nas :) Vamos Barca!! Ale będzie mecz...

0

Bardzo się cieszę że nie grozna :) Busq wracaj!

0

Barca! Barca! Barca! Barca!! Jesteśmy w ćwierćfinale! Bravo.

0

Brawo!

0

a jak! damy z siebie 110% . Vamos nois!! Wierzę w zwycięstwo i w awans najlepszej drużyny świata :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?